آموزش پیگیری تمرینات و فعالیت ها در اپل واچ

آموزش پیگیری تمرینات و فعالیت ها در اپل واچ
  • 1399/10/16
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

اپل واچ با داشتن ویژگی های جدید تناسب اندام و فعالیت در مدل watchOS 7 می تواند به شما در حفظ فرم اندام و پیگیری تمرینات کمک کند. اپل واچ همیشه ابزاری مفید برای ردیابی و ضبط تمرینات و فعالیت های بدنی بوده است، اما شما می توانید از watchOS 7 اطلاعات بیشتری کسب کنید. با آخرین نسخه، می توانید تمرینات و فعالیت های اضافی را ردیابی کنید. در ادامه مطلب ما به شما نحوه پیگیری تمرینات و فعالیت ها در اپل واچ را خواهیم گفت.

نحوه پیگیری تمرینات و فعالیت ها در اپل واچ

با استفاده از برنامه Fitness در iPhone، می توانید پیشرفت تمرین خود را مشاهده کنید و پیشنهادهایی برای بهبود تناسب اندام خود را پیدا کنید. اپل واچ مدت هاست که از چندین تمرین پیش فرض مانند پیاده روی، دویدن، دوچرخه سواری و قایقرانی پشتیبانی می کند. اما هر نسخه جدید چیزهای بیشتری به این ترکیب اضافه می کند.

۱- تمرینات موجود را مشاهده کنید

با باز کردن برنامه Workout در ساعت خود و کشیدن انگشت به پایین لیست، می توانید تمام فعالیت های موجود را مشاهده کنید. اگر تمرین مورد علاقه خود را مشاهده نکردید، به پایین لیست بروید و افزودن تمرین را انتخاب کنید. در ادامه شما می توانید تیراندازی با کمان، بولینگ، ورزش سوارکاری، گلف، هاکی، پرش با طناب، پارو زدن و سایر موارد دیگر را مشاهده کنید.

۲-یک تمرین را شروع کنید

وقتی آماده انجام دادن یک تمرین یا فعالیت هستید، برای مشاهده فعالیت های مختلف، انگشت خود را بکشید تا پایین صفحه تا زمانی که فعالیت مورد نظر خود را پیدا کنید.

۳-یک تمرین را مدیریت کنید

اگر می خواهید تمرین خود را روی تعداد مشخصی از کالری، مسافت، زمان یا عامل دیگری تنظیم کنید، روی نماد بیضی روی تمرین ضربه بزنید و گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید. در غیر این صورت، برای شروع روی تمرین مورد نظر ضربه بزنید. با کشیدن صفحه به سمت راست و ضربه زدن روی دکمه مکث، تمرین را در هر زمان مکث کنید.

پس از پایان کار، انگشت خود را به سمت راست بکشید و روی پایان ضربه بزنید. یک صفحه خلاصه کل زمان، کالری و سایر داده های شما را نشان می دهد. برای پایان تمرین، به پایین صفحه خلاصه بروید و روی «تمام» ضربه بزنید.

۴-یادآوری تمرین

می توانید یادآوری ها را روی Apple Watch خود تنظیم کنید تا به شما بگوید در چه زمانی شما چه تمرینی را باید انجام دهید، این مرحله به شما می گوید یک تمرین را شروع و یا متوقف کنید. این گزینه به طور خودکار در watchOS 5 6 و ۷ فعال است، اما می توان آن را غیر فعال کرد.

برنامه تنظیمات را در اپل واچ خود باز کنید، صفحه را به پایین صفحه بکشید و روی Workout ضربه بزنید. صفحه Workout را به پایین بکشید تا گزینه های یادآوری شروع تمرین و یادآوری پایان تمرین را ببینید. با ضربه زدن روی کلید یکی یا هر دو این یادآوری ها را غیرفعال کنید.

۵-تمرینات ضبط شده

اگر یادآوری ها فعال هستند و در وسط تمرین هستید، ساعت شما باید از شما بخواهد که آیا می خواهید آن را ضبط کنید یا خیر؟ درخواست ضبط به عنوان یک اعلان در ساعت شما ظاهر می شود و چند گزینه ارائه می دهد: ضبط تمرین، تغییر تمرین، بی صدا کردن برای امروز و رد کردن آن را بر روی صفحه مشاهده می کنید.

Fitness یک همراه تمرینی جذاب در خانه و در حین کار برای کاربران اپل واچ است، کلاس های متنوعی به سبک استودیو با موسیقی و دستورالعمل عالی که می توانید در آیفون، آیپد یا اپل تی وی پخش کنید، برگزار می شود.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *