سری جدید هدفون Powerbeats در تاریکی شب می‌درخشد

سری جدید هدفون Powerbeats در تاریکی شب می‌درخشد
  • 1399/10/30
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

یک خبر هیجان انگیز برای افرادی که می خواهند در تاریکی شب ورزش کنند یا در خیابان بدوند، هدفون جدید Powerbeats در تاریکی شب می درخشد و مناسب این افراد است.

هدفون جدید با همکاری برند جواهرآلات «Ambush»  طراحی شده و با قیمت ۱۹۹٫۹۵ دلار یعنی ۵۰ دلار گران‌تر از مدل‌های معمولی به بازار عرضه می‌شود.

«یون آهن» بنیانگذار و مدیر خلاق Ambush در مورد طراحی هدفون جدید اعلام کرده:

«زمانی که در پروژه بیتس همکاری می‌کردم، شب‌های پرانرژی در توکیو الهام بخش من در طراحی این هدفون بود. دوست داشتم محصولی طراحی کنم که تداعی کننده انرژی شهر در شب باشد و زمانی که بیرون از خانه هستیم بتوانیم به موسیقی گوش داده و لذت ببریم.»

سری جدید هدفون Powerbeats در تاریکی شب می‌درخشد

یکی دیگر از مزیت های این هدفون، طول عمر باتری بیتس، که ۱۵ ساعت اعلام شده است. این در حالی است که پاوربیتس پرو از عمر باتری ۹ ساعته بهره می‌برد. هدفون جدید با استاندارد IPX4 در برابر نفوذ آب و عرق بدن مقاوم است و مجهز به چیپست H1 اپل برای پشتیبانی از دستیار صوتی سیری است.

پاوربیتس پرو فاقد سیم باریک بین دو گوشی هدفون است و هدفونی کاملا بی‌سیم محسوب می‌شود؛ اما بین گوشی‌های هدفون جدید سیم باریک دیده می‌شود و شاید خوشایند برخی کاربران نباشد.

یکی از فکرهای بیتس برای محصول جدید از همان ابتدا قصد داشت محصولاتی را به بازار معرفی کند تا کاربران بتوانند بدون نگرانی از آن در حین ورزش کردن استفاده کنند. پاور بیتس جدید با درخششی که در شب دارد باعث می‌شود بیتس یک قدم دیگر به اهداف خود نزدیک‌تر شود.

خبر خوشحال کننده برای کاربران این است که، هدفون جدید از تاریخ ۲۸ آبان ماه در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. حال باید منتظر بمانیم و مشاهده کنیم که کاربران از هدفون جدید دارای سیم باریک بین دو گوشی و قیمت ۵۰ دلار بیشتر استقبال می‌کنند یا همان مدل‌های قدیمی را به هدفون درخشان در تاریکی ترجیح می‌دهند.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *