هدایای ویژه ایرانسل برای گرامیداشت «روز مادر» و «روز پدر» اعلام شد

هدایای ویژه ایرانسل برای گرامیداشت «روز مادر» و «روز پدر» اعلام شد
  • 1399/11/17
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

با توجه به فرارسیدن ولادت حضرت فاطمه زهرا (س) (روز مادر – ۱۵ بهمن ماه) و ولادت حضرت علی (ع) (روز پدر – ۷ اسفند ماه) ایرانسل برای پدران و مادران هدیه های ویژه ای تعیین کرده است. این هدایای ویژه شامل یک بسته ی هدیه ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی و همچنین مکالمه رایگان درون شبکه ای ایرانسل می باشد. ایرانسل با توجه به ویروس کرونا و شرایط ویژه ای که در حال حاضر در کشور وجود دارد، نام این قالب کمپین را «با فاصله بهترینی!» اعلام کرد.

هدایای ویژه ای ایرانسل برای گرامیداشت «روز مادر» و «روز پدر» تعیین کرد

اولین و بزرگترین اپراتور دیجیتال ایران، به مناسبت فرارسیدن روز مادر (۱۵ بهمن) و روز پدر (۷ اسفند) و برای حفظ این ارتباط گرم با خانواده، هدایای زیر را برای مشترکان اعتباری و دائمی در نظر گرفته است:

بسته هدیه ۲ گیگابایت اینترنت داخلی

تمام مشترکان می‌توانند در هر دو روز ۱۵ بهمن و ۷ اسفند که به ترتیب روز مادر و روز پدر است، با شماره‌گیری #۵* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من، یک بسته هدیه ۲ گیگابایتی اینترنت داخلی دریافت کنند. اعتبار این بسته تا پایان همان روز است و هر کاربر در هر یک از این دو روز، یک‌بار فرصت دریافت این هدیه را دارد.

۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی رایگان!

طرح هدیۀ مکالمه، در فاصلۀ روز مادر تا روز پدر یعنی از ۱۵ بهمن تا ۷ اسفند، با شماره‌گیری کد #۳*۱*۴۴۴۴* یا از طریق اپلیکیشن ایرانسل‌من، فعال می‌شود. با فعال‌سازی این طرح، پس از ۵ دقیقه مکالمه ایرانسلی، ۵۰ دقیقه بعدی مکالمه‌ رایگان خواهد بود.

همان طور که می دانیم امسال با توجه به همه‌گیری ویروس کرونا و برای حفظ سلامتی‌ عزیزان، به خصوص پدر و مادران سالخورده که باید بیشتر مراقب آن ها باشیم و ناگزیر به رعایت فاصله اجتماعی هستیم؛ روابط عمومی ایرانسل به همین دلیل این کمپین «با فاصله بهترینی!» را راه اندازی کرده است که خانواده ها بتوانند از طریق ارتباطات دیجیتالی و صوتی ارتباط برقرار کنند.

 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *