برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک ۲۰۲۰ امروز

برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک ۲۰۲۰ امروز
  • 1400/5/2
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0
  • 417

با شروع مسابقات المپیک، بسیای از علاقه مندان به ورزش در ایران به دنبال برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک ۲۰۲۰ هستند. شما می توانید تاریخ و ساعت برگزاری بازیهای ایران د رشته های مختلف المپیک توکیو ۲۰۲۰ را د ادامه مشاهده نمائید.

 

 

برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک ۲۰۲۰ امروز

**شنبه ۲۴ جولای (۲مرداد)

– بدمینتون (ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان، صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

– بوکس (دانیال شه بخش): مرحله یک شانزدهم نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم
مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰
مسابقه ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

– تکواندو (آرمین هادی پور): مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی وزن ۵۸ کیلوگرم مردان از ساعت ۵:۳۰ صبح
مرحله شانس مجدد، رده بندی (مدال برنز) و فینال از ساعت ۱۴:۳۰

– تیراندازی (آرمینا صادقیان، فاطمه کرم‌زاده) و (جواد فروغی)
مرحله مقدماتی و فینال تفنگ ۱۰ متر بادی زنان و تپانچه ۱۰متر بادی مردان از ساعت ۴ صبح تا ۱۲ ظهر

– دوچرخه سواری (سعید صفرزاده): استقامت جاده مردان از ساعت ۶:۳۰ صبح

– قایقرانی (نازنین ملایی): شانس مجدد روئینگ یک نفره زنان از ساعت ۴ صبح

– تنیس روی میز(نیما عالمیان): مرحله مقدماتی دور نخست انفرادی مردان  از ساعت ۴:۳۰ و ۹:۴۵ صبح

– شمشیربازی انفرادی (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری): مرحله یک سی و دوم تا یک چهارم نهایی از ساعت ۴:۳۰ صبح
مرحله نیمه نهایی، رده بندی و فینال از ساعت ۱۳:۳۰ ظهر

-والیبال: ایران – لهستان  از ساعت ۱۵:۱۰

—————————————————

** یکشنبه ۲۵ جولای (۳ مرداد)

– تکواندو (میرهاشم حسینی و ناهید کیانی)
مرحله یک هشتم و یک چهار نهایی اوزان ۵۷ کیلوگرم زنان و ۶۸ کیلوگرم مردان از ساعت ۵:۳۰ صبح
مرحله شانس مجدد، رده بندی و فینال از ساعت ۱۴:۳۰

– تیراندازی (مهیار صداقت و هانیه رستمیان)
مرحله مقدماتی و فینال تپانچه ۱۰ متر بادی زنان و تفنگ ۱۰متر بادی مردان  از ساعت ۴:۳۰ صبح تا ۱۲ ظهر

– قایقرانی (نازنین ملایی)
نیمه نهایی E و F  روئینگ یک نفره زنان از ساعت ۴:۳۰ صبح

– تنیس روی میز(نیما عالمیان)
دور دوم جدول انفرادی از ساعت ۹:۳۰ صبح

– بسکتبال (ایران – چک)
از ساعت ۵:۳۰ صبح

—————————————————

** دوشنبه ۲۶ جولای (۴مرداد)

– شنا (متین بالسینی): مقدماتی ۲۰۰ متر پروانه از ساعت ۱۴:۳۰
– بدمینتون(ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

– بوکس (شاهین موسوی)
مرحله یک شانزدهم نهایی وزن ۷۵ کیلوگرم: مسابقات صبح از ساعت ۶:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

– قایقرانی (نازنین ملایی)
یک چهارم روئینگ یک نفره   از ساعت ۴:۳۰ صبح

– والیبال (ایران -ونزوئلا): از ساعت ۴:۳۰ صبح

—————————————————

**سه شنبه ۲۷ جولای (۵ مرداد)

– بدمینتون(ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

– تیروکمان (میلاد وزیری)
مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم حذفی از سه شنبه تا پنج شنبه (۷مرداد)

مسابقات صبح از ساعت ۵ ، مسابقات ظهر از ساعت ۱۱:۳۰ – روز مسابقه “وزیری” پس از تعیین رنکینگ مشخص می‌شود.

– تیراندازی: تفنگ و تپانچه ۱۰ متر میکس تیم از ساعت ۴:۳۰ صبح
– قایقرانی (نازنین ملایی)
نیمه نهایی (C و D ) روئینگ یک نفره  زنان از ساعت ۴صبح

—————————————————

** چهارشنبه ۲۸ جولای (۶مرداد)

– بدمینتون(ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

– بوکس (دانیال شه بخش): مرحله یک هشتم نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰ و مسابقه ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

– دوچرخه سواری (سعید صفرزاده): تایم تریل انفرادی از ساعت ۷صبح

– شمشیربازی (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد فتوحی و محمد رهبری)
مرحله یک هشتم تا نیمه نهایی سابر تیمی از ساعت ۵:۳۰ صبح
مرحله رده بندی و فینال از ساعت ۱۴

– والیبال(ایران -کانادا)  از ساعت ۴:۳۰ صبح

– بسکتبال (ایران -آمریکا)  از ساعت ۹:۱۰ صبح

—————————————————

** پنج شنبه ۲۹ جولای(۷ مرداد)

-بوکس (شاهین موسوی): مرحله یک هشتم وزن ۷۵  کیلوگرم- مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰ و مسابقه ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

– قایقرانی (نازنین ملایی): فینال F، E و D روئینگ یک نفره زنان از ساعت ۴:۱۵ صبح

– تیراندازی (هانیه رستمیان): تپانچه  ۲۵ متر زنان از ساعت ۴:۳۰ صبح

—————————————————

** جمعه ۳۰ جولای (۸مرداد)
– دوومیدانی (احسان حدادی، مهدی پیرجهان و فرزانه فصیحی)
مرحله مقدماتی پرتاب دیسک، دور نخست دوی ۴۰۰ متر با مانع مردان  و دور نخست دوی ۱۰۰ متر زنان  شروع مسابقات  از ۴:۳۰ صبح

– تیراندازی (هانیه رستمیان): مرحله مقدماتی و فینال تپانچه ۲۵ متر زنان از ساعت ۴:۳۰ صبح

– قایقرانی (نازنین ملایی): فینال C، Bو A روئینگ یک نفره  از ساعت ۴:۱۵ صبح

– والیبال (ایران -ایتالیا)   از ساعت۱۵:۱۰

—————————————————

** شنبه ۳۱ جولای(۹مرداد)
– تیراندازی: تفنگ ۵۰متر سه وضعیت زنان
مرحله مقدماتی تا فینال  از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۲:۴۰ ظهر

– دوومیدانی (احسان حدادی و حسن تفتیان): فینال پرتاب دیسک و دور نخست دوی ۱۰۰ متر مردان
مسابقات صبح از ساعت ۷:۳۰ و مسابقات ظهر از ساعت ۱۴:۳۰

– بسکتبال (ایران – فرانسه ) از ساعت ۵:۳۰ صبح

—————————————————

** یک‌شنبه اول آگوست (۱۰ مرداد)

-بوکس (شاهین موسوی و دانیال شه بخش): مرحله یک چهارم نهایی هر دو وزن مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰ ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

– دوومیدانی: نیمه نهایی و فینال ۱۰۰ متر مردان
نیمه نهایی دوی ۴۰۰ متر با مانع مردان
از ساعت ۱۳:۳۰ (در صورت صعود تفتیان و پیرجهان)

– والیبال (ایران -ژاپن) از ساعت ۱۵:۱۰

– کشتی فرنگی (علیرضا نجاتی و امین میرزازاده):
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم   از ساعت ۶:۳۰ صبح
مرحله نیمه نهایی از ساعت ۱۳:۴۵

—————————————————

** دوشنبه ۲آگوست (۱۱ مرداد)

– تیراندازی (مهیار صداقت): تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان
مرحله مقدماتی و فینال از ساعت ۴ صبح

– قایقرانی (علی آقامیرزایی): مرحله گروهی و یک چهارم نهایی کایاک ۱۰۰۰متر مردان  از ساعت ۵ صبح

– کشتی فرنگی:
از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم (علیرضا نجاتی و امین میرزازاده)
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم (محمد علی گرایی و محمد هادی ساروی)

از ساعت ۱۳:۴۵: مرحله نیمه نهایی اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم
رده بندی و فینال اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم

—————————————————

** سه شنبه ۳ آگوست (۱۲ مرداد)

– قایقرانی (علی آقا میرزایی): نیمه نهایی و فینال کایاک ۱۰۰۰متر مردان   از ساعت ۵ صبح

-وزنه برداری:
علی هاشمی، دسته ۱۰۹ کیلوگرم   از ساعت ۱۵:۲۰

-والیبال: مرحله یک چهارم نهایی که در ساعت های ۴:۳۰ ، ۸:۳۰ صبح، ۱۲:۳۰ ظهر  و ۱۷ عصر برگزار می شود.

– بسکتبال : مرحله یک چهارم نهایی  آغاز مسابقات از ۵:۳۰ صبح

– کشتی فرنگی:
از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم (محمد علی گرایی و محمد هادی ساروی)
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی وزن ۶۷ کیلوگرم (محمدرضا گرایی)

از ساعت ۱۳:۴۵: نیمه نهایی وزن ۶۷ کیلوگرم
رده بندی و فینال اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم

—————————————————

** چهارشنبه ۴آگوست (۱۳ مرداد)

– وزنه برداری
علی داودی، دسته ۱۰۹+ کیلوگرم  از ساعت ۱۵:۲۰

– کشتی فرنگی: مرحله شانس مجدد وزن ۶۷ کیلوگرم (محمد رضا گرایی ) از ساعت ۶:۳۰ صبح
مرحله رده بندی و فینال  از ساعت ۱۳:۴۵

– کشتی آزاد:
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم (رضا اطری  و حسن یزدانی) از ساعت ۶:۳۰ صبح
مرحله نیمه نهایی اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم   از ساعت ۱۳:۴۵

—————————————————

** پنج شنبه ۵ آگوست (۱۴ مرداد)

– والیبال: مرحله نیمه نهایی  در ساعت های ۸:۳۰ صبح و ۱۶:۳۰ بعد از ظهر

– کشتی آزاد
از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم (رضا اطری  و حسن یزدانی)
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم (مصطفی حسین خانی و امیر حسین زارع)

از ساعت ۱۳:۴۵: نیمه نهایی اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم
رده بندی و فینال اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم

کاراته (سارا بهمنیار):
مرحله حذفی، نیمه نهایی و فینال وزن ۵۵- کیلوگرم زنان   از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷:۱۰

—————————————————

** جمعه ۶ آگوست (۱۵ مرداد)
از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم (مصطفی حسین خانی و امیر حسین زارع)
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم (مرتضی قیاسی و محمد حسین محمدیان)

از ساعت ۱۳:۴۵: نیمه نهایی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم
رده بندی و فینال اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم

—————————————————

** شنبه ۷ آگوست (۱۶ مرداد)

-والیبال : رده بندی از ساعت ۹ صبح
فینال از  ساعت ۱۶:۴۵

– کشتی آزاد
از ساعت ۱۴:۱۵ تا ۱۷:۳۰
شانس مجدد اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم (مرتضی قیاسی و محمد حسین محمدیان)
مرحله رده بندی و فینال

– کاراته (حمیده عباسعلی و سجاد گنج زاده):
از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۶:۱۵
مرحله حذفی، نیمه نهایی و فینال اوزان ۶۱+ کیلوگرم زنان و ۷۵+ کیلوگرم مردان

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *