متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک ۲۰۲۰ امروز

12345 (بدون نظر)
Loading...
180

با شروع مسابقات المپیک، بسیای از علاقه مندان به ورزش در ایران به دنبال برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک ۲۰۲۰ هستند. شما می توانید تاریخ و ساعت برگزاری بازیهای ایران د رشته های مختلف المپیک توکیو ۲۰۲۰ را د ادامه مشاهده نمائید.

 

 

برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک ۲۰۲۰ امروز

**شنبه ۲۴ جولای (۲مرداد)

– بدمینتون (ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان، صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

– بوکس (دانیال شه بخش): مرحله یک شانزدهم نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم
مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰
مسابقه ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

– تکواندو (آرمین هادی پور): مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی وزن ۵۸ کیلوگرم مردان از ساعت ۵:۳۰ صبح
مرحله شانس مجدد، رده بندی (مدال برنز) و فینال از ساعت ۱۴:۳۰

– تیراندازی (آرمینا صادقیان، فاطمه کرم‌زاده) و (جواد فروغی)
مرحله مقدماتی و فینال تفنگ ۱۰ متر بادی زنان و تپانچه ۱۰متر بادی مردان از ساعت ۴ صبح تا ۱۲ ظهر

– دوچرخه سواری (سعید صفرزاده): استقامت جاده مردان از ساعت ۶:۳۰ صبح

– قایقرانی (نازنین ملایی): شانس مجدد روئینگ یک نفره زنان از ساعت ۴ صبح

– تنیس روی میز(نیما عالمیان): مرحله مقدماتی دور نخست انفرادی مردان  از ساعت ۴:۳۰ و ۹:۴۵ صبح

– شمشیربازی انفرادی (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن و محمد رهبری): مرحله یک سی و دوم تا یک چهارم نهایی از ساعت ۴:۳۰ صبح
مرحله نیمه نهایی، رده بندی و فینال از ساعت ۱۳:۳۰ ظهر

-والیبال: ایران – لهستان  از ساعت ۱۵:۱۰

—————————————————

** یکشنبه ۲۵ جولای (۳ مرداد)

– تکواندو (میرهاشم حسینی و ناهید کیانی)
مرحله یک هشتم و یک چهار نهایی اوزان ۵۷ کیلوگرم زنان و ۶۸ کیلوگرم مردان از ساعت ۵:۳۰ صبح
مرحله شانس مجدد، رده بندی و فینال از ساعت ۱۴:۳۰

– تیراندازی (مهیار صداقت و هانیه رستمیان)
مرحله مقدماتی و فینال تپانچه ۱۰ متر بادی زنان و تفنگ ۱۰متر بادی مردان  از ساعت ۴:۳۰ صبح تا ۱۲ ظهر

– قایقرانی (نازنین ملایی)
نیمه نهایی E و F  روئینگ یک نفره زنان از ساعت ۴:۳۰ صبح

– تنیس روی میز(نیما عالمیان)
دور دوم جدول انفرادی از ساعت ۹:۳۰ صبح

– بسکتبال (ایران – چک)
از ساعت ۵:۳۰ صبح

—————————————————

** دوشنبه ۲۶ جولای (۴مرداد)

– شنا (متین بالسینی): مقدماتی ۲۰۰ متر پروانه از ساعت ۱۴:۳۰
– بدمینتون(ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

– بوکس (شاهین موسوی)
مرحله یک شانزدهم نهایی وزن ۷۵ کیلوگرم: مسابقات صبح از ساعت ۶:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

– قایقرانی (نازنین ملایی)
یک چهارم روئینگ یک نفره   از ساعت ۴:۳۰ صبح

– والیبال (ایران -ونزوئلا): از ساعت ۴:۳۰ صبح

—————————————————

**سه شنبه ۲۷ جولای (۵ مرداد)

– بدمینتون(ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

– تیروکمان (میلاد وزیری)
مرحله یک سی و دوم و یک شانزدهم حذفی از سه شنبه تا پنج شنبه (۷مرداد)

مسابقات صبح از ساعت ۵ ، مسابقات ظهر از ساعت ۱۱:۳۰ – روز مسابقه “وزیری” پس از تعیین رنکینگ مشخص می‌شود.

– تیراندازی: تفنگ و تپانچه ۱۰ متر میکس تیم از ساعت ۴:۳۰ صبح
– قایقرانی (نازنین ملایی)
نیمه نهایی (C و D ) روئینگ یک نفره  زنان از ساعت ۴صبح

—————————————————

** چهارشنبه ۲۸ جولای (۶مرداد)

– بدمینتون(ثریا آقایی): مرحله گروهی انفرادی زنان صبح از ساعت ۴:۳۰ و ظهر از ساعت ۱۳:۳۰

– بوکس (دانیال شه بخش): مرحله یک هشتم نهایی وزن ۵۷ کیلوگرم مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰ و مسابقه ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

– دوچرخه سواری (سعید صفرزاده): تایم تریل انفرادی از ساعت ۷صبح

– شمشیربازی (مجتبی عابدینی، علی پاکدامن، محمد فتوحی و محمد رهبری)
مرحله یک هشتم تا نیمه نهایی سابر تیمی از ساعت ۵:۳۰ صبح
مرحله رده بندی و فینال از ساعت ۱۴

– والیبال(ایران -کانادا)  از ساعت ۴:۳۰ صبح

– بسکتبال (ایران -آمریکا)  از ساعت ۹:۱۰ صبح

—————————————————

** پنج شنبه ۲۹ جولای(۷ مرداد)

-بوکس (شاهین موسوی): مرحله یک هشتم وزن ۷۵  کیلوگرم- مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰ و مسابقه ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

– قایقرانی (نازنین ملایی): فینال F، E و D روئینگ یک نفره زنان از ساعت ۴:۱۵ صبح

– تیراندازی (هانیه رستمیان): تپانچه  ۲۵ متر زنان از ساعت ۴:۳۰ صبح

—————————————————

** جمعه ۳۰ جولای (۸مرداد)
– دوومیدانی (احسان حدادی، مهدی پیرجهان و فرزانه فصیحی)
مرحله مقدماتی پرتاب دیسک، دور نخست دوی ۴۰۰ متر با مانع مردان  و دور نخست دوی ۱۰۰ متر زنان  شروع مسابقات  از ۴:۳۰ صبح

– تیراندازی (هانیه رستمیان): مرحله مقدماتی و فینال تپانچه ۲۵ متر زنان از ساعت ۴:۳۰ صبح

– قایقرانی (نازنین ملایی): فینال C، Bو A روئینگ یک نفره  از ساعت ۴:۱۵ صبح

– والیبال (ایران -ایتالیا)   از ساعت۱۵:۱۰

—————————————————

** شنبه ۳۱ جولای(۹مرداد)
– تیراندازی: تفنگ ۵۰متر سه وضعیت زنان
مرحله مقدماتی تا فینال  از ساعت ۷:۳۰ صبح تا ۱۲:۴۰ ظهر

– دوومیدانی (احسان حدادی و حسن تفتیان): فینال پرتاب دیسک و دور نخست دوی ۱۰۰ متر مردان
مسابقات صبح از ساعت ۷:۳۰ و مسابقات ظهر از ساعت ۱۴:۳۰

– بسکتبال (ایران – فرانسه ) از ساعت ۵:۳۰ صبح

—————————————————

** یک‌شنبه اول آگوست (۱۰ مرداد)

-بوکس (شاهین موسوی و دانیال شه بخش): مرحله یک چهارم نهایی هر دو وزن مسابقه صبح از ساعت ۶:۳۰ ظهر از ساعت ۱۲:۳۰

– دوومیدانی: نیمه نهایی و فینال ۱۰۰ متر مردان
نیمه نهایی دوی ۴۰۰ متر با مانع مردان
از ساعت ۱۳:۳۰ (در صورت صعود تفتیان و پیرجهان)

– والیبال (ایران -ژاپن) از ساعت ۱۵:۱۰

– کشتی فرنگی (علیرضا نجاتی و امین میرزازاده):
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم   از ساعت ۶:۳۰ صبح
مرحله نیمه نهایی از ساعت ۱۳:۴۵

—————————————————

** دوشنبه ۲آگوست (۱۱ مرداد)

– تیراندازی (مهیار صداقت): تفنگ ۵۰ متر سه وضعیت مردان
مرحله مقدماتی و فینال از ساعت ۴ صبح

– قایقرانی (علی آقامیرزایی): مرحله گروهی و یک چهارم نهایی کایاک ۱۰۰۰متر مردان  از ساعت ۵ صبح

– کشتی فرنگی:
از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم (علیرضا نجاتی و امین میرزازاده)
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم (محمد علی گرایی و محمد هادی ساروی)

از ساعت ۱۳:۴۵: مرحله نیمه نهایی اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم
رده بندی و فینال اوزان ۶۰ و ۱۳۰ کیلوگرم

—————————————————

** سه شنبه ۳ آگوست (۱۲ مرداد)

– قایقرانی (علی آقا میرزایی): نیمه نهایی و فینال کایاک ۱۰۰۰متر مردان   از ساعت ۵ صبح

-وزنه برداری:
علی هاشمی، دسته ۱۰۹ کیلوگرم   از ساعت ۱۵:۲۰

-والیبال: مرحله یک چهارم نهایی که در ساعت های ۴:۳۰ ، ۸:۳۰ صبح، ۱۲:۳۰ ظهر  و ۱۷ عصر برگزار می شود.

– بسکتبال : مرحله یک چهارم نهایی  آغاز مسابقات از ۵:۳۰ صبح

– کشتی فرنگی:
از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم (محمد علی گرایی و محمد هادی ساروی)
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی وزن ۶۷ کیلوگرم (محمدرضا گرایی)

از ساعت ۱۳:۴۵: نیمه نهایی وزن ۶۷ کیلوگرم
رده بندی و فینال اوزان ۷۷ و ۹۷ کیلوگرم

—————————————————

** چهارشنبه ۴آگوست (۱۳ مرداد)

– وزنه برداری
علی داودی، دسته ۱۰۹+ کیلوگرم  از ساعت ۱۵:۲۰

– کشتی فرنگی: مرحله شانس مجدد وزن ۶۷ کیلوگرم (محمد رضا گرایی ) از ساعت ۶:۳۰ صبح
مرحله رده بندی و فینال  از ساعت ۱۳:۴۵

– کشتی آزاد:
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم (رضا اطری  و حسن یزدانی) از ساعت ۶:۳۰ صبح
مرحله نیمه نهایی اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم   از ساعت ۱۳:۴۵

—————————————————

** پنج شنبه ۵ آگوست (۱۴ مرداد)

– والیبال: مرحله نیمه نهایی  در ساعت های ۸:۳۰ صبح و ۱۶:۳۰ بعد از ظهر

– کشتی آزاد
از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم (رضا اطری  و حسن یزدانی)
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم (مصطفی حسین خانی و امیر حسین زارع)

از ساعت ۱۳:۴۵: نیمه نهایی اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم
رده بندی و فینال اوزان ۵۷ و ۸۶ کیلوگرم

کاراته (سارا بهمنیار):
مرحله حذفی، نیمه نهایی و فینال وزن ۵۵- کیلوگرم زنان   از ساعت ۱۲:۳۰ تا ۱۷:۱۰

—————————————————

** جمعه ۶ آگوست (۱۵ مرداد)
از ساعت ۶:۳۰ صبح: مرحله شانس مجدد اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم (مصطفی حسین خانی و امیر حسین زارع)
مرحله یک هشتم و یک چهارم نهایی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم (مرتضی قیاسی و محمد حسین محمدیان)

از ساعت ۱۳:۴۵: نیمه نهایی اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم
رده بندی و فینال اوزان ۷۴ و ۱۲۵ کیلوگرم

—————————————————

** شنبه ۷ آگوست (۱۶ مرداد)

-والیبال : رده بندی از ساعت ۹ صبح
فینال از  ساعت ۱۶:۴۵

– کشتی آزاد
از ساعت ۱۴:۱۵ تا ۱۷:۳۰
شانس مجدد اوزان ۶۵ و ۹۷ کیلوگرم (مرتضی قیاسی و محمد حسین محمدیان)
مرحله رده بندی و فینال

– کاراته (حمیده عباسعلی و سجاد گنج زاده):
از ساعت ۹:۳۰ تا ۱۶:۱۵
مرحله حذفی، نیمه نهایی و فینال اوزان ۶۱+ کیلوگرم زنان و ۷۵+ کیلوگرم مردان

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با شروع مسابقات المپیک، بسیای از علاقه مندان به ورزش در ایران به دنبال برنامه مسابقات ورزشکاران ایران در المپیک ۲۰۲۰ هستند. شما می توانید […]