سریال یاغی و جادوگر از کی قرار است در فیلیمو پخش شود؟

سریال یاغی و جادوگر از کی قرار است در فیلیمو پخش شود؟
  • 1401/2/29
  • فاطمه مرادخانی
  • 0

دو سریال یاغی و جادوگر که در این مقاله در مورد آن ها توضیح خواهیم داد هر دو به صورت اختصاصی در فیلیمو پخش می شوند. سریال جادوگر در حال حاضر در حال پخش است و تماشای سریال جادوگر را در حال حاضر می توانید داشته باشید، و همچنین سریال یاغی به مرحله پخش قسمت اول رسیده است و با داشتن اکانت شخصی در فیلیمو می توانید به تماشای آن بپردازید.

فیلیمو

یکی از موارد مهمی که لازم است در خصوص وبسایت فیلیمو بدانید این است که در این وب سایت می توانید با توجه به ژانر فیلم، سال تولید، فیلم یا سریال بودن و همچنین دیگر فیلترهایی که در این وب سایت وجود دارد، فیلم مورد نظر خودتان را دانلود کرده و یا به صورت آنلاین به تماشا آن بپردازید.

این وب سایت این امکان را برای شما به وجود آورده است که بتوانید با خرید اشتراک یک ماهه، دو ماهه و حتی چند ماهه و مدت دار، به تمام فیلم  و سریال های موجود در آن دسترسی داشته باشید و دیگ هزینه جداگانه ای بابت خرید قسمت های سریال مورد نظرتان و یا فیلم هایی که دوست دارید، پرداخت نکنید.

تماشای آنلاین سریال یاغی و یا سریال جادوگر که جزو جدیدترین سریال های این روزها هستند، می تواند هم برای شما و هم برای افرادی که به این حوزه از فیلم و سریال علاقه مند هستند، بسیار جذاب باشد. اگر دوست دارید تا سریال جادوگر ساخته سعید اطیایی و یا سریال یاغی ساخته محمد کارت را تماشا کنید، می توانید ابتدا خلاصه ای از آن ها را در این مقاله مطالعه کرده و در صورتی که به این سبک از فیلم و سریال علاقه مند بودید، آن ها را دانلود و تماشا کنید.

سریال جادوگر

قسمت اول سریال طنز و نوین جادوگر از همان ابتدا توانست به خوبی در دل مخاطبان جای باز کند. مورد بعدی در خصوص سریال جادوگر است. سریال جادوگر یکی از جذاب ترین سریال هایی است که این روزها در شبکه نمایش خانگی پخش می شود. در حال حاضر چند قسمت ابتدایی این سریال پخش شده است، اما تا همین جا نیز توانسته است که افراد زیادی را به سمت خودش جلب کرده و محبوبیت خاصی را در بین مردم پیدا کرده است.

سریال جادوگر

در سریال جادوگر افراد مختلفی به ایفای نقش پرداخته اند و این سریال را جذاب ساخته اند. بازیگران اصلی سریال جادوگر احمد مهرانفر و جواد رضویان می باشند. این دو بازیگر به خوبی در این فیلم با یکدیگر مکمل بوده و توانسته اند تا جایی که امکان دارد نقش خود را به خوبی ایفا کنند. سریال جادوگر در ژانر اجتماعی و طنز می باشد و تاکنون صرفا یک الی دو قسمت اول آن در فیلیمو منتشر شده است. زمان انتشار این سایت به صورت هفتگی است و هر هفته راس ساعت مشخصی قسمت های این فیلم دانلود می شوند.

مطالب مرتبط: تماشای سریال جادوگر

اما داستان جادوگر چیست؟ آیا واقعا به جادوگری و سحر و جادو ارتباط دارد یا خیر؟

اولین موردی که باید بدانیم این است که این سریال کلا در ژانر طنز ساخته شده است و قصد دارد در خلال و تار و پود طنز و سرگرمی که دارد، بی اساس بودن جادوگری و رمالی را در ضمیر ناخودآگاه مخاطب جای دهد. همین موضوع سبب می شود که مخاطبان به دلیل مستمر بودن پخش این سریال بتوانند نسبت به این موضوع آگاهانه تر تصمیم گیری کنند.

در سریال جادوگر احمد مهرانفر و جواد رضویان در تلاش هستند تا با یکدیگر همکاری کرده و به مال و منالی برسند. زمانی که از این موضوع ناامید می شوند، به فکر مهاجرت افتاده و در تلاش هستند تا از کشور خارج شوند. اما در همین بین متوجه موضوع بسیار ساده و جالبی می شوند. آن ها در گیر و دار تلاش هایشان این موضوع را می فهمند که می توانند در همین کشور و صرفا با کاری همچون رمالی و جادوگری، پول خوبی به دست آورند. الباقی ماجراهایی که برای این افراد رخ می دهد و دیگر افرادی که با این دو نفر در ارتباط هستند، قصه اصلی داستان را می سازد.

سریال یاغی

محمد کارت یکی از بهترین کارگردانانی است که تاکنون چندین و چند فیلم مختلف را با موفقیت کارگردانی کرده است و همین موضوع سبب شده است که افراد علاقه مند به کارهای این کارگردان نسبت به کار جدید این کارگردان یعنی سریال یاغی نیز بسیار مشتاق باشند.

سریال یاغی سریالی است که به تازگی مجوز ساخت خود را گرفته است و قرار است تحت کارگردانی محمد کارت به شبکه نمایش خانگی وارد شود.

تاکنون هیچ تریلر و هیچ توضیحی در خصوص داستان سریال یاغی پخش نشده است و به همین دلیل هیچکس نمی داند که این داستان حول چه محوری می چرخد. با این وجود تنها چیزهایی که در مورد این سریال وجود دارد، مربوط به ژانر این سریال و همچنین نقش های اصلی آن است. ژانر اصلی یاغی اجتماعی و خانوادگی است و بازیگران نقش های اصلی آن نیز پرسا پیروز فر و طناز طباطبایی می باشند.

در صورتی که گمان می کنید این سریال بتواند جز دسته سریال های محبوب شما باشد، می توانید به راحتی و به سادگی با داشتن یک اکانت فیلیمو، این فیلم را دانلود کرده و به سادگی به تماشای آن بپردازید. حتی اگر دوست ندارید که به صورت دانلودی فیلم و سریال های مدنظر خودتان را تماشا کنید، می توانید به شکل آنلاین و با کیفیت فول اچ دی این کار را انجام دهید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *