متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نصاب اینترنت ماهواره ای در تهران و شهرستان ها

12345 (1 نظر - میانگین: 1٫00 از 5)
Loading...
1,328

با افزایش تمایل کاربران در ایران به استفاده از اینترنت ماهواره ای استارلینک، بسیاری از مردم که نحوه راه اندازی اینترنت ماهواره ای را نمی دانند به دنبال نصاب اینترنت ماهواره ای در تهران و شهرستان ها هستند.

 

خرید اینترنت ماهواره ای استارلینک

 

نصاب اینترنت ماهواره ای در تهران و شهرستان ها

با توجه به صحبتهای مبهم آذری جهرمی در خصوص موضع دولت در مورد اینترنت ماهواره ای، به نظر می رسد استارلینک به سادگی به ایرانی ها نخواهد رسید چرا که دولت ایران در پی محدود کردن اینترنت بین المللی با طرح صیانت از فضای مجازی است و ورود اینترنت آزاد ماهواره ای استارلینک پذیرفته نیست.

اگرچه برخی به دنبال خرید تجهیزات اینترنت ماهواره ای هستند اما اینکه بتوانند از آن استفاده کنند یا خیر هنوز مشخص نیست چرا که احتمالاً نصب و راه اندازی اینترنت ماهواره ای در ایران ممنوع خواهد بود. د این شرایط عده ای به دنبال پیدا کردن شماره نصاب اینترنت ماهواره ای در تهران و شهرستان ها هستند تا با پرداخت هزینه کانفیگ دستگاه استارلینک که خریداری کرده اند بتوانند از مزایای اینترنت آزاد استفاده کنند.

در صورت اعلام موضع صریح دولت و قانون در این خصوص، شماره نصاب اینترنت ماهواره ای استارلینک در همین پیج قرار داده می شود.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. ستار بردی می‌گوید

    درود بر شما
    متشکرم از اطلاعات خوبی که منتشر میکنین
    بله اینترنت ماهواره ای هم اگر مردم بتونن استفاده کنن خوبه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با افزایش تمایل کاربران در ایران به استفاده از اینترنت ماهواره ای استارلینک، بسیاری از مردم که نحوه راه اندازی اینترنت ماهواره ای را نمی […]