متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

چگونگی بازگرداندن تنظیمات حریم خصوصی حساب فیس بوک به حالت مطلوب

12345 (1 نظر - میانگین: 1٫00 از 5)
Loading...
2,350

انتظارات کاربران آنلاین از حریم خصوصی روز به روز در حال بالا رفتن است، اما شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک چه بخواهند چه نخواهند ، بسیاری از ما کاربران زمانی که در این وب سایت ها ثبت نام می کنیم نیاز به ارائه تنظیماتی برای کنترل حریم خصوصی در فضای مجازی از سوی شبکه اجتماعی داریم. در این مقاله به بررسی نحوه استفاده از ابزار کنترل جدید فیس بوک برای بهبود مسائل مربوط به حریم خصوصی  کاربران این شبکه پرطرفدار می پردازیم.

این روزها ، به نظر می رسد فیس بوک به طور جدی عزم خود را برای حاکمیت بر دنیای اینترنت با ارائه تمام امکاناتی که تقریبا در هر شبکه اجتماعی موجود است جزم کرده (در مقایسه با: توییتر ، Foursquare ، FriendFeed ، و غیره). مشکل این است که ، هر برنامه ای نیازهای فیس بوک را در آن زمینه برطرف نمی کند، و به منظور رقابت با ابزارهای شبکه های اجتماعی دیگر ، فیس بوک به آرامی بخشی از خدمات خود را از طبقه بندی خصوصی به بسیار عمومی تغییر داده است.

کاربران همواره می دانسته که برای مثال توییتر، یک سرویس عمومی است و بنابراین انتظارات از آن هم در حد یک سرویس عمومی بوده است. البته حتی در توییتر هم ، می توانید یک حساب کاربری خصوصی برای خود داشته باشید، اما مزیت اصلی توییتر به عنوان یک سرویس وبلاگ نویسی عمومی این است که کاربران می توانند از آن استفاده کرده و حرف و مطلب خود را به سمع و نظر مردم بسیار زیاد دیگری در اقصی نقاط جهان برسانند. در مقابل ، ایده ساخت محیط فیس بوک این بوده که همیشه در تماس با با دوستان واقعی خود باشید، و چیزهایی را با آنها ،و تنها آنها ،به اشتراک بگذارید. به همین دلیل بود که در وهله اول کاربران  به آن بیش از شبکه اجتماعی مای اسپیس علاقه نشان داده و به فیس بوک مهاجرت کردند.

با این حال ، فیس بوک تلاش کرده تا خود را در سراسر فضای مجازی گسترش دهد ، این امر باعث می شود فعالیت  های شما بیشتر و بیشتر در منظر عموم کاربران قرار گیرد ، دیگر اینکه تلاش کرده تا جای ممکن جای سرویس های عمومی مثل توییتر یا Digg را بگیرد تا جایی که کاربران زیادی را هم از این دو سایت به سوی خود جلب نموده است که می خواهند شبکه ای اجتماعی و عمومی داشته باشند. خوشبختانه ،ابزارهای جدید فیس بوک در حفظ حریم خصوصی ،در حالی که قطعا بی نقص نیست ، کنترل حریم شخصی شما در استفاده از فضای یک سایت اجتماعی را آسان تر می کنند. در این مقاله به تنظیمات جدید حریم شخصی کاربران فیس بوک به شکلی نسبتا مفصل پرداخته ایم، این راهنما به شما کمک کند تا فیس بوک را دوباره برای خودتان آماده کنید، و آن را برای همان منظور که در آن ثبت نام کرده اید درآورید ، نه برای آنچه که مدیران فیس بوک به شدت برایش در تلاشند(عمومی سازی)

(میزان و نوع اطلاعاتی را که از  فیس بوک برای به اشتراک گذاشتن عمومی انتظار می رود از فردی به فرد دیگر متفاوت است ؛ در زیر ، ما  تنظیماتی را که فکر می کنیم  در ارتباط با هدف ماست و معتقدیم هم  تنظیمات مناسبی است و هم به  حفظ حریم شخصی کاربران فیس بوک نزدیکتر است برجسته کرده ایم.)

تصاویر این مقاله برای درک بهتر شما در راهنمایی تنظیمات توصیه شده است به انها دقت کنید!

توجه : به یاد داشته باشید که تنظیمات جدید حریم شخصی کاربران فیس بوک برای کاربران ظرف هفته های آتی  به قابلیت های این سایت اضافه خواهد شد،  پس اگر شما هنوز چنین امکانی را در حساب خود ندیده اید ، منتظر باشید تا به زودی در صفحه فیس بوک خودپنجره ای را که در قسمت فید اخبار (news feed)ظاهر می شود و شما را به این ابزار راهنمایی می کنند باشید(تصویر بالا)

کنترل  و حفظ اطلاعات پایه ای  شما

سیستم جدید فیس بوک از اینجا در دسترس است  که دارای 4 بخش برای حفظ حریم خصوصی حساب شماست. اولین بخش مربوط میشود به محافظت از اطلاعات پایه ای حساب کاربری ، که اطلاعاتی که دیگر کاربران در جستجوی خود برای شناسایی شما از آن استفاده می کنند را کنترل می کند. این اطلاعات  شامل لیست دوستانتان ، محل تحصیل یا کارتان ، شهر زادگاه/ شهرمحل سکونت فعلی ، علاقه مندی ها و دیگر اطلاعات از این دست می باشد. این تنظیمات همچنین شامل مواردی مانند اینکه چه کسی  بتواند شما را در نتایج جستجو  مشاهده کرده، درخواست دوستی برایتان بفرستد، و یا برای شما پیامی ارسال کند می شود. این بخش بسیار شبیه به تنظیمات قدیمی حریم شخصی کاربران است: هنگامی که شما بر روی  نمایش تنظیمات(view settings) در زیر شاخه اطلاعات اولیه کلیک کنید ، قادر خواهید بود انتخاب  کنید چه افرادی می توانند هر آیتم خاص را مشاهده می شود که شامل گزینه هایی چون همه(everyone) ، دوستان دوستان(friends of friends)، و یا تنها دوستان (friends) می شود

.

اگرچه فیس بوک به شما توصیه می کند تمام این اطلاعات را به شکل عمومی در معرض دید سایرین بگذارید ، تا دوستانی که به دنبال شما می گردند شما را راحت تر پیدا کنند، اما نیازی به این همه اطلاعات نیست. موارد علاقه مندی ، صفحات، و در شهر محل سکونت شما را می توانیددر حالت  فقط با دوستان تنظیم کنید،(مانند تصویر بالا). توصیه ما این است که اطلاعات محل تحصیل و کار خود را در حالت  دوستان و شبکه ها(friends and networks) تنظیم کنید، تا کاربرانی که با شما دوست نبوده ، اما در همان  مدرسه درس می خوانده اند یا در همان دفتر محل کار شما کار می کردند به راحتی بتوانند شما را پیدا کنند. بقیه موارد را می توان به حالت مشاهده عمومی تنظیم کرد ، مگر اینکه شما واقعا ترجیح دهید همه درخواست های دوستی را یکی یکی بررسی  و سپس قبول کنید ، که البته کار خوبی است ، در بیشتر موارد ، قرار داشتن در نتایج جستجو فیس بوک به کاربران کمک می کند شما را پیدا کنند. من شخصا امکان  ارسال پیام (send me messages)و دیدن لیست دوستان من(see my friend list) را فقط برای دوستان دوستان خودم فعال کرده ام، که هنوز هم نسبتا عمومی است ، اما به ندرت کسی که از طریق یکی از دوستانم با من دوست نشده نیاز به انجام هر کدام از آن کارها خواهد داشت، بنابراین من  آنها را به این شکل تنظیم می کنم، این قسمت واقعا به شما بستگی خواهد داشت.

خصوصی سازی اطلاعات کاملا شخصی

جدیدترین بخش نحوه به اشتراک گذاری در فیس بوک(Sharing on Facebook) است که بسیار ساده شده است. این بخش شامل جزئیات خصوصی بیشتری از شما مثل وضعیت (آنلاین با آفلاین)، عکس ها ، پست های ارسالی، بیوگرافی ، اطلاعات تماس ، و غیره است. فیس بوک دارای لینک های سریع برای  تنظیم همه موارد به حالت عمومی ، خصوصی ، و یا تنظیمات توصیه شده است ، که صادقانه بگویم هنوز هم برای سلیقه های ما گزین های زیادی دارد. بنابراین، توصیه ما ساده است : گزینه فقط دوستان (friends only) را از نوار کناری انتخاب کرده، دکمه اعمال تنظیمات(apply settings) را فشار دهید. دلیلی وجود ندارد بقیه مردم جهان نیاز به مشاهده همه این اطلاعات  داشته باشند البته اگر هدف شما در  استفاده از فیس بوک همان است که در سال  2005 برای آن به وجود آمده، و هیچ دلیلی برای پیچیده تر کردن این موارد و استفاده از تنظیمات خاص وجود ندارد (مگر اینکه شما واقعا ، بخواهید همه نقل قول های مورد علاقه شما را بدانند!)

قفل کردن برنامه های کاربردی مزاحم

در گوشه پایین صفحه اصلی تنظیمات حریم شخصی کاربران بخش برنامه های کاربردی و وب سایتها(applications and websites)است ، که دسترسی به اطلاعات شما در خارج از فیس بوک را کنترل می کند. بر روی دکمه تغییر تنظیمات(edit settings) کلیک کرده و نگاهی به برنامه های کاربردی مورد استفاده خود بیاندازید، در حالی که ممکن است تصمیم اولیه شما غیرفعال کردن پلت فرم تمام برنامه های کاربردی باشد، توجه کنید که ، اگر از فیس بوک در سیست معامل اندورید(در موبایل تان)یا برنامه  آگاه سازی دسکتاپ در مکینتاش استفاده می کنید ،غیر فعال سازی کل برنامه ها باعث غیر قابل استفاده شدن دو برنامه فوق می شود. علاوه بر این ، اگر حساب کاربری توییتر خود را در حساب فیس بوک خود لینک نموده اید، و یا استفاده از iPhoto به آپلود تصاویر در فیس بوک می پردازید ، باید  برنامه های کاربردی را در فیس بوک فعال کنید  تا بتوانید به چنین کارهایی بپردازید.

خوشبختانه ، منوی جدید برنامه های کاربردی صدها بار  ساده تر از منوی قدیمی است، بنابراین شما می توانید تنظیماتی مدنظر خود را  بدون نگرانی از صرف یک روز زمان  برای دستکاری همه آنها اعمال کنید. همه آنچه باید انجام دهید کلیک بر روی لینک حذف برنامه ناخواسته یا اسپم دار(remove unwanted or spammy applications و  سپس حذف برنامه های کاربردی است که اصلا  در حساب خود نیازی به آنها ندارید ،و حفظ برنامه های مورد نیاز است همین!

شما احتمالا می خواهید به طور کامل بقیه تنظیمات این صفحه  را قفل کنید. گزینه game and application activity را به حالت  فقط  دوستان تنظیم کنید(اگر چه این کار بسته به برنامه هایی که شما استفاده میکنید تنظیم خیلی خوبی نیست ). 3 گزینه دیگر  که دکمه edit settings دارند با زدن این دکمه شما را به پنجره ای با چند گزینه می برند که شما بهتر است تمامی گزینه ها را با برداشتن تیک کنارشان غیر فعال کنید. لازم نیست اطلاعات شخصی خود را با هر برنامه ای به اشتراک گذارید ، و احتمالا نباید اطلاعات خود را در دسترس دیگر سایت بگذارید البته اجازه برای نمایش اطلاعات شما در جستجوهای گوگل به خود شما بستگی دارد ، هر چند اگر شما از فیس بوک صرفا به دلایل شخصی استفاده می کنید ،بهتر است این گزینه را هم غیر فعال کنید.

مسدود کردن کاربران و نرم افزارهای مزاحم و مخرب

بخش آخر لیست مسدود سازی است ، جایی که شما احتمالا تا کنون زیاد تنظیم نکرده اید ، اما تنظیم موارد این بخش و آشنایی با قابلیت های آن به نفع شماست. در اینجا شما می توانید دسترسی کاربران خاص را به حساب خود (مانند دوستان دبیرستان بیش از حد خودمانی و دوست پسر/دختر اعصاب خراب!) توسط نام یا آدرس ایمیل مسدود کنید ، و همچنین بعضی از برنامه های ویژه که مخصوص اسپم و تبلیغات است را هم مسدود کنید. در حالی که این تنظیمات فرصت مناسبی برای به خاطر آوردن دوستان یا برنامه ها و تشخیص مزاحمت احتمالی هر کدام از انهاست، به یاد داشته باشید که شما می توانید آنها را از تقریبا هر جایی در فیس بوک به محض اینکه مزاحمت شان برایتان محرز شد بلوک کنید ، ، کافیست  تنها بر روی  دکمه block درفید خبری خود و یا صفحه مشخصات آنها کلیک کنید تا انها را از دسترسی به شما محدود سازید.

بدیهی است ، این توصیه ها صرفا از طرف نویسنده ای است که نسبت به  راهنمایی کاربران فیس بوک درحفظ حریم خصوصی شان در محیط های اجتماهی احساس مسئولیت می کند، اما بدانید سپردن حریم خصوصی به تنظیمات پیش فرض فیس بوک برای محافظت از آن کافی نیست و شما خودتان باید تنظیمات مورد نیاز را برای محافظت از اطلاعات خود انجام دهید. ایده اصلی این راهنمایی چیری نبود جز ، آموزش استفاده از تنظیمات جدید فیس بوک در حفظ حریم شخصی کاربران (که بسیار هم ساده بوده و به شما امنیت نسبتا مناسبی را می دهند)که تجربه کار با فیس بوک را مانند چند سال پیش ، وقتی شما نام فیس بوک را با لحنی مثبت و بدون نگرانی از سرقت اطلاعات بر زبان می آوردید در می آورد.

آیا تنظیمات جدید حریم شخصی کاربران برای شما هم فعال شده؟ اگر چنین است ، در بخش نظرات به ما اطلاع دهید که نظرتان در این باره  و این مقاله چیست؟

منبع: lifehacker

Find your used or remanufactured auto parts to day! Why buy used auto parts from Sharper Edge Used Engines?

Sharper Edge Engines is committed to giving everyone access to the value of Guaranteed Used Engines, remanufactured engines, rebuilt engines, used transmissions or remanufactured auto parts. Do you need an engine for the car you are passing to your teenage driver? What about a used transmission for that car upper in your garage? We get requests like these from customers all over USA and Canada everyday. with 25 years of experience and customer service that is second to no other competitor. We work to own and keep your business. If you need assistance to get a used or remanufactured parts for your car, truck or SUV we are here to help you to find it in the best quality, low mileage and lowest price ever! In today’s fast paced world there are few things more devastating than losing your personal transportation due to a break-down. It doesn’t matter if you drive an exotic import or need that old work truck repaired, Sharper Edge Used Engines is here to help. Don’t lose your transportation during these tough times. A rebuilt engine, transmission, or transfer case is a fraction of the cost of a new car or a used car that you don’t know about. We don’t care what you drive we can help.

Simply the highest quality and value, guaranteed auto drive trains on the market. Over 15,000 Engines available. Do not waste your time, call us for special pricing. Our sole priority , the very reason we are in business ,is to provide our customers The highest quality, best value automotive drive train assemblies attainable. Sharper Edge Engines (used engines for sale) is a nationwide distributor of engines, transmissions, and transfer cases, with over 15 ,000 units available for immediate delivery. we service domestic and import vehicles. We also specialize in hard to find parts. If you’ve looked high and low with no luck, call Sharper Edge – if we can’t deliver it, nobody can. After 25 years experience, we’ve seen it all. The easy way to find used and remanufactured auto parts. We are designed to help people with any level of car experience find used auto parts ,car parts ,and foreign auto parts. With calling us you are connected to one of the largest inventory nationwide, coast to coast. Now you can find foreign Auto parts without scraping through salvage yards. Whether you are a fulltime mechanic or an individual, Sharper Edge Engines guarantees great Automotive parts, Used Engines, Used Transmission, Rebuilt Transfer case, rebuilt engine, Rebuilt Transmission , Rebuilt Transfer case. Don’t lose your transportation during these tough times. The right part, right now Find the used or remanufactured engine or remanufactured transmission or remanufactured Transfer case, you, ve been looking for. If you, ve been having trouble finding used auto parts for your car call no further than our experts with 25 years experience. customer satisfaction is job one for our dedicated team of auto specialists. We take the time to listen to our customers and provide them with the best options available. our highly trained experts ask all the right questions to guarantee that you get the right part, first time. we test, inspect, and clean each part to assure that we are delivering quality assemblies .Sharper Edge Engines stands behind every engine, transmission, and transfer case with a nationwide warranty. Sharper Edge Engines has thousands of parts from virtually any make and model of domestic and imported vehicles. No more driving all over the state for the used or remanufactured auto parts you need. Sharper Edge Used Engines makes finding the used or remanufactured you need ,fast, easy, and the best quality.

Come In : Http://www.SharperEdgeEngines.com

Toll Free 1-866-651-2992

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
315 دیدگاه
 1. Nader می‌گوید

  سلام دوست عزیز
  من میخواستم 1 سوال در مورد فیسبوک بپرسم خیلی ضروری است
  میخواستم بدونم من میتونم دوستانم را به دو گروه تقسیم کنم یکی دوستان و یکی خانواده و مهم تر اینکه میخام دوستان برای دیدن عموم آزاد باشه ولی خانواده را هیچکس نتونه ببینه
  ممنون میشم راهنماییم کنید

  1. ITTeach می‌گوید

   بله ميتونيد حتي به صد گروه هم تقسيم كنيد. ابتدا به قسمت friends رفته و گروه‌هاي خود را ايجاد نماييد و به ترتيب هر كدام از دوستان را در هركدام از گزوهها عضو نماييد.

 2. nader می‌گوید

  خب حالا ساختم حالا برا بقیه سوالم چیکار کنم
  مرسی

 3. سپیده می‌گوید

  سلام . مرسی از توضیحاتتون .
  راستش من سوالمو تو گوگل سرچ کردم سایت شما باز شد .
  ولی حس می کنم یه کم ( یه کم ) با واسه من فرق داره .
  من هم دقیقا راجع به گروه بندی دوستام سوال دارم .
  ولی قسمت عمده سوال من چگونگی اش نیست بلکه :
  اینه که : من نمی خوام دوستام تو گروه های مختلف هم دیگه رو ببینن .
  بهتر بگم ، دوست ندارم کسی بفهمه من با کی دوستم . یعنی دوستای دانشگام فقط همدیگه رو ببینن . همکارام فقط همدیگه رو . فامیلم فقط اعضای فامیلو و…..
  نمی خوام کسی از طریق صفحه من اون یکی رو ببینه یا ببینه من دوستام و همکارام کیا هستند.

  مرسی از کمکتون . واقعان واسم مهمه . طوری که تا حالا فقط تونستم بعضی دوستام که متعلق به 1 گروهن add کنم ، از ترسم .

  1. ITTeach می‌گوید

   عليك سلام و خسته نباشيد
   اول بايد گروه‌ها رو مشخص و تشكيل بديد
   و بعد از اون ميتونيد براي هر گروه محدوديت‌هاي خاص خودش رو اعمال كنيد
   بازهم سوالي بود در خدمت هستيم موفق و پيروز باشيد

 4. م می‌گوید

  سلام
  من با فیس بوک یه مشکل دارم که وقتی میخوام لاگین بشم یه صفحه مربوط به ورود شماره موبایل میآد و اصلا وارد پروفایلم نمی شه.
  لطفا کمکم کنید

  1. ITTeach می‌گوید

   خب شماره موبايلتون رو وارد كنيد 98911 بعد ادامه مراحل رو ادامه بديد… .

  2. م می‌گوید

   یه شماره ایرانسل وارد کردم ولی هیچ کد فعال سازی که وارد کنم برام نیومد
   الانم دیکه نمی شه که شماره رو وارد کنم
   فقط invalidمیده.

  3. sattar king می‌گوید

   وقتی وارد چنین صفحه ای میشی، ابتدای شماره موبایلت را با + شروع کن و از نوار بالا کشور ایران رو انتخاب کن، شماره موبالتو به این صورت وارد کن
   9893+
   کمی بعد یک اس ام اس از فیس بوک دریافت میکنی که یک کد پنج حرفی داره، کد را وارد میکنی و روی submit کلیک میکنی بعدش وارد میشی.

 5. محمدرضا ارجمندی می‌گوید

  برای منم یه همچین اتفاقی افتاد
  شماره خودم رو بهش دادم برای یک اس ام اس اومد حاوی کد فعال سازی
  شما هم یک شماره همراه اول بهش بده ببین چی میشه
  شاید برای ایرانسل نمی فرسته

 6. مهدی می‌گوید

  سلام
  منم وقتی میخوام ادد کنم با این پیغام مواجه میشم:
  فارسی:
  آیا شخصا این کاربر را می شناسید؟ برای جلوگیری از سوء استفاده در فیس بوک، این درخواست را نمی توان فرستاد. برای کسب اطلاعات بیشتر این صفحه راهما را بازدید کنید

  1. arash می‌گوید

   سلام
   منم وقتی میخوام ادد کنم با این پیغام مواجه میشم:
   فارسی:
   آیا شخصا این کاربر را می شناسید؟ برای جلوگیری از سوء استفاده در فیس بوک، این درخواست را نمی توان فرستاد. برای کسب اطلاعات بیشتر این صفحه راهما را بازدید کنید

 7. دختر آبی می‌گوید

  سلام.من سوالم اینه که چه طوری میشه عکس خودمو تو پروفایلم در فیس بوک آپلود کنم.عکس 140 کیلو بایتی تا 1 مگا بایتی میذارم ولی آپلود نمیشهیعنی هیچ عکسی نمیشه گذاشت..همون مسیری که درسته رو میرم.لطفا کمکم کنید.

  1. محمدرضا ارجمندی می‌گوید

   احتمالا مشکل از شیوه ورود شما به این سایت مسدوده منظورم رو که می فهمید؟
   از فری گیت استفاده کنید تا بشه عکس آپلود کرد
   موفق باشید

  2. بابک می‌گوید

   به احتمال قوی مشکل از ف../ی../ل../ت../ر../ شکن شما هست . اون روعوض کنید درست میشه

  3. sattar king می‌گوید

   توجه داشته باشید که پرسرعت ترین فیلترشکن در باز کردن فیس بوک Ultrasurf 10.08 است، میتوان از وی پی ان هم استفاده کرد، اگر کسی میخواهد Ultrasurf را دریافت کند به آدرس ایمیلم یک درخواست بده. saty.lord@gmail.com

  4. sattar king می‌گوید

   توجه داشته باشید که برای اینکه عکستون را سریعتر آپلود کنید بهتر است حجم عکس را به زیر 120 کیلو بایت برسانید، با تغییر ابعاد عکس حجم آن به مقدار قابل توجهی کاهش می یابد.

 8. ali می‌گوید

  با سلام
  در فیس بوک من قسمت تنظیمات حریم شخصی کار نمی کنه یعنی وقتی که برویش کلیک میکنم صفحه در حال باز شدن میرود ولی هیچ اتفاقی نمی افتد !!!

 9. ali می‌گوید

  با سلام
  ببخشد اشتباه شد

  در فیس بوک من قسمت تنظیمات حساب کاربری کار نمی کنه یعنی وقتی که برویش کلیک میکنم صفحه در حال باز شدن میرود ولی هیچ اتفاقی نمی افتد !!!

  1. tahereh می‌گوید

   be ehtemale ziad moshkel az filter shekane shoma ast. manam hamin moshkelo dashtam. u96 begir.

 10. کاربر مهمان می‌گوید

  سلام خوبید خسته نباشید یک سوالی داشتم میخوام وارد فیس بوک شم اما همه اش خطا میده میخوام عضو شم و تازه کارمو شروع کنم پیغام خطا میده که error message
  من وارد این سایت میشم: facebook.com
  لطفا جواب مرا بدهید ممنون از شما و زحماتی که برای سایتتان کشیدید.

  1. ITTeach می‌گوید

   از وي‌پي‌ان استفاده ميكنيد يا فيلترشكن ؟

 11. امین می‌گوید

  با سلام اکانت من در فیس بوک مسدود شده می خواستم منو راهنمایی کنید برای برگردانده اکانت
  با تشکر

 12. سعید می‌گوید

  سلام
  دوستان من بدون اینکه برای کسی مزاحمتی ایجاد کنم در فیسبوک بلوک شدم و اصلا نمیتونم وارد صفحه فیسبوکم شم راهی داره
  اگه میشه راهنمایی کنید

  1. نگين می‌گوید

   سلام منم همين مشكل رو دارمو فيس بوكم خود به خود لاك شده و نميتونم لاگين بشم!!!!
   لطفا اگه راه خلي پيدا كردين دراين موردو منم راهنماي كنين. مرسي

 13. سپهر می‌گوید

  سلام
  برای اولین بار دیروز می خواستم از یک اینترنت کافه وارد فیس بوک شوم که فیس بوک متوجه شد این مکان و کامپیوتر همان مکان و کامپیوتر همیشگی من نیستند و بدین جهت از من سوالاتی شد، که نتونستم درست جواب بدم و اکانت من در فیس بوک بسته شد. بعدا دوباره با کامپیوتر خود در خانه امتحان کردم که در آنجا نیز همان سوالها تکرار شدند و با وجودیکه سوالات را درست پاسخ دادم، اکانت فیس بوک من همچنان مسدود است و نمی تونم وارد فیس بوک بشم.
  لطفا اگر کسی راه حلی می داند مرا راهنمایی کند.
  با تشکر سپهر

  1. محمدرضا ارجمندی می‌گوید

   ببین دوست من تا آنجا که من می دانم دو راه برای این منظور فیس بوک در نظر گرفته یکی تشخیص دوستان از روی عکس که باید به درستی هر یک از دوستان را از روی عکس تشخیص بدی و دیگری یک شماره موبایل که برات یک اس ام اس حاوی کد می فرسته شما میتونی شماره تلفن موبایلت با شروع 98 و بدون 0 اولش مثل 98912… بدی تا برات از فبس بوک اس ام اس بیاد کد رو در قسمت مربوطه وارد کنی
   برای خودم چنند وقت پیش همین اتفاق افتاد شماره ایرانسلم رو دادم برام اس ام اس اومد 30 ثانیه بعد

  2. سپهر می‌گوید

   ممنون آقای ارجمندی. جریان از این قرار بود:
   دو یا سه روز پیش می خواستم از مکان دیگری با کامپیوتر غریبه ای وارد فیس بوک بشم که همان سوال تشخیص عکس دوستان پیش آمد و من نتونستم درست جواب بدم. بعدا در خانه با کامپیوتر خودم آزمایش کردم که در دفعه دوم تونستم سوالات را درست جواب بدم ولی با وجود این باز هم نتونستم وارد فیس بوک بشم و گزینه های دیگر مثل شماره موبایل کار نمی کنند.
   البته در فیس بوک قسمتی هست که درست به همین مشکل رسیدگی می کنند و این آدرس را امروز پیدا کردم. به فیس بوک نوشته و تقاضای کمک کردم. تا بحال که خبری نشده. ولی امیدوارم جواب بدهند.
   سپهر

  3. سپهر می‌گوید

   آقای ارجمندی عزیز
   با تشکر از راهنمایی های شما، امروز پس از سه روز نامه نویسی به فیس بوک، دوباره اکانت مرا در فیس بوک باز کردند.
   موفق باشید
   سپهر

  4. نگين می‌گوید

   اگه ميشه بگين تو كدوم قسمت نامه نوشتين به فيس بوك؟؟ چون منم همين مشكل رو دارم!!

  5. aLiReZa می‌گوید

   dooste aziz , un 5 marhalaro k gozarundi facebook vasat ramze oburo Email mikne…

  6. lili می‌گوید

   منم همییین مشکلو دارم.چون چنبار اشتبا زدم دیگه نمیاره:(((
   تروخدااا به منم بگید چیکار کنممممم؟؟؟؟؟

 14. مهدی می‌گوید

  سلام
  چند روز که تلاش می کنم صفحه ی فیس بوکم را غیر فعال کنم.تمام مسیر را هم به صورت صحیح انجام میدهم، اول دلیل خروج را انتخاب میکنم بعدش تیک قسمتی که برام ایمیل نیاد، بعد پسورد و بعدش هم تایپ اون شکل.ولی هیچ اتفاقی نمی افته و غیر فعال نمی شه .چی کار کنم ؟ از فیلتر شکن اولترا و فری گیت هم استفاده میکنم ولی بازم نمی شه ؟

  1. آرمان می‌گوید

   برای حذف کامل حساب کاربری در فیس‏بوک:
   پس از ورود به حساب کاربری خود به لینک زیر مراجعه کنید:
   !/help/contact.php?show_form=delete_account
   با انتخاب گزینه Submit درخواست حذف حساب کاربری شما ارسال می‏شود.
   دقت کنید با این کار به هیچ وجه امکان بازیابی حساب کاربری نیست، در نتیجه با اطمینان کامل این کار را انجام دهید، نه وقتی جوگیر هستید!

  2. asghar می‌گوید

   سلام من گوشیم سامسونگ ویو تو هست میخوام فیسبوک وصل بشم نمیشه فیلتر شکن ندارم سیستم عامل گوشی بادا هست چکار کنم لطفآ راهنمایی کنید اورژانسی احتیاج دارم

 15. سبب می‌گوید

  یه سوال داشتم من با فیلتر شکن u995 میرم فیس بوک نکبمونم عکسمو اپلود کنم باید با چه فیلتری برم؟

  1. بابک می‌گوید

   با VPN برو
   میتونی از سایت vpn-iran بگیری به صورت تستی

 16. مهلا می‌گوید

  اااا

 17. حدیث می‌گوید

  لام
  وقتی میخام وارد فیس بوک بشم ازم شماره موبایل میخاد اما تو لیست کشورها ایران وجود نداره.مطلقا نمیتونم به دلیل همین مشکت وارد بشم.توروخدا راهنمایی کنید

  1. محمدرضا ارجمندی می‌گوید

   شماره موبایل ایرانسل وارد کن برای اس ام اس میاد
   من این کارو کردم 1 دقیقه بعد اس ام اس اومد با فرستنده Facebook (چه با کلاس!)

  2. علی اکبری می‌گوید

   من هرکار کردم موبایل ایرانسل هم قبول نمی کنه اگه می تونید مشکلمو رفع کنید ممنون می شم تا این صفحهه هم میرم
   شماره تلفن خود را تاييد کنيد
   فیس بوک از آزمایش‌های امنیتی مختلفی برای تضمین حقیقی بودن اشخاص عضو این سایت بهره می‌گیرد. داشتن یک شمارهٔ تلفن همراه به ما کمک می‌کند تا هویّت شما را تصدیق کنیم. لطفاً با وارد کردن شمارهٔ تلفن همراه خود حساب کاربری خود را تأیید نمایید. ما برای شما یک کد فعّال‌سازی به صورت پیام متنی ارسال خواهیم نمود.

   لطفا کد کشورتان را انتخاب (مثلا “1” برای ایالات متحده/کانادا) و شماره تلفن همراهتان را بدون هر نوع کاراکتر خاص درج کنید. اگر شماره با صفر شروع می شود، صفرهای مقدم را حذف کنید

  3. محمدرضا ارجمندی می‌گوید

   با آزمایش و خطا اینکار رو انجام بدید
   مثلا همان کد 1 را انتخاب کنید و شماره ایرانسل رو به صورت مثلا
   9893 بقیه شماره ایرانسل خودت وارد کن
   98 پیش شماره ایرانه)
   این کار رو بکن ببین چی میشه
   من یکی دو بار این اتفاق برام افتاده یه بار انتخاب کردم که از روی عکس دوستام را بشناسم
   یه دو بار هم شماره ایرانسل دادم برام اس ام اس امنیتی اومد کد رو وارد کردم و به حساب لاگ این شدم

 18. ElecTronic Drums می‌گوید

  Wow! what an thought What a concept Lovely Wonderful …

 19. arash می‌گوید

  آقا سلام واقعا نمیدونم چیکار کنم فیس بوکم لاگین نمیشه ازم تلفن میخواد یهو اینطوری شده همش ارور کمکم کنید

 20. negi می‌گوید

  سلام . یه سوال دارم من زمانی که وارد فیس بوک میشم با ID و password خودم می زنه حساب کاربری شما در حال تعلیق می باشد باید چکار کنم ؟

 21. nana می‌گوید

  salam!
  man mikhastam tu ghesmate “contact information” be joz emailo addresso tello…! ye ghesmate dige doros konam!
  ye tedad az aza ino daran!vali nemidunam chetori doros mikonan daghighan be in halate!
  facebook: facebook.com/…….! chetori mitunam in ghesmato doros konam?!
  mamnun misham!

 22. ساسان می‌گوید

  سلام من با گوشی و لب تاب وصل میشدم ب الترا ولی گوشیمو فلش کردم همش اون 5 تا ل امنیتی میاد که به زور میشواتونم تا مرحله دوم برم چیکار بکنم . ممنون اگه بتونید خوب راهنمائی کنیئ خطم ایرانسل

 23. محمدرضا ارجمندی می‌گوید

  سلام اگه وی پی ان داری از اون استفاده کن در غیر این صورت شماره ایرانسل رو وارد کن تا برات اس ام اس بیاد بعد کد رو وارد کن

 24. بهار می‌گوید

  سلام . من تو قسمت بازرسی امنیتی همون مرحله اول که باید نوشته درون کادر رو تایپ کنم گیر می کنم .چون اون کادر باز نمی شه .من با فری گیت میرم. اگه کمکم کنین ممنون میشم

 25. شادی می‌گوید

  با سلام
  من توی فیس بوکم یک لینک دریافت کردم که بعد از باز کردن اون همون لینک توسط پروفایل من به تمام دوستانم فرستاده شد.. مشکل چیه ؟؟؟؟؟؟؟؟
  لطفا کمک کنید تا این مشکل پروفایلم حل شه…
  با تشکر

  1. سهيل آرمان خواه می‌گوید

   مسلما عمدا يا غير عمد شما لينك رو شير كرديد

 26. negin می‌گوید

  سلام..صفحه پرزفایل فیس بوکم تغییر کردهوومو دیگه منوهایی مثل wall,info,photo نداره و فقط البوم عکسام معلومه …چطوری میتونم پروفایلمو به حالت قبلیش برگردونم؟؟؟در ضمن بالی home نوشته new feed میتونم پاکش کنم..لطفا راهنمایی کنید

 27. محمد می‌گوید

  سلام
  ببخشید یه سوال داشتم و خیلی ممنون می شم اگه راهنمایی کنین :
  من برای دوستام فهرست بندی درست کردم اما با این وجود شیوه نمایش عکس هام برای دوستام هیچ ربطی به پرایوسی که من برای آلبوم گذاشتم نداره !!! یعنی این که حتی اگه نمایش ” Every one” هم انتخاب کنم بعضی از دوستام نمی تونن عکس هام را ببینن !!! حتی photo box را !

  1. arash می‌گوید

   آقا من زمانی که میخام وارد فیس بوک شم این پیامو میده
   Your account has been temporarily suspended
   و دلگه وا نمیشه کمکم کنید

 28. vali می‌گوید

  باسلام من با لپ تاپ يكي از دستان عضو فيس بوك شدم .اما با لپ تاپ خودم وف-ي-ل-ت-ر u فقط صفحه اول باز مي شود ونه مي تونم وارد شوم ونه مي تونم بامشخصات ديگري عضو شوم لطفا راهنمايي بفرماييد.ممنون

 29. حسن می‌گوید

  سلام من يه سوال دارم.وقتي وارد فيس بوك ميشم دوستاني رو كه اد كردم ديده نمي شن. دوستام هم نمي تونن البوم من رو ببينن و مي گن غير فعاله اشكال كار كجاست؟

 30. adel می‌گوید

  salam khoob hastin/rastesh bakhshe send massage man bloch shode/chanvaght massag dadam be chan nafar ama alan ke mikham massag berftesrtam vaghti send massage ro mizanam ye safe error baz mishe ke mige:block Block! You are engaging in behavior that may be considered annoying or abusive by other users.
  You have been blocked from sending messages because you repeatedly misused this feature. This block will last anywhere from a few hours to a few days. When you are allowed to reuse this feature, please proceed with caution. Further misuse may result in your account being permanently disabled. For further information, please visit our FAQ page.

  lotf konin rahnamayikonin ke chikoori fa alesh konam /mamnoon

 31. saba می‌گوید

  salam.mikhastam bedonam vaghti kasi az facebooki didan mikone on shakhs motevaje mishe?

  1. محمدرضا ارجمندی می‌گوید

   خیر تا الان خود فیس بوک این قابلیت رو نگذاشته که بفهمید چه کسانی از پروفایل شما بازدید کرده اند و ین باعث شده برخی هکر ها با سو استفاده از این حس کنجکاوی کاربران برنامه های مخربی به بهانه فعال کردن این ویژگی برای فیس بوک تدارک ببینند که در واقع اطلاعات کاربران را به سرقت می برند

  2. arash می‌گوید

   من یکی از همین اپلیکیشن ها رو به صفحه ام اضافه کرد.( یک جاوا اسکریپت بود که کپی پیست کردم در آدرس بار) ..حالا چه جوری می تونم حذف اش کنم؟

 32. سحر می‌گوید

  سلام. خسته نباشد
  من می خواستم اگه امکان داره من را راهنمایی کنید که آیا راهی وجود دارد که بتوانم پروفایل های مخفی شده افرادی که در لیست من نیستند را ببینم. ممنون می شوم اگه کمک کنید.

 33. saba می‌گوید

  سلام.میشه تاریخ پیوستن کاربرها رو به فیس بوک فهمید؟

 34. tina می‌گوید

  salam mikhastam begam man hich jori nemi tonam befacebook beram lotfan komakam konid.emailam ine.tina.kia1994yahoo.com

  1. ITTeach می‌گوید

   با سلام ميتونيد از طريق وي‌پي‌ان وارد فيس‌بوك بشيد

 35. nahid می‌گوید

  میشه یه راهنمای کامل واسه ورودبه فیس بوک واسم بفرسین چون من هرچی وارد میشم فیلتره

 36. رضا می‌گوید

  سلام.
  تنظیمات privacy setting برای من اعمال نمیشه . هرچیزی رو که عوض میکنم فوری به حالت اولش برمیگرده.
  چکار کنم؟

 37. سهيل می‌گوید

  Your messages have been blocked temporarily to prevent sending spam
  من براي كسي مزاحمت ايجاد نكردم ولي وقتي ميخوام كسي را اد كنم با پيغام بالا مواجه ميشم

 38. ali afyounizadeh می‌گوید

  salam dooste aziz
  ye sooal daram az mahzaretoon , :
  zamani ke mikham kasi ra add konam in payam baram miyad :
  Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 30 days. Please visit the Help Centre to learn more or let us know if you believe we’ve made a mistake.

  v zamani ke mikhaham baraye kasi payam bedaham in peygham miayad :

  Sorry! Your messages have been blocked temporarily to prevent sending spam. To learn more, please visit the Help Center.

  khooshhal mishavam agar mara rahnemayi konid …

 39. محمد می‌گوید

  سلام
  من یه گروه توی facebook دارم، یکی از دوستان رو توش block کردم. حالا که میخوام برش گردونم نمیشهو لطفا بگین چه کار میتونم بکنم واسه برگردوندنش
  مرسی

  1. مسیح می‌گوید

   سلام دوست عزیز
   شما باید ماحل زیر را طی کنید:
   1) از منوی حساب کاربری در گوشه بالا تنظیمات حریم شخصی را انتخاب کنید.
   2)در پایین صفحه از منوی فهرست بازداشته‌ها که با علامت قرمز ورود ممنوع مشخصه بر روی ویرایش فهرست شما کلیک کنید
   3)در همان ابتدا منوی اشخاص را مسدود کنید وجود داره که در زیر قسمت نام و ابمیل اسم کسی را که block را مشاهده می کنید.جلوی اسم دوست شما عبارت باز کنید وجود داره که باید روی آن کلیک کنید.
   4)از شما سوال می شود:آیا صد در صد می‌خواهی(nesme doostetan)‏ را از فهرست مسدود شدگان پاک کنید؟
   5)گزینه تایید رابزنید.
   این جوری دوبار میتونید برگردونیدش.بای

 40. wesam می‌گوید

  سلام من برای اضافه کردن دوستانم با این پیام مواجه میشم منو راهنمایی کنید
  Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 7 days. Please visit the help center to learn more or let us know if you believe we’ve made a mistake.

 41. ali می‌گوید

  اسلام آقای ارجمندی
  وقتی می خوام درخواست دوستی به یک نفر بدم این پیام داده میشه ((آیا شخصا این کاربر را می شناسید؟ برای جلوگیری از سوء استفاده در فیس بوک، این درخواست را نمی توان فرستاد. برای کسب اطلاعات بیشتر این صفحه راهما را بازدید کنید)) می خواستم بپرسم خودش رفع میشه یا نه اگه نه باید چیکار کنم ؟؟؟
  ممنون از شما

 42. محمد می‌گوید

  سلام
  چندروزي است كه وقتي ميخواهم وارد فيس بوك شود اين پيام ظاهر شده نميتوانم لطفا راهنمايي كنيد
  Unusual Login Activity – Please Review

 43. ارزو می‌گوید

  سلام دوست عزیز
  من امروز روی یکی از دوستان که نمیخواستم ادم باشه کلیک راست کردم و گزینه بلوگ رو زدم حالا دیگه کلا فیس بوکم نه تصاویر پروفایل خودم نه تصاویر لیست ادیهام و نه تصاویر پروفایل های بقیه رو نشون نمیده.
  میشه لطفا راهنماییم کنید

 44. ferid می‌گوید

  سلام.من تو فیس بوک آسپم شدم ونمی تونم کسی را اد کنم.ویا پیام بفرستم.لطفا کمک کنیدچطورمیتونم رفع کنم.واینکه تو فیس بوک میتونم چندتا دوست پیدا؟واینکه چرا اینطور شدم؟

  1. ferid می‌گوید

   من وقتی کسی را اد میکنم پیام زیر میاد لطفا راهنمایی کنید
   Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 4 days. Please visit the help center to learn more or let us know if you believe we’ve made a mistake.
   مشکل من رفع بشه

  2. amir می‌گوید

   من وقتی کسی را اد میکنم پیام زیر میاد لطفا راهنمایی کنید
   Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 4 days. Please visit the help center to learn more or let us know if you believe we’ve made a mistake.

 45. siavash می‌گوید

  salam khob hastid.motasefaneh man bolok shodam mikhaham bedonma aya rahi hast vaseh kharegh shodan ya kher?mer30

 46. مهران می‌گوید

  سلام . من قسمت user name فیس بوکمو تعغیر دادم . حالا که میخوام برم تنظیمات User Name قسمت User Name دیگه نیست اگه میشه کمک کنید بگید ]چجوری میشه بر گردونمش. مرسی…..

 47. elias می‌گوید

  سلام دوستان
  یک مشکلی در فیس بوک برای من پیش آمده و ان این است که حساب کاربری من به حالت تعلیق درآمده ، چطور می تونم آن را از حالت تعلیق در بیارم.
  وقتی وارد اکانتم میشم فیس بوک من رو روانه ی این صفحه میکنه
  https://www.facebook.com/help/contact.php?show_form=Contention_General
  لطفا راهنماییم کنید.

  1. پانیذ می‌گوید

   منم میخوام بدونم…..چرا؟

 48. سلام می‌گوید

  سلام – تو پروفایلم دانشگاه محل تحصیل رو اشتباه زدم . حالا اجازه نمی ده تغییرش کنم . چطور درستش کنم ؟

 49. میثم می‌گوید

  سلام . من وقتی میخوام تو فیس بوک به کسی درخواست دوستی بدم با این ÷یغام مواجه میشم لطفا منو راهنمایی کنید. ضمنا با vpnوارد میشم .
  .This Request Can’t Be Sent
  Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can’t be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you’re seeing this message in error, you can report the problem.

 50. مریم می‌گوید

  باسلام

  من هر کدام از دوستانم را که می خواهم add کنم نمی شود و فکر می کنم مشکلی پیش آمده لطفا راهنمایی بفرمائید.

  1. mostafa می‌گوید

   agar tedade bish az 20 nafar ro dar rooz add koni be modate 30 roz jarime mishi va nemitoni add koni
   http://www.facebook.com/faz.mosbat

 51. بهنام می‌گوید

  سلام ببخشید چطور میشه wall v رو مخفی کرد ؟

  من هرچی میگردم ÷یدا نمیکنم ؟؟؟

 52. rsool می‌گوید

  با سلام
  احتراما میخواستم ببینم ایا در جایی به صورت کامل در مورد عضویت در فیس بوک کار با آن و توضیح کاملی درباره منو های فیس بوک وجود دارد .
  کمک کمک

 53. باران می‌گوید

  من اکانتم بسته شده یعنی میگه همچین ایمیلی تو فیس نیست < میخام بدونم درخواستای دوستی که فرستادمم کنسل شدن؟ ولی از فیس برام ایمیل میاد که فلانی پیام داده

 54. سید حسین می‌گوید

  سلام
  خواهش می کنم کمکم کنید من نمی تونم کسی رو اد کنم و وقتی که می خوام اد کنم این پیغام می ده
  Sorry, we can’t send your request
  Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 4 days. Please visit the help center to learn more or let us know if you believe we’ve made a mistake.
  کمک می خوام ممنون می شم

 55. mahshid می‌گوید

  salam,man mikham kasi natone man o serch kone bar asas e esmam va paydam kone,age mishe rahnamaie konid,maamnoon

  1. mostafa می‌گوید

   dar face book? salam…
   khob bayad beri be ghesmate privicy setting va view setting ghesmate search ro only me koni
   be page man sar bezan
   http://www.facebook.com/faz.mosbat

 56. farvahar می‌گوید

  سلام
  من وارد صفحه فیس بوکم نمیتونم بشم دوستانم من رو میبینن ولی من نمیتونم وارد فیس بوکم بشم ازم شماره تلفن میخواد در صورتیکه من موقعه ثبت نام تلفنی ندادم باید چی کار کنم؟

 57. منصور می‌گوید

  سلام
  من موقعی که می خوام وارد صفحه فیس بوکم بشم ازم اسم استادو می خواد در صورتیکه من اسم استادی رو که نوشتم یادم نیست حالا نمی دونم چیکار کنم

 58. پارسا می‌گوید

  سلام
  میخواستم بپرسم امکانش هست من عکسامو از فیس بوک پاک کنم
  اگر امکانش هست لطفا منو راهنمایی کنین
  ممنونم

 59. پارسا می‌گوید

  بازم سلام
  ببخشید میشه از فیس بوک خودمو کلا حذف کنم
  اگر امکانش هست منو راهنمایی کنید ممنونم

 60. hossein می‌گوید

  من تو فيس بوك يك مشكل دارم اونم اينه كه نمي تونم ريكوئست بفرستم
  منو اسپم مي شناسه
  چكار كنم به حالت اول برگردم؟

 61. hossein می‌گوید

  خوب جواب چي مي شه؟

 62. زینب می‌گوید

  سلام
  من سوالات زیادی دارم آیا امکانش هست از طریق میل منو راهنمایی کنید؟؟؟

 63. سحر می‌گوید

  سلام
  من وقتی وارد صفحه فیس بوکم میشم Confirm Your Email Address باز میشه وهرچی ایمیلم رو میزنم قبول نمیکنه لطفا کمکم کنید ممنون از لطفتون

  1. mostafa می‌گوید

   passworde e mail ro be eshtebah mizani hatman… ya inke boro be e mailet va payami ke facebook dade roo taeid kon
   http://www.facebook.com/faz.mosbat

 64. ازاده می‌گوید

  سلام
  لطفا به من کمک کنید الان چند روز نمیتونو وارد فیس بوکم بشم و برام پیغام میاد که حساب کاربریم موقتا به حالت تعلیق در امده
  لطفا راهنماییم کنید
  ممنون

  1. mostafa می‌گوید

   salam dg nemitoni bargardoni ye e mail jadid besaz va yek facebooke jadid… be page ma ham sar bezan
   http://www.facebook.com/faz.mosbat

 65. saeede می‌گوید

  سلام
  چند تا مشکل با facebook پیدا کردم، اول لینکه لیست دوستامو هر کاری می کنم که only friend بشه بازم خودش بر می گرده روی گزینه همه …
  مشکل دیگه اینه که من یه بار اطلاعات مربوط به دانشگاه و کارم رو حذف کردم، الان که دوباره می خوام وارد کنم مثه بقیه صفحه ها اون پایین ذخیره تغییرات نداره! لطفا منو راهنمایی کنین

 66. mostafa می‌گوید

  سلام …
  چگونه میتوانم فردی را که به اشتباه مسدود کردم را دوباره ببینم و او را به عنوان دوست مجدد ادد کنم؟

 67. mostafa می‌گوید
 68. elham می‌گوید

  ye sooal daram az mahzaretoon , :
  zamani ke mikham kasi ra add konam in payam baram miyad :
  Because sending requests to strangers is considered spam, your friend requests have been blocked for 30 days. Please visit the Help Centre to learn more or let us know if you believe we’ve made a mistake.

  v zamani ke mikhaham baraye kasi payam bedaham in peygham miayad :

  Sorry! Your messages have been blocked temporarily to prevent sending spam. To learn more, please visit the Help Center

  mishe begid che jory mishe az block dar biam ? jobran mikonam

  1. sina می‌گوید

   salam elham joon , etefaghan ,manam vas hamin soal oomadam inja, javabeto nagerefti? mishe vaghti J to gerefti be manam begi. THX, chon 3 rooze vas manam BLOcKe shode

 69. فرساد می‌گوید

  من چند روز هم راجع به مشکلم گفتم ولی نتونستم جواب بگیرم گفتم وارد گروه خودم یا یک گروهی که میشم نمی تونم عکس یا فیلمی را آپلود کنم و به اشتراک بزارم برای یک نفر هم نمیتونم پیام بفرستم فقط میتونم دیدگاه خودمو ارائه بدم در ضمن وقتی انلاین هستم دوستانم متوجه نمیشن من چراغم سبزه و میگن خاموشم. به نظر شما فیس بووک موقتا منو بایکوت کرده یا ایراد از تنظیماته میگم فیس بووک چون چند روز پیش به دلیل پیام فرستادن بیش از حد و همچنین در خواست دوستی زیاد 3 روز منو تحریم کرد ضمنا نمی تونم دوست یا فردی را به گروهم اضافه کنم خواهش میکنم کمکم کنیدو در مورد هر کدوم از اشکالات بالا جداگانه نظرتون را ارائه بفرمایین با تشکر خدانگهدار

 70. hadi می‌گوید

  jenabe arjmandi man be komak ehtiyaj daram kheyli moheme age mishe shomaramo mizaram be man sms bedin ke man tamas begiram 9131975450 age mail ham bedin mibinam va tamas migiram

 71. علی می‌گوید

  سلام آقای ارجمندی برای فیس بوک من یه مشکل پیش اومده که شکل پیام ها و درخواست دوستی و رخدادها از بالای صفحه سمت راست غیب شدن تو سیستم های دیگه هم آزمایش کردم درسته فقط داخل سیستم خودم این شکلیه،لطفا راهنمایی کنید.متشکرم.

  1. نام شما... می‌گوید

   man ham hamin moshkel ra daram

 72. بهار می‌گوید

  راستش من یه مشکلی دارم.اونم اینه که من میخوام قسمت note , quastion ام مورد دید عموم باشه و مخفی نباشه ولی هرکاری میکنم تو تنظیمات باز این اتفاق نمیفته!!!
  باید چیکار کنم؟

 73. farnaz می‌گوید

  salam ye soali dashtam ke yemoddat zehnamo dargir karde mikhastam bedunam ke rahi hast ke betonim roye wall shaksi dastrasi peida konim ke wall an shakhs majhfi bashad ?

  1. چکش می‌گوید

   اگه قرار بود ببینی پس مخفی کردن چه صیغه ای ؟ مگه بزنی هکش کنی

 74. m.i می‌گوید

  از وبلاكت ممنونم- من هركاري يكنم قسمت wall برا غير از دوستانم مخفي باشه مخفي نميشه علتش چي ميتونه باشه.

 75. mahnaz می‌گوید

  سلام حساب کاربری من غیر فعال شده و من نمیتوانم وارد فیسبوک شوم هیچ کار غیر اخلاقی هم از من سر نزده است.به محض نوشتن ایمیل و گذرواژه این پیام را میدهد
  حساب کاربری غیر فعال شد

  Your account has been disabled. If you have any questions or concerns, you can visit our FAQ page

 76. نگین می‌گوید

  سلام
  کمممممممممممممممممممممممممممممممممممک

  من اکانتم تو فیس بوک قفل شده یا اینطوری بگم وقتی یوزر و پسوردم رو وارد میکنم نمیتونم وارد اکانتم بشم
  بعضی سوالای امنیتی میپرسه از جمله اینکه ما و سال و … رو وارد کنم ولی خوب یادم نیس چی بودن
  اگه کسی میتونه کمکم کنه ممنون میشم

 77. نازی می‌گوید

  سلام.اگه راهی برای جلوگیری از ذخیره شدن و انتشار عکسها تو فیسبوک میشناسین لطفا منو راهنمایی کنید.
  چون بعضی از پروفایل ها رو دیدم که وقتی روی عکس کلیک میکنی عکس بزرگ نمیشه یا اینکه ذخیره نمیشه.اما هز چی گشتم پیداش نکردم.فکر میکنم خیلی مفید باشه اگه در مورد این یک مقاله بنویسید یا ترجمه کنید.مرسی از زحماتتون

 78. پریسا می‌گوید

  سلام من یک سوال دهرم فیس بوک من بسته شده و من نمیدونم چطوری باید بازش کنم

 79. بهنام می‌گوید

  سلام.فیس بوک من تاریخ تولدم را میخواد درصورتی که من اصلا یادم نیست باید چکار کنم؟کلا فیس بوک من بسته شده.

 80. ahmad می‌گوید

  man too face book baykout shodam ta yek mah..nemitoonam kasi ro add konam to ro jadet rahnamaeeim kon..javabo send kon to emilam..plase

 81. سهند می‌گوید

  سلام من میخوام لیست دوستانم را از معرض دید خارج کنم و فقط خودم ببینمش، اما محل تنظیماتش رو پیدا نمی کنم، راهنمایی کنید لطفا.

  1. امیر می‌گوید

   سلام …
   چگونه میتوانم فردی را که به اشتباه مسدود کردم را دوباره ببینم و او را به عنوان دوست مجدد ادد کنم؟

 82. sina می‌گوید

  salam bebakhshid man ye soal dashtam yeki az dostane man ke joze dostanam ham hast dar facebook tamame filhasho baraye dastrasi man baste mikhastam bedonam rahi hast baraye didane filhaye on mamnon misham rahnamayi konid ba tashakor

 83. nassim می‌گوید

  salam alan 2haftast ke facebookam ghofl karde, va aslan nemitunam varede safham besham peyghamesham ine ke shoma az computere dg ghasd dashtid varede safhe beshid. alanam azam mikhad akshaye profile doosthamo shenasai konam moteasefane emghadr tedad akshashun ziade ke man nemiyunam shenasai konam. tahala be hamchin moshkele bar nakhorde budam mishe komakam konid????

 84. moon می‌گوید

  سلام من وقتی میخوام وارد فیس بوک بشم این پیغامSorry, something went wrong, میاد میخواستم بدونم مشکل چی هست؟

 85. محمد می‌گوید

  سلام من وقتی میخوام وارد فیس بوک بشم این پیغامSorry, something went wrong, میاد میخواستم بدونم مشکل چی هست؟

 86. مانی می‌گوید

  سلام من به اشتباه یکی روتوفیس بوک بلوک کردم چیکارکنم که این مشکلم برطرف بشه؟

 87. سارا می‌گوید

  Reactivation
  ‎You’ll have to wait ‎20 hours and 34 minutes‎ to reactivate. We’ll send you an email letting you know when your wait time is over

  سلام و خسته نباشيد -من براي ورود به فيس بوك مشكل دارم و ارور بالا رو بهم ميده با وجود صحيح نوشتن يوزر و پسوردم و حتي شماره تلفن ميدم و كد برام ميفرسته ولي دست اخر ميره تو اين صحفه لطفا راهنمايي كنيد -با تشكر

 88. garfild می‌گوید

  سلام … جديدا حريم خصوصي فيسبوك يه سري تغييرات كرده و خيليها كار كردن باهاش رو بلد نيستن … من ميخواستم فقط مشخصاتم public بشه نه ديوار و عكسهام اما با اينكه گزينه پابليك رو براي همه مشخصاتم انتخاب ميكنم با اين حال مشخصاتم پابليك نميشه و به همون حالت حريم خصوصيه … ميتونيد كمكم كنيد ؟

 89. نام شما...نیکی می‌گوید

  سلام.ultrasurf را برای من میفرستید .میشه زود بفرستید.مرسی.

 90. leyla می‌گوید

  salam ultrasurf ro mishe baraye man beferstin be idim

  1. fatima می‌گوید

   salam.y soale dige..,,,,,be man migid chijory mitonam liste dostamo ghayem konam,,,o rahy vase didane liste dostaye yeki ke dostasho ghayem karde chiye? mamnon

 91. پانی می‌گوید

  سلام . من میخوام محل تحصیل و علاقه مندیهام رو تغییر بدم ولی تو قسمت ویرایش فقط میشه موارد جدید اضافه کرد . ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

 92. پارسا می‌گوید

  سلام دوست عزیز
  متاسفانه فیس بوکم قفل شده و سوال ایمنی اش رو هم فراموش کردم (فامیل اولین معلم راهنمائی) نمیدونم چیکار کنم
  شما میتونید کمکم کنید؟
  تشکر

 93. حمید می‌گوید

  با سلام
  من وقتی وارد پیجم میشم تمام عکس هام بستس و باز نمی شه
  در صورتی که ای دی برادرم با همین سیستم همه ی عکس هاش باز میشه!
  لطفا راهنمایی کنید.

 94. fatima می‌گوید

  salam.man ye free gate downlod krdam vali jaye serveresh khaliye…error mide.mishe tozih bedin ba freegate chi jory kar konam.faghat esmesho shenidam.mamnon

 95. fatima می‌گوید

  salam.chijory mitonam liste dostamo penhan konam faghat khodam bebinam…va chetor mitonam liste dotaye dostam ke ghayem karde ro bebinam..kheili mamnon…khobe shoma hastid rahnaayim konid: )

 96. fatima می‌گوید

  hi

 97. mina می‌گوید

  salam man mikhastam pf yeki az dostamo bebinam faghat esmesho daram chejori mishe pf ono bebinam mamnonam

 98. mina می‌گوید

  yani esmo familesho daram onam ba hamin esm to facebook hastesh mikham peydash konam komakam konin lotfan

 99. نام شما... می‌گوید

  salam va mer30 az saytetoon.man ye soal dashtam.man user paswordam ro vared mikonam va login mikonam vared face book misham ama fagat gozinehayi ke dar balaye safhe hastan mese gozineyi ke chanta payam umade vase adam va gheyre miad .baghiye safe sefid hast .aya face book mano block karde?

 100. ali می‌گوید

  فیس بوک من قفل شده است ومن هر چه ایمیل وپسورد خود را وارد می کنم نمی تونم وارد شود لطفا من رو راهنمایی کنید

 101. رضا می‌گوید

  با سلام و خسته نباشید
  من هر کاری میکنم نمیتونم کسی رو add کنم و به هیچ وجه پیامی از نمایه من خارج نمیشه کمک کنید چجوری این مشکلو حل کنم .
  لطفا روی آی دیم جواب بدید le.mos91@yahoo.com
  با تشکر فراوان از زحمات شما

 102. سما می‌گوید

  با سلام و تشکر
  من می خواهم از تنظیمات جدید فیس بوک استفاده کنم ولی متاسفانه اشتباهی درخواست تنظیمات جدید در فیس بوک رار رد کردم و الان می خواهم از این تنظیمات استفاده کنم تنظیماتی که پست های دوستان و پسندهاشون بالای صفحه می آید .
  ممنون

 103. mona می‌گوید

  سلام خسته نباشید من فیس بوکم پلسم رو میزنم نمیاره رمز امنیتی میخواد بعد صفحه رو باز نمیکنه باید چیکار کنم

 104. توهم می‌گوید

  سلام… خسته نباشین…/ ببینید من یکی دو ماهی میشه دیگه نمیتونم وارد پیجم بشم چند بارم پسمو عوض کردم نتونستم وارد شم چند نفرم رفتن نتونستن…/ مشکل از اونجا شروع شد که یه بار رفتم از طریق یو تیوب یه اهنگ شر کنم بعد ازم پسمو خواست فک کنم چون همون موقع وی پی ان قطع شد و سرعتمم پایین بود چند بار پسمو دادم و زد اشتباهه دیگه نتونستم برم… حالا سوالم ازتون اینه میشه برا همیشه از طریق فیس بوک بلاک شدم و دیگه نتونم برم تو پیجم و ایا شما میتونید کمکم کنید درستش کنم خیلی خیلی برام مهمه و خیلی ممنون میشم کمکم کنید.. منتظر خبر و جوابتون هستم یه دنیا ممنون.

 105. حسین می‌گوید

  سلام خسته نباشید . میشه به من کسی کمک کن!!
  من تو فیس بوک که میخوام لاگ بشم یوزر و پسورد و درست وارد میکنم بعد سوال امنیتی میپرسه چه کار کنم یادم نیست..
  کاریش میشه کرد.. اصلآ میشه پاکش کنم ؟ هر کسی که این مشکل بر خورد و درست کرده به من هم بگه ممنون

 106. وحید می‌گوید

  سلام دوست عزیز
  من فیس بوکمو متصل کردم به مسنجر موبایل نیمباز بعد از اون زبانش عوض شده.پایین صفحه هم زبانهارو نشون نمیده.
  قبل از ورود فارسیه ولی وقتی وارد میشم عوض میشه.

 107. amir hossein می‌گوید

  salam
  man y moshkeli daram vaghti mikham ba camputer on sham safheye avale fb miad ama ta log in o mizanam bade y modat vaght talaf kardan error mide
  khaheshan ye nafar help me

 108. amir می‌گوید

  salam khaste nabashid too face book nemitonam kasio add konam blocke shode az koja befahmam chan rooz baste mimone khahesh mikonam komakam konid.

 109. نام شما... می‌گوید

  salam , mitoonam beporsam ke che joori mitoonam payamhaei ro ke dellit kardam , dobare bargardoonam ?

 110. پریسا می‌گوید

  salam azaton 1 soal dashtam man miram to page face bookam azam darkhast soalayi amniyati miporse he hich kodomo yadam nist ghablan chi neveshtam rahi hast vase khalasi az in vaziyat mamnon misham komakam konid

 111. نغمه می‌گوید

  من با فیلترشکن آ لترا مشکل پیداکردم .
  وصل می شه اما صفحه فیس بوک یا صفحه اصلی اش رو باز نمیکنه
  مشکلش از کجاست؟
  سپاسگذارم

 112. امیر می‌گوید

  با سلام .هر وقت میخوام وارد اکانت فیسبوکم بشم پیغام میده حساب کاربری شما موقتا قفل شده.باید چه کار کنم؟

 113. abolfazl می‌گوید

  سلام
  حساب من در فیس بوک مسدود شده میخواستم بپرسم ایا راهی برای باز گرداندن حساب مسدود شده هست؟
  ایا با مسدود شدن حساب اول میتوان حساب جدید باز کرد؟
  فیس بوک از من شماره موبایل میخواد شماره را وارد کردم در بخش دوم پنجره باز میشه‎We texted you a code at و از من Messages رو میخواد داخلش هر چی مینویسم قبول نمیکنه خواهش میکنم من رو راهنمایی کنید.
  با تشکر از شما

 114. کوهنورد می‌گوید

  با سلام . روش جلوگیری از هک در فیس بوک غیر از مخفی نگه داشتن ایمیل ادرس چیست؟ نرمافرزار خاصی جهت افزایش امنیت فیس هست ؟ چنانچه اگر هک شدیم چگونه میتوان آنرا باز یابیم؟ متشکرم

 115. parisa می‌گوید

  salam va khaste nabashid man page face bookam be kol nemidonam chera pak shode va paygham mide passwordeto avaz kardi va inke kolan az face book pak shodam khesh mikonam komakam konid chi konam

 116. Adineh می‌گوید

  Unhappy قفل شدن اشتراک فیس بوک

  من مدت طولانی فیس بوکمو باز نکردم.وقتی خواستم دوباره باز کنم سوال پرسید که اسم معلم کلاس اولتون چی بودهومنم یادم نبود چطوری نوشتم.چند بار پیغام خطا داد
  الانم که دیگه اینطوری شده..
  Your account is temporarily locked

  We don’t recognize the device you’re using. Please answer a few security questions to keep your account safe.
  تو صفحه بعدی کد میده وارد میکنم
  بعدش این میاد:

  Please confirm your identity

  No verification methods are currently available. Please come back later
  چی کار کنم؟

 117. mehrdad می‌گوید

  با سلام
  یه چند وقتیه من نمیتونم وارد حساب کاربریم بشه
  این پیغامو میده
  Account Inaccessible

  This account is in a special memorial state. If you have any questions or concerns, please visit the Help Center for further information.
  میخواستم منو راهنمایی کنید که چیکار باید بکنم

 118. نام شما... می‌گوید

  فیلتر شکن ار کجا تهیه کنم

 119. ashkan می‌گوید

  salam
  man send a massage o to face bookam karde bodam dostaye dostam alan har kari mikonam ke 2bare every one beshe vali nemishe baghie nemitonan baram massage befrestan

 120. behnaz می‌گوید

  man mikham ye account ke ghablana dashtamo dobare estefadeh konam vali ramzamo yadam nist darzemn oon adres yahoomam ramzesho yadam nist akhe kheili vaghte az hich kodoom estefade nakardam mishe dobare ye kari konam ke azash estefadeh konam?

 121. آرمان می‌گوید

  کد فعال سازي براي من به شمارم اس ام اس نمياد نمي تونم وارد حساب کاربري ام بشم چي کار بايد بکنم ؟؟؟ خواهشاً راهنماييم کنيد
  ممنونم

  سلامفيس بوک بعد از وارد کردن آدرس ايميل وپسورد ازم کد ميخوادش کد امنيتي رو برام نميفرسته.بعدش ميگه کدي رو که براتون ارسال کرديم وارد کنين در حالي که من هيچ کدي دريافت نکردم.اگه کسي ميتونه راهنمايي کنه ممنون ميشم.آيا اصلا راه حلي داره؟ بدون کد رفت
  اگه شماره تلفن پاک شده باشه از کجا بايد کد را پيدا کرد ؟؟

 122. مجید می‌گوید

  سلام
  اکانتم بلوک شده ازم جواب سوال امنیتی میخواد ولی من جواب اون سوال یادم نیست
  خواهش میکنم کمکم کنید

 123. لیلا می‌گوید

  سلام من واسم یه ایمیل از طرف تیم فیسبوک اومد که حسابم رو تأیید کنم ولی نمیدونم چه جوری!!!!!!!

 124. hista می‌گوید

  سلام من الان خیلی وقته وقتی وارد فیس بوکم میشم از من شماره تلفن میخواد شماره تلفن همراه اول و ایرانسلم دادم اما هیچ کدی برام نمیاد که وارد کنم

 125. معین می‌گوید

  salam be hame ye soal dashtam ki midone chi jori mishe kasi ro ke ghablan block kardi va dobare mikhay az block dar biari bayad che jori anjam bedim mikham ooon fardo dobare add konam vali ghablan blockesh kardam chi jri mishe az blocki daresh biaram plz javab bedin

 126. معین می‌گوید

  salam be hame ye soal dashtam ki midone chi jori mishe kasi ro ke ghablan block kardi va dobare mikhay az block dar biari bayad che jori anjam bedim mikham ooon fardo dobare add konam vali ghablan blockesh kardam chi jri mishe az blocki daresh biaram plz javab bedin kheyli mohemme

 127. حسام می‌گوید

  سلام خسته نباشید.آقا من فیس بوکم مسدود شده ازم سوال امنیتی کرده نمیدونم جوابش چیه یادم نیس باید چی کار کنم لطفا راهنمایی کنید.

 128. زهرا می‌گوید

  سلام من ی کاری کردم:(((((((((((((((میخواستم دوستامو هیچ کس نبینه و هچنین عکسامو.اا نمیدونم چیکار کردم عکس دوستام حذف شده فقط اسماشون هست عکساشون نیست.تو رو خدا کمک کنید.منتظرما

 129. كاوه می‌گوید

  سلام.پروفايل من تو فيسبوك از اين مدلهاي جديد شده.حالا ميخوام برشگردونم به حالت اول چيكار بايد كنم؟خواهشن 1راهي نشونم بدين ممنون ميشم.

 130. علی می‌گوید

  سلام من هر کاری میکنم تیم لینم فعال نمیشه باید چیکار کنم؟ یک هفته میشه که پاشم ولی نمیشه

 131. shayan می‌گوید

  slm man har bar ke facebook misazam roze aval mire to page ama farda ke email va passwordamo ke vared mikonam ekhtar mide mige password eshteba fek konam ta hala 10 ta facebook sakhtam lotfan komak konin mamnon

 132. نام شما... می‌گوید

  slm kasi natoneste bem komak one omidvaram shoma omakam konid
  to facebookam raftm ro gozine create a page ye safhe ejad kardam alan mikham hazfesh konam ama nemidonam chejori??????
  lotfan behem komak konid merc

 133. خاطره می‌گوید

  سلام
  میخوام بدونم چجوری میشه تو فیس بوک هاید بشم وکسی منو نبینه وقتی آنلاین هستم! لطفا بصورت مشرح واسم معلومات بدید،مرسی!!!

 134. ملاحت می‌گوید

  سلام ببخشید من پیجم و پروفایلم بلوک شدن نه میتونم پست بزنم نه بچتم میدونید چطوری میتونم ازین دربیام ؟

 135. FARHAD می‌گوید

  For security reasons your account is temporarily locked.

  If this account reflects your real name and personal information, please help us verify it.
  yeki komakam koe alan chand rouze injori lock shodam nemidonam chikar konam hata in sahfeam edame midam bad ye sahfe baz mishe neveshte:
  اغاز
  bad mizanam ye sahfe dg baz mishe neveshte:
  3 ta ax vasat sahfe bad 6 ta esm ham pain sahfe bad mige in axa mal kodom yeki az in add lisate bad javabam dorost mizanam baz mige :
  No verification methods are currently available. Please come back later.
  torokhoda komakam konid khahesh mikonam??????????????????

  1. lili می‌گوید

   وااااای منم همین سوالو داااارم
   یکی کمک کنههههههههههههه

 136. مريم می‌گوید

  سلام من صفحه ي وال فيسبوكم قفل شده مي خوام بازش كنم خواهش مي كنم راهنمايم كنيد؟

  1. مريم می‌گوید

   چرا وقتي عضو مي شي بعضي وقت ها صفحه اي رو كه مي سازي وقتي اسمت رو وارد مي كني سرچش نمي كنه؟

 137. مونا می‌گوید

  سلام من امروز نتونستم تو فیس بوک لاگین بشم ازم شماره موبیل خواست یه کد برام فرستادن منم وارد کردم میگه موقتی قفل شده به نظر شما دوباره صفحه من بازمیشه یانه ؟چقدرطول میکشه؟

 138. lili می‌گوید

  سلام.چن روز پیش, فیسبوک ازم شماره خواست واسه تایید,شماره رو دادمو کد تایید اومد و درست شد.ولی وقتی از اکانتم خارج شدمو دوباره وارد شدم, سوال تشخیص عکس دوستان آمد و من نتونستم درست جواب بدم. فرداش دوباره امتحان کردم و تونستم سوالات را درست جواب بدم ولی با وجود این باز هم نتونستم وارد فیس بوک بشم و همش این پیغام میاد:
  No verification methods are currently available. Please come back later.
  گزینه های دیگر مثل شماره موبایل هم کار نمی کنند.لطفاااا کمک کنیییید

 139. liliii می‌گوید

  سلام.چن روز پیش, فیسبوک ازم شماره خواست واسه تایید,شماره رو دادمو کد تایید اومد و درست شد.ولی وقتی از اکانتم خارج شدمو دوباره وارد شدم, سوال تشخیص عکس دوستان آمد و من نتونستم درست جواب بدم. فرداش دوباره امتحان کردم و تونستم سوالات را درست جواب بدم ولی با وجود این باز هم نتونستم وارد فیس بوک بشم و همش این پیغام میاد:
  No verification methods are currently available. Please come back later.
  گزینه های دیگر مثل شماره موبایل هم کار نمی کنند.لطفاااا کمک کنیییید

  1. FARHAD می‌گوید

   3lam hishki inja nist betone j ma bde ???????????????????????????????????????? yani bayed bikhiyal fb beshim ?????????????????????????????????????????????????????? age kesi rahi balade bege khahesh mikonam yeki j o bde ma montazerim nemitonim bikhiyal beshim????????????????????????????????????????????????

  2. lili می‌گوید

   salaaaaaam
   man badaz chandiiiiin roooz talaaash belakhare yaftaaaaam chejoori 2ros misheeeee:D:D
   Accountam bazzz shoooood
   age kasi hanooz moshkel dare, bege ta begam chikar koneee

  3. pari می‌گوید

   hala mikhad dostamo shenasaee konam onam anjam dadam chandin bar va hamaro dorost hala in peyghamo mide
   No verification methods are currently available. Please come back later.
   hala chi kar konam ????????????

  4. pari می‌گوید

   mishe begi chi kar konam dooosammm?

  5. lili می‌گوید

   are azizam,faghat 1 chizi migam KHOOB tavajoh kon,ba in rahi k mikham behet bgm, age too fb esme vagheyie khodet nabashe,khode modire fb esmeto avaz mikoneo esme aslito mizare, k dge hiiichvaght nmitooni esmeto b delkhahe khodet taghir bedi…
   aval varede in link sho:

   bad, moshakhasatet ro hamoonjoor k nevashte too kaadr vared kon va dar akhar send ro bezan…
   bad az in kar, dar hodoode 24 saate bad az tarafe teame facebook 1 emaili vasat miad k elate ehtemalie block shodaneto toosh nevashte va azat mikhad k 1 copy az madrake shenasayit (mesle passport)vasashoon befresti k dar arze 24 saat facebooketo baz mikonan
   age bazam soali bood bepors

 140. آرش می‌گوید

  سلام
  من میخواستم بدانم آیا برای بازگرداندن پام ها که حذف شده راهی هست یا خیر؟؟؟؟

 141. سمانه می‌گوید

  سلام…..
  اکانت من سه روزی هست که توسط خود فیس بوک قفل شده تمامی مراحل رو اعم از وارد کردن شماره تلفن یا شناسایی دوستان از رو ی تگ تصاویر همه رو انجام دادم حتی اس ام اس هم برام اومد و وارد کردم اما در مرحله ی آخر میگه هیچ روش تاییدی وجود ندارد لطفا بعدا مراجعه کنید…..
  لاگین نمیشه…. 🙁
  خواهشا راهنماییم کنین :((

 142. lili می‌گوید

  facebook div0one shodeeeeeeeeee
  ahhhhhhhhhhhhhhh
  :@@@@@@@@

 143. افسانه می‌گوید

  سلام من یک ماه وارد فیس بوک نشدم حالا که اومدم وقتی پوزنیم و گذر واژه رو میزنم از من گذر واژه تاییدی رو می خواد نمی دونم چکار کنم از فیس بوک چنین ایمیلی اومده که اصلا ازش سر در نیاوردم
  درود افسانه‏،

  You recently asked to reset your Facebook password. To complete your request, please follow this link:

  https://www.facebook.com/recover.php?n=309454&id=100002683428713&s=100

  ‎Alternately, you may go to https://www.facebook.com/recover.php and enter the following password reset code:‎

  309454

  Please note: for your protection, this email has been sent to all the email addresses associated with your Facebook account.

  *Didn’t Request This Change?*
  If you did not request a new password, let us know at:

  https://www.facebook.com/login/recover/disavow_reset_email.php?n=309454&id=100002683428713

  با سپاس،
  گروه فيس‌بوک
  لطفا بهم بگید چکار کنمو اون کدی که گفته برای چیه
  ممنون از لطفتون

 144. pari می‌گوید

  salam man mikham vared fb besham az man phone number mikhad har chi mizanam baram hich message nemiad chi kar bayad bokonam in dige che modeleshe!!!!!

  1. HISTA می‌گوید

   سلام پری جان یه شماره ایرانسل بده همون لحظه برات میاد فقط با …..9893+ بزن برای منم همچین مشکلی بوجود اومده بود که همون لحظه کشور و ایران انتخاب کردم و یه شماره ایرانسل دادم اومد

  2. pari می‌گوید

   dooostam in karo kardam s omad hala azam mikhad dostamo shenasaee konam onam anjam dadam chandin bar va hamaro dorost hala in peyghamo mide
   No verification methods are currently available. Please come back later.
   hala chi kar konam ????????????

  3. pari می‌گوید

   anjam dadam hala bad az shenasaee axay dostam in peigham miad

   No verification methods are currently available. Please come back later.
   hala chi kar konam ????????????

 145. مهدی می‌گوید

  سلام و خسته نباشید.
  من یه مشکل دارم وقتی برای کسی نامه مینویسم و send میکنم در قسمت بالاش یه کادر قرمز باز میشه که توش نوشته:
  Sorry! Your messages have been blocked temporarily to prevent sending spam.
  نمیفهمم چیه؟ ممکنه کمکم کنید.

 146. مهدی می‌گوید

  سلام
  این دو پیغام حسابی اعصابم رو خورد کرده ممکنه کمکم کنید؟

  پیغامی که در هنگام ارسال پیام به شخص جدید میدم
  Sorry! Your messages have been blocked temporarily to prevent sending spam. To learn more, please visit the Help Center.

  اینم وقتی اد فرند رو میزنم
  This Request Can’t Be Sent
  Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can’t be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you’re seeing this message in error, you can report the problem.

 147. مهدی می‌گوید

  سلام مجدد
  من تو فیس بوکم با این دو تا پیغام مشکل دارم حسابی اعصابم رو خورد کرده، لطفا کمکم کنید:

  پیغامی که در هنگام ارسال پیام به شخص جدید میدم
  Sorry! Your messages have been blocked temporarily to prevent sending spam. To learn more, please visit the Help Center.

  اینم وقتی اد فرند رو میزنم
  This Request Can’t Be Sent
  Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can’t be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you’re seeing this message in error, you can report the problem.

 148. نام شما... می‌گوید

  سلام
  من در فیس بوکم با دو پیغام خیلی مشکل دارم لطفا کمکم کنید:

  پیغامی که در هنگام ارسال پیام به شخص جدید میدم
  Sorry! Your messages have been blocked temporarily to prevent sending spam. To learn more, please visit the Help Center.

  اینم وقتی اد فرند رو میزنم
  This Request Can’t Be Sent
  Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can’t be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you’re seeing this message in error, you can report the problem.

 149. ابی می‌گوید

  چرا الکی خودتون رو خسته میکنید؟
  آقای محمد رضا ارجمندی از تاری 15 بهمن 89 دیگه به هیچ کی هیچ جوابی نداده
  مطمئنا به شما هم جواب نمده
  خودتون رو خسته نکنید

 150. lili می‌گوید

  are azizam,faghat 1 chizi migam KHOOB tavajoh kon,ba in rahi k mikham behet bgm, age too fb esme vagheyie khodet nabashe,khode modire fb esmeto avaz mikoneo esme aslito mizare, k dge hiiichvaght nmitooni esmeto b delkhahe khodet taghir bedi…
  aval varede in link sho:

  bad, moshakhasatet ro hamoonjoor k nevashte too kaadr vared kon va dar akhar send ro bezan…
  bad az in kar, dar hodoode 24 saate bad az tarafe teame facebook 1 emaili vasat miad k elate ehtemalie block shodaneto toosh nevashte va azat mikhad k 1 copy az madrake shenasayit (mesle passport)vasashoon befresti k dar arze 24 saat facebooketo baz mikonan
  age bazam soali bood bepors

  1. pari می‌گوید

   dostam man inaro anjam dadam baram mail ham omad vali on mailha baz mano mibare be hamin liniki ke dadi chera fb injori shode?

 151. ریحانه رسولی می‌گوید

  سلام ببخشید فیسبوک من قفل شده کلا نمیتونم وارد شم چیکار باید بکنم؟

 152. نام شما... می‌گوید

  عزیز سلام. من یک مشکلی دارم پدرمو در آورده این فیس بوک. همش این پیغام رو میده و هر گزینه ای رو میزنم وارد نمیشه. این ارور میده : Your account has been temporarily suspended

  یه کمکی کنید بی زحمت

  1. ITTeach می‌گوید

   با سلام
   بايد يه چند روز صبر كني
   تقريبا يه يك هفته بعد انشالله باز ميشه

 153. taha می‌گوید

  باسلام اینجانب پسورد ایمیل وفیس بوک خود یادم رفته لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. مهدی می‌گوید

   اول باید پسورد یاهو رو داشته باشی
   اگر موقه ی ثبت نام یاهو به سوال امنیتی جواب دادی یا ایمیلی به عنوان ریکاوری برای یاهوت تعریف کردی اینکارو کن:
   اول باید به صفحه ی لاگین یاهو بری و بعد در قسمت پایین گزینه ای هست که نوشته فراموش شدن پسورد و در ادامه یا باید به سوال امنیتی ای که از قبل جوابش دادی پاسخ بدی و یا اینکه ایمیلی ریکاوری شده یوز و پسوردت رو بفرستی.
   بعد که مشکل یاهوت حل شد
   فیس بوک هم پسورد فراموش شده رو به یاهوت میفرسته و اونجا میتونی ببینی که پسوردت چی بوده…

 154. ساره می‌گوید

  سلام.چطور میتونم پست هایی رو که از روی تایم لاینم هیدن کردم رو دوباره برگردونم؟

  1. مهدی می‌گوید

   سلام ساره جان خوبی؟
   خب کاری نداره باید اول وارد صفحه ی تایم لاینت بشی برای اینکار باید در گوشه ی سمت بالای راست ( در صورت اینگلیسی بودن) و چپ (در صورت فارسی بودن) بروی اسمت کلیک کنی تا وارد بشی.
   بعد که وارد صفحه ی تایم لاینت شدی همون بالا بروی نگاره ی دیواریت دو تا گزینه هست که یکیش عکس چرخ دنده داره و به معنای گزارش کارکرد هست، بروی اون کلیک میکنی و تمام فعالیت هاتو کنترل میکنی، اعم از پستی که میخوای از حالت هیدن به حالت نمایش در تایم لاین در بیاریش…

 155. shayan می‌گوید

  سلام.من تو فیسبوک میخوام کسی رو ادد کنم جدیدا این پیغامو میده.

  Friend Requests Blocked for 7 Days
  We received feedback that you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 7 days. Learn more.

  If you think you’re seeing this by mistake, please let us know.
  The block will be active for less than an hour more.

  چی میگه؟چیکار باید بکنم؟لطفا کمکم کنین.ممنون.

 156. حامد می‌گوید

  سلام
  من ميخواهم در سمت راست صفحه فيس بوك بالاي ليست دوستان قسمت تازه اضافه شده فيس بوك را داشته باشم. همان جايي كه تمامي فعاليتهاي دوستان را نمايش ميدهد. در حال حاضر سمت راست صفحه من كلاً به ليست دوستانم اختصاص دارد و كليه فعاليتهاي دوستانم را در قالب يك پيام به من اطلاع ميدهد.

 157. Soad.h می‌گوید

  Salam Vaghti Login mikonam “no verification methods are currently available.please coma back later
  Error miad,ke badesh Soale Tatbighe Aks miad
  Lotfan Rahnayi konid,Soal ro ke javab midam 2bare hamin error miad

 158. مینا می‌گوید

  سلام.لطفا” به من بگید چه جوری برای صفحه ی تایم لاینم کاور بذارم.گزینه اش برام نیست!مرسی.

  1. ITTeach می‌گوید

   وارد صفحه پروفايلتون بشيد
   روي قسمتي كه بايد كاور رو قرار بديد ماوس رو نگهداريد
   گزينه ادد كاور مياد…

 159. مینا می‌گوید

  ممنون.

 160. سانلی می‌گوید

  وقتی با این صفحه توی فیس بوک مواجه بشیم که نوشته باشه
  your account is temporarily locked و سوال امنیتی هم بلد نباشیم چیکار می تونیم انجام بدیم برای پس گرفتن اکانت.لطفا راهنمایی کنید

  1. mostafa می‌گوید

   منم دقیقا” همین مشگل را دارم اگه کسی میدونه لطفا” راهنمایی کنه

   جواب ارسال کنید لطفا” به ایمیلم

   mostafa.ebrahimi36@gmail.com

  2. محمد می‌گوید

   سلام دوستان منم این مشکلو دارم …3 ساله که با هاش ور می رم هیچ جور وارد نشدم …..لطفا یکی راه حلی بگه

 161. مهسا می‌گوید

  سلام. چه طور میشه کاری کرد عکس نمایه بزرگ نشه یعنی سایزش کوچیک باشه اخه بعضی ها عکس نمایشون کوچیک هست و وقتی روش کلیک میکنی یک عکس دیگه رو نشون میده.

 162. shakiba می‌گوید

  salam
  vaghti vared fb misham in payam miad
  no verification methods are currently available. please come back later
  in chie?
  bayad chikar konam?

 163. ali kalimi می‌گوید

  salam man nemitonam dostan ra add konam bolock shodam chikar bayad konam?

 164. kimia می‌گوید

  slm ag hack shude bashim che kar konim k doros shavad mese ghabl :-< ?

 165. سینا می‌گوید

  اگر کسی رو بلوک کنیم دوباره میتونیم از بلوک در بیاریم؟؟؟

 166. نرگس می‌گوید

  سلام من وارده فیسبوک میشه ولی نمیتونم لایک یا کامنت بذارم
  این پیغامSorry, something went wrong, میاد

  🙁
  plz help me

 167. elahe می‌گوید

  سلام کسی میتونه راهنماییم کنه؟
  من پیج فیس بوکم هیچ عکسی رو نشون نمیده مثلا عکس پیج خودم یا عکس پست هایی که با عکس گذاشتم یا میزارن و نمیتونم ببینم که دوستام ان هستن گوشه پیجم یا نه.کلا بگم فقط میتونم کامنت بزارم و پست بخونم :((( ولی وقتی با ایمیل خواهرم میرم چنین مشکلی ندارم
  اگه کسی میدونه مشکل از کجاست خواهشا راهنماییم کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 168. elahe می‌گوید

  چرا کسی جواب نمیده؟؟؟؟؟؟؟

 169. aram می‌گوید

  سلام. من فیس بوک را بدون اینکه برون رفت بزنم رو خاموشی سریع قرار دادم فرداش که اومدم باز کنم سوال امنیتی ازم پرسید که این عکی در البوم کدام یک از دوستات هست. آخه از کجا بدونم عکس گل و گیاه ماله کیه چکار کنم دوستان؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
  این پیغام رو می ده
  For security reasons your account is temporarily locked

 170. soudabeh می‌گوید

  khaheshan begid bayad chikar konam ke gozineye save change vaghti mikham passamo avaz konam faal she akhe passamo dostam fahmide o bayad harchezodtar avaz konam vali aslan gozine save change roshan nemishe

 171. mostafa می‌گوید

  سلام

  متاسفانه فیس بوک من 2 هفته ای هست lock شده مسدود شده ازم سوال امنیتی میپرسه ولی هرچی جواب ویدم و دکمه submito میزنم بازم مسدوده راهنماییم کنید اولا” چرا مسدود شده بعد اینکه چجوری میتوانم به فیس بوکم دسترسی پیدا منم یا اینکه کلا” باید قیدشو بزنم یکی دیگه بسازم.
  لطفا” جوابتان را به ایمیل ادرسم ارسال فرمایید.
  با تشکر
  mostafa.ebrahimi36@gmail.com

 172. yahya eblis می‌گوید

  سلام کمکم کنید من بلوک شدم چکار کونم

 173. شهاب می‌گوید

  سلام
  چند هفته ای هس که فیس بوک به دلیل مساعل امنیتی پیجمو بسته کلا
  هرکاری میکنم باز نمیشه
  میشه راهنمایی کنین چطور میتونم دوباره به پیح اصلیم دسترسی پیدا کنم
  ممنون میشم جواب رو به ایمیلم ارسال کنین

  1. شهاب می‌گوید
  2. mohammad می‌گوید

   منم چندروزه فیس وکم قفل شده دراصل گذروازم مسو
   دود شده راهناییم کنید

 174. ميثم می‌گوید

  سلام
  خسته نباشيد
  من يه صفحه در فيس بوك ساختم ((شخصي نيست يه پيج براي اطلاع رساني )) اما از ديروز وقتي پيج رو باز ميكنم فقط 2 تا از آخرين پست هارو به من نشون ميده و هركاري ميكنم بقيه و بهم نشون نميده اما فقط براي من اين مشكل هست كه ادمين هستم مخاطبين راحت پتمام مطالب پيج رو ميبينند/ خيلي مديريتش با صفحه شخصي فرق داره ممنون ميشم راهنماييم كنيد و اينكه چه جوري آدرسش رو تغيير بدم / ايميلم رو هم گذاشتم منتظر جوابتون هستم / بزرگواري ميكنيد

  موفق باشيد

 175. ميثم می‌گوید

  واينكه ايد آدرس پيجم هست نميخواستم اينقدر طولاني باشه / منتظرتون هستم

  https://www.facebook.com/pages/%D9%BE%D8%A7%D9%8A%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D9%86%D9%8A%D8%A7/461214960586207

 176. محمد می‌گوید

  agha man yekia blok kardam mikham az blok daresh biaram che tori bayad in kara anjam bdam

 177. ahmad می‌گوید

  سلام حساب کاربریم قفل شده لطفا کمکم کند بچه ها جواب به ایمیلم ahmadhamdi906@yahoo.com

 178. ع می‌گوید

  سلام من با یه ایمیلم دو اکانت ساختم دومی باز میشه ولی اولی میره برا اکانت دومیم
  لطفا کمکم کنید

 179. mohammad می‌گوید

  نظری ندارم منم همین مشکل رادارم جواب میخوام

  ا

 180. ali می‌گوید

  سلام
  من وقتی میخوام وارد فیس بوک بشم بعد از اینکه یوزر و پسوردم رو وارد میکنم این اخطار میاد

  Please complete a security check
  No verification methods are currently available. Please come back later.
  و یه کادر زیره این نوشته است به نام ادامه

  وقتی روی ادامه کلیک میکنم باز هم همون میاد
  بعضی وقتا هم یه عکسهایی میاد که به عنوان بر چسب

 181. سید مرتضی محمدی می‌گوید

  سلام خسته نباشید ببخشید می خواستم بدونم که چرا نمیتونم به هیچکسی درخواست بدم واین نوشته میشه Your account has been
  خواهشا جواب بدید

 182. مروارید می‌گوید

  سلام
  نزدیک دو ماه میشه که تو فیس بوک ، پستهای عکسدار نمیتونم بذارم ، پستهای متنی آپلود میشه ولی اگه عکس داشته باشه هنگ میکنه ، این مشکل هم فقط با اکانت من هست و اگه با یه اکانت دیگه برم همچین مشکلی ندارم ، هر جا بگید سر زدم به نتیجه نرسیدم ، لطفا کمکم کنید

 183. پگاه می‌گوید

  سلام من مدتی در فیس بوک نبودم الان که اومدم پرایوسی ستینگ میبینم عوض شده و به این شکلی که عکسش تو این پست هست نیست. الان میخوام یه کاری کنم که پروفایلم توی سرچ های فیس بوک مخفی بمونه اما هرچی گشتم نفهمیدم از کجا باید اینکارو بکنم. ممنون میشم جواب بدین

 184. سینا می‌گوید

  با سلام.چند وقته که وقتی می خوام لایکگ کنم یا درخواست دوستی بدم این پیغام برام میاد.لطفا کمکم کنید.ممنون.You’ve Been Temporarily Blocked

 185. rahas می‌گوید

  For security reasons your account is temporarily locked معنی این پیام تو فیس بوک یعنی چی؟؟؟ چه تور می شه از دستش خلاص شد؟ من اصلا نمی تونم پرو فایلی رو که ساخته بودم ببینم!!!

 186. saeed می‌گوید

  salam…man rooze tavalodamo to fb mikham taghiir bedam ama nmishe…faghat 2 ta goziine dare …masalan ye 1 dec ba yeki 14 march

  bayad chika konam?aslan in 2ta niis

 187. farzin می‌گوید

  سلام فیس بوک به من در هنگام برچسب زدن (تگ کردن) پیغام ورود مجدد داد و این ارور رو داد و البته برای 2 تا پروفایل قبلیم هم همین اتفاق افتاد و پروفالم تبدیل به پیج شد !

  Convert this Personal Account to a Page‎
  Personal accounts are meant for individual people. Maintaining one for anything other than an individual person is a violation of Facebook’s terms.

  Facebook Pages offer more robust features for organizations, businesses, brands and public figures. Learn more about Pages.

  بحثی که وجود داره اینه که من نمیخوام تبدیل به پیج بشه لطفا کمکم کنید ! با سپاس

 188. مهدی می‌گوید

  سلام اقا توروخدا یکی کمک کنه وقتی رمزمو میزنم جندتا عکس میاد که اصلا جزو دوستام نیستن نمیدونم چ عکسیه والا این میاد برام اگه کسی بلده کمک کنه اعصابم خورده
  No verification methods are currently available. Please come back later.‎ بفرست ب ایمیلم

 189. فر می‌گوید

  باسلام واحترام.مشکل بزرگ من در فیس بوک اینه که نمیخواهم چیزهایی که لایک میکنم گوشه صفحه دوستان من بیفته که مثلا دوستانم ازگوشه صفحه بفهمند چه ساعاتی درفیس هستم وچه مواردی رو لایک میکنم باسپاس واحترام فراوان از شما خواستارم که جواب سئوال من را به ایمیلم ارسال نمایید .بازهم تشکر ازشما

 190. سارا می‌گوید

  سلام به علت مزاحمت مكرر با فيسبوك هاى مختلف تصميم گرفتم نام كاربرى م رو عوض كنم،اما فيسبوك پيام ميده كه دفعات تغيير اسم شما به حداكثر مجاز رسيده و نميتونيد عوض كنيد اسمتون رو لطفا راهنماييم كنيد برام مهمه <3

 191. سارا می‌گوید

  سلام قصد دارم نام كاربرى م رو تو fbتغيير بدم ولى پيغام ميده كه به علت تغيير اسم به دفعات مكرر قادر به تغيير نام نيستى،خواهشا بهم كمك كنيد مزاحم دارم :'(

 192. حامد می‌گوید

  با سلام
  نمیدونم چرا بعد از ۱۰-۱۵ اشتراکگذاری…فیس بوک من رو با ربات اشتباه میگیره و بعد از هر بار اشتارک گذاری ازم میخواد تا کد تصویر تصادفی رو بنویسم….بعد از ۳ -۴ بار هم به کل میگه تا ۲ روز نمیتونی چیزی اشتارک گذاری کنی…در حالی که باقی فعالیت هام مث لایک و….مشکلی نداره…حتی متن هم میتونم بزارم…ولی فقط و فقط با شیر مشکل داره!!!

 193. اشكان می‌گوید

  سلام
  من يه مشكلي دارم تو فيس بوك .

 194. اشكان می‌گوید

  سلام
  من يه مشكلي دارم تو فيس بوك .
  يك نفر اومده از پسورد فيس بوك منو عوض كرده و چون پسورد فيس و ايميلم در ياهو يكي بود تونسته اونم عوض كنه ، حال من وقتي ميخوام برم فيس بوك ميگه كلمه رمزم قديمي و عوض شده ، و يه كد به ايميلم ميفرسته و من باز چون نميتونم بازش كنم نميتونم كدو به فيس بوك بدم چي كار بايد بكنم . تو رو خدا كمكم كنيد

 195. فرزانه می‌گوید

  salam dooste aziz
  man chend rooziye ke spam shodam sare inke ye linke maskhararo click kardam
  nemidoonam chetori khalas besham
  tanha moshkelam albate ine ke faghat nemitoonam too hich groupi pm bezaram
  faghat mitoonam like konam , mamnoonn misham age betoonid rahnamee konid ke chetori az sharesh khalas beshamo hame chi bargarde be halate avalesh

 196. ali می‌گوید

  با سلام و خسته نباشید به مدیر سایت
  چند روزیه به یه مشکل خیلی سخت که شاید بنظر بنده سخت باشه مواجه شدم.
  چند نفر از اعضای لیست فیس بوکم رو حذف کرده بودم که بعدا متوجه شدم یکی از اونها از دوستان نزدیکم بوده و او نیز متوجه این موضوع شد من خیلی خجالت زده شدم و گفتم اشتباه شده.
  الان هر کاری می کنم اصلا تو صفحه فیس بوک من صفحه اونو نشون نمی ده! آیا راهی هست برای بازگرداندن دوستم به اعضای لیست .
  در ضمن وقتی آدرس کامل دوستمو تایپ می کنم با این پیغام مواجه میشم:

  متاسفیم؛ این برگه در دسترس نیست

  پیوندی که شما دنبال کرده‌اید آسیب دیده، یا شاید حذف شده‌است.

  از اینکه منو راهنمایی بکنید از شما خیلی خیلی ممنون می شم .

 197. فرشاد می‌گوید

  سلام وقتی تو فیس بوک لاگین میشم جندتا عکس میاد که بعضی هاش فقط جزو دوستام هستن نمیدونم باید چیکار کنم کمکم کنید لطفا
  No verification methods are currently available. Please come back later.‎ بفرستین ب ایمیلم

 198. پريا می‌گوید

  سلام . وقتي ميخوام وارد فيسبوك بشم اين پيغام رو ميده چراااااااااااااااااااا؟

  No verification methods are currently available

 199. مسیحا می‌گوید

  زادروزم در فیس بوک مخفی شده چگونه میتوانم درس کنم

 200. سعید می‌گوید

  Your account has been temporarily suspended‎
  ‎Suspicious activity has been detected on your Facebook account and it has been temporarily suspended as a security precaution. It is likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing.‎
  سلام
  یهو دی سی شدم اینو میزنه باید چه کنم :((

  1. ئئئئ می‌گوید

   Your account has been temporarily suspended‎
   ‎Suspicious activity has been detected on your Facebook account and it has been temporarily suspended as a security precaution. It is likely that your account was compromised as a result of entering your password on a website designed to look like Facebook. This type of attack is known as phishing.‎
   سلام
   یهو دی سی شدم اینو میزنه باید چه کنم 🙁 (

 201. p4 می‌گوید

  سلام
  یه سوال دارم
  پیغام You’re Blocked from Sending Friend Requests for 30 Days یعنی چی؟
  من 40 روزه صبر کردم درست نشد

 202. رضا می‌گوید

  سلام فیسبوکم پسوردشو عوض کردم بالپ تاب خونه که بالا میام پسورد که میزنم باز نمیشه میشع کمکم کنید ممنون

 203. پری می‌گوید

  سلام ..سوالی داشتم .چرا مطالب , عکسای که تو فیس بوک میزارم فقط برای دوستام قابل مشاهده هست…بقیه نمی بینند….میشه لطف کنید راهنمایی کنید

 204. رضا می‌گوید

  با عرض سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  ببخشید حساب کاربری فیسبوک من قفل شده و ( Confirmation code‎‎‏ ) رو ازم میخواد که قبلا این رمز رو روی موبایلم فرستاده بودن ولی الآن ای رمز رو ندارم و پاک شده و وقتی دوباره این کد رو درخواست دادم و به ایمیلم امد و واردش میکنم میگه کد اشتباه است و حتی درخواست کد جدید هم دادم ولی کد جدید هم فایده ای نداشت و باز خطا میده.خواهش میکنم راهنمایی کنید که باید چیکار کنم.
  آیا امکان بلوک شدن حسابم هست؟
  موقعی که میخوام وارد حساب کاربریم بشم این پیغام رو میده
  ( We don’t recognize the device you’re using. Please answer a few security questions to keep your account safe.‎
  )
  اگر امکانش هست پاسخ رو به ایمیلم بفرستید . ( dunadan_aratorn@yahoo.com )
  با تشکر

  1. سیما می‌گوید

   با سلام
   برای من هم همین مشگل ایجاد شده البته برای من به هر دلیلی مسیجی نیمده
   اما الان ازم کد میخواد لطفا راهنمایی کنید

  2. رضا می‌گوید

   باسلام.حساب کاربری بنده نیز قفل شده.واز من کد میخوادconfiremation code میخواد.قبلا برای موبایلم فرستاده ولی پاک کرده بودم .الان باید چیکارکرد تاکد بگیرم.لطفا راهنماییی کنید

 205. الناز می‌گوید

  salam,khaste nabashid, man y sOal dashtam,, che jori mishe kasio k block kardim 2bare b halate aval bargardoonim? emkanesh hast?

 206. حسین موسوی می‌گوید

  هکر فیس بوکم را بست و من دوباره بازشکردم و گفت حساب شما موقتا قفل شده از مرحله اول که گذشتم گفت تاریخ تولد را بده و من یادم رفته چون تاریخ تولد علکی زدم و الان می خواهم یا فیس بوکم را ببندم یا بازش کنم دوباره لطفا کمکم کنید از سایت قشنگتون ممنونم shm379@live.com این هم ایمیلم اگر کاربران بلدن راه حلی بمن بدن

 207. elham می‌گوید

  سلام میبخشید جدیدا دوستانم تو فیس بوک پیام دادن که فیس بوک تنظیمات پرایوسی شو تغییر داده و از این به بعد همه میتونن لایکها و کامنتهای شما رو ببینند باید چکار کرد؟

 208. navida می‌گوید

  سلام،من یکی از دوستانم را block کرده بودم یعد از چند روز از حالت block در اوردم ولی حالا توی لیست دوستانم نیست چطور یمیتونم برگردونم؟ توی صفحه ی خودشم من جزو دوستانش نیستم.پیغام دوستی هم نمیتونم بدم، لطفا راهنمایی کنید.

 209. pani می‌گوید

  سلام خسته نباشید .جدیدن کامنت ها ولایک هایی که یکی از دوستانم انجام میده در پروفایل های دیگه برام نمیاد ….. آیا روشی هست که بشه تو پروفایلم تنظیم کنم هر جا کامنت گذاشت یا لایک کرد مشخص بشه ….قبلا میشد البته هردو تنظیماتمون رو چک کردیم اما نفهمیدیم چرا اینجوری شده؟ کارهایی که من انجام میدم واسه اون میره ولی مال اون برای من نمیاد؟ علت چی میتونه باشه؟

 210. سمیه می‌گوید

  سلام
  در زمان ثبت نام فیس بوک تاریخ تولدمو اشتباه وارد کردم و یادم رفته حالا چطور میتوانم تاریخ تولد این اکانتمو باز بینی کنم؟
  لطفا راهنمایی کنید

 211. somayeh می‌گوید

  You should receive an email from us soon. Thanks for your patience.

  سلام خوبید ؟ چند بار تو فیس بوک اسمم رو عوض کرده بودم که فیس بوک اجازه نمی داد از خود فیس بوک درخواست کردم که اونم حسابمو بست و اون پیغام بالا رو داد البته یه اسمی ازم خواست که اون اسم رو دادم ولی الان 5 روزه فیس بوکم غیر فعاله تو رو خدا کمک کنید حسابمو به حالت تعلیق در اورده :'(

 212. fati می‌گوید

  salam man moshkeli ke daram to face book ine ke pasword dorst mizanam mige eshtebah chekar konam varde face nemisheh

 213. المیرا می‌گوید

  سلام چند روزه فیسبوکم دچار مشکل شده واردش میشم ولی رو هرچی کلیک میکنم این پیغام میده
  Sorry, something went wrong.
  میخواستم بدونم مشکلم چیه
  ممنون

  1. منصور می‌گوید

   منم دقیقا همین مشکل و دارم خواهش میکنم اگه راه حلشو پیدا کردین به منم کمک کنید
   ممنون

 214. کیوان می‌گوید

  سلام .با عرض خسته نباشید.فیس بوکم قفل شده.پسوردشم عوض کردم.وقتی میخوام وارد شم داخلش از من تاریخ تولدی که وارد کردم میخواد و من اونو فراموش کردم .چی کار کنم؟

 215. amir می‌گوید

  سلام فیسبوکم پسوردشو عوض کردم بالپ تاب خونه که بالا میام پسورد که میزنم باز نمیشه ممنون میشم از کمکتون

 216. baran می‌گوید

  سلام
  اکانت فیسبوکم بازکه میکنم این پیغام میاد :
  do you know the people you re sending freinds requst to ?
  مشکل چیه ؟ آیا راه حلی داره ؟
  لطفاراهنماییم کنید. ممنونم

 217. مریم می‌گوید

  سلام دوست عزیز میخواستم دلیلش چیه که وقتی وارد صفحه ی پروفایل یکی از دوستانم میشم این متن رو نمایش میده: پوزش، این برگه در دسترس نیست.
  پیوندی که دنبال کرده‌اید، آسیب دیده یا شاید بر داشته شده‌ است.

 218. مهران می‌گوید

  فیسم هک شده و هیچ کدوم از سوالات امنیتی که انجام دادم و هیچ کدوم از تنظیماتم رو یادم نمی یاد حالا برای اینکه اون رو برگردونم و یا اون رو از بین ببرم چکار باید انجام بدم؟

 219. AAAA می‌گوید

  سلام.امیدوارم حتما جوابمو بدید.من توی فیسبوکم باید چکاری انجام بدم که عکس نگاره نمایه م قابل کپی شدن توسط دیگران نباشد.یعنی بقیه فقط بتونن عکسو ببینن اما کپی نه..ممنون.منتظر جوابتونم بی صبرانه….

  1. AAAA می‌گوید

   چرا کسی جوابمو نمیده؟من جوابو باید تو همین صفحه بخونم؟یا میفرستیدواسه ایمیلم؟یا اصلا جواب نمیدید و سر کاریه؟؟

 220. رضا می‌گوید

  من بعد دو روز عضویت در فیس بوک دیگه نمتونم پیجمو بالا بیارم.ازم ش موبایل میخواد تا کد برام بفرسته ول کد به خطم نمیاد. چیکار کنم

 221. حامی می‌گوید

  سلام نمیدونم چرا نه میتونم گوشزد هامو ببینم نه پیام ها رو اصلا قسمت مخصوص گوشزد و پیام ها باز نمیشه که بخوام ببینمشون
  ممنون میشم راهنماییم کنید منتظر می مونم

 222. رسول می‌گوید

  سلام صفحه بالای فیس بوک من منظورم اون کادر ابی هستش که خانه دوستان و نام خودم هست تغییر کرده خاهاش عوض شده مکان جست جو قبلا تو وسط صفحه بود اما حالا به راست رفته وچیزهایی که تو راست بودن به سمت چب رفته خیلی بد شده اگه میشه کمکم کنید ممنون میشم با تشکر

 223. سحر می‌گوید

  سلام چطور ميتونم فيسبوکي رو که مال من نبوده و من انرا براي خودم کرده ام را به حالت اول برگردانم

 224. محمدحسین18 می‌گوید

  سلام.خسته نباشید.فیس بوک من اصلا صفحه اصلیش نمیاد و همه نوشته ها گوشه صفحه به صورت کادر زیر هم قرار میگیره و اصلا نمیشه عکس ها رو نگاه کرد و کامنت گذاشت.لطفا کمکم کنین ۲ ماهه این مشکل رو دارم.

 225. داریوش می‌گوید

  ویا وقتی برای کسی افزودن بعنوان دوست میفرستم پیام زیر رامیده
  Do you know this user personally? To prevent misuse of Facebook, this request can’t be sent. To learn more, please visit the Help Center. If you believe you’re seeing this message in error, you can report the problem

 226. داریوش می‌گوید

  وقتی پیامی میفرستم چند دقیقه بعد یه پیام میاد که میگه
  ما نتوانستیم پیام‌های قبلی موجود در این مکالمه را واکشی کنیم.

 227. Nazi می‌گوید

  ببخشید من کامل متوجه نشدم .
  چه جوری اطلاعاتی رو تغییر بدم مثلا فیلم،کتاب و غیره….
  میشه راهنمایی کنید؟

 228. ehsan می‌گوید

  سلام
  چند روزه فهمیدم کسی با عکس من یک بروفایل درست کرده و داره از اون سوء استفاده میکنه و حتی شماره تلفن های منو تو اون پروفایل نوشته ، ایاراهی هست ک من بتونم اون پروفایل رو ببندم

 229. فرهاد می‌گوید

  با سلام رمز فیس بوک را فراموش کردم بعد از طریق میل رمز جدید ارسال شد حالا هنگام ورود سال تولدم را میخواهد هنگام ثبت نام به میلادی تاریخ تولد را دادم الان یادم نیست چکار باید بکنم

 230. ali می‌گوید

  سلام خواهشا کمکم کنین الان نزدیکه 40 روزه که من نمیتونم برم پروفایلم این پیغام میاد You should receive an email from us soon. Thanks for your patience. این یعنی چی؟ و باید چیکار کنم تا پروفایلم برگرده

 231. سارا می‌گوید

  سلام دوستان عزیز من تازه دو روزه عضو فیسبوک شدم امروز من بلاک شدم بعد یه گزینه داره شناسایی تصاویر دوستان اون تیک نمیخوره بعد تازشم من فقط چن نفر رو میشناسم چیکار کنم ترو خدا کمکم کنید به ایمیلم بگید zsara898@gmail.com

 232. asghar می‌گوید

  جناب مدیر من تا کی باید منتظر باشم *****شکن برای بادا چی هست از کجا دانلود کنم میشه یانه لطفآ لطفآ

  1. محسن پاك نيت می‌گوید

   با سلام و احترام؛

   دوست عزیز درخواست شما بر خلاف قوانین جاری کشور است و ما قادر به انجام آن نیستیم.

   موفق باشید.

 233. مهدی عابدینی می‌گوید

  ‎Your Computer Needs To Be Cleaned‎ این یعنی چی نمیره داخل فیس بوکم

  1. حامد می‌گوید

   سلام دوست عزیز من هم مشکل شما رو دارم اگه موفق شدی راه حل پیدا کنی ممنون میشم که به من هم کمک کنی
   jangjoohamed@yahoo.com

 234. رامین می‌گوید

  سلام من ایدی فیسبوکم قفل شده چون موقع بازی آنلاین تاریخ تولدم رو اشتباه زدم. میشه کمکم کنید؟؟؟

 235. حامد می‌گوید

  سلام
  یه مدتی هست که وقتی میخوام وارد فیس بوک بشم این پیغام برام میاد و نه از طریق موبایل و نه از طریق کامپیوتر نمیتونم وارد بشم.
  درصورت امکان لطفاً کمک کنید.
  ممنون

 236. حامد می‌گوید

  Your Computer Needs To Be Cleaned‎
  It looks like your computer is being affected by malware. We’ll help you fix the problem to keep your account secure and prevent malware from spreading to friends.
  Malware is software that tries to steal personal information and causes problems when you use Facebook. Clicking or sharing links that contain spam can give your computer malware.
  سلام
  یه مدتی هست که وقتی میخوام وارد فیس بوک بشم این پیغام برام میاد و نه از طریق موبایل و نه از طریق کامپیوتر نمیتونم وارد بشم.
  درصورت امکان لطفاً کمک کنید.
  ممنون

  1. حامد می‌گوید

   سلام
   مدت ده روزه که سوالم پرسیدم ولی کسی چرا پاسخ نمیده
   مجداً میپرسم ‎Your Computer Needs To Be Cleaned‎
   خواهشا کمک کنید ممنون
   jangjoohamed@yahoo.com

  2. مرتضی بیاتی می‌گوید

   احتمالا این مشکل به دلیل استفاده از برنامه های مخرب فیس بوک مانند برنامه “چند نفر صفحه پروفایل شما را تماشا کرده اند” و برنامه های دیگه ای از این دست اتفاق افتاده. بهترین کار تماس با قسمت راهنمایی خود فیس بوک است تا آنها مشکل شما را رفع کنند

  3. حامد می‌گوید

   ممنون،ولی حالا چه جوری با قسمت راهنمایی فیس بوک بتونم تماس بگیرم؟
   ممنون میشم که دوباره راهنماییم کنید…

 237. ahoora می‌گوید

  سلام من یک اکانت در فیس بوک با شماره موبایلم ساختم ولی چند وقت ازش استفاده نکردم و سیم کارت که وصل بود به فیس بوک گم کردم حالا میخوام اون اکانت رو حذف کنم البته پسورد اکانت فراموش کردم چه کاری انجام بدم تا برگرده لطفا پاسو به ایمیل ارسال فرمایید

 238. سینا می‌گوید

  دوست عزیز یه سوال داشتم:
  من خسته شدم از بس اکانت فیس بوک ساختم چون بعد از مدتی که دارم پست میذارم فیس بوک پیغام میده که دوباره باید وارد بشید وقتی دوباره رمزم رو میزن وادرصفحه شناسایی چهره میشه که من از اون جایی که دوستان زیادی دارم نمی تونم تشخیص بدم ۵تا چهره رو برام میاره تا شناسایی کنم اما به همون دلیلی که گفتم نمی تونم شناسایی کنم راهی وجود نداره برای گذر از این چک امنیتی لعنتی ؟ اصلا برای چی اینجوری میشه؟

 239. مجتبی می‌گوید

  سلام خسته نباشید من دوتا مشکل داشتم یکی اینکه نمیتونم وارد اکانت ستینگ فیس بوک بشم و یهو می پره جایی که همه ی پستها رو نشون میده و دوم اینکه کامنتام نمیره میزنه posting و کسی هم که برام پست میذاره خیلی دیر میاد کمکم کنید خواهشا”

 240. فرید می‌گوید

  سلام .من عضو گروهی در فیسبوک بودم ولی متاسفانه با اشتباهی مواجه شدم که موقع ترک گروه تیک زدم ولی الان دوست دارم باز برگردم آیا میشه راهنمایی کنید که به حالت اول برگردم؟؟؟؟؟؟لطفا

 241. مرتضی می‌گوید

  سلام یک گروه تو فیس بوک دارم که تعداد اعضا بالاست، اونو از حالت public به closed تغییر دادم ولی چون تعداد اعضا بالاتر از ۲۵۰ تاست دیگه نمیشه به حالت اول برگردونم، کاری میشه کرد؟

 242. Mahdi re می‌گوید

  سلام با عرض خسته نباشید یه سوال داشتم خدمتتون من تو گروه خودم به یه مشکلاتی خوردم به اشتباه گروه باز رو به سیکرت تبدیل کردم و الانم نمیتونم برگردونم به حالت کلوز لطفاً اگه راهی داره بگین ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

انتظارات کاربران آنلاین از حریم خصوصی روز به روز در حال بالا رفتن است، اما شبکه های اجتماعی مثل فیس بوک چه بخواهند چه نخواهند ، بسیاری از ما کاربران زمانی که در این وب سایت ها ثبت نام می کنیم نیاز به ارائه تنظیماتی