متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Bamboo ؛ یک قاب محافظ آیفون 4 از شرکت Grove

12345 (بدون نظر)
Loading...
222


شرکت  Grove  یک قاب با طراحی ساده اما شیک با نام بامبو برای اپل آی فون  4 ارائه کرده است. از ویژگی های این قاب می توان به طراحی فلزی تخت قاب و امکان انتخاب از میان دو رنگ نقره ای و یا مشکی  و طراحی ارگونومیک برای دسترسی راحت به همه دکمه ها و اتصال دهنده ها اشاره کرد. این قاب دردر دو رنگ بامبو به زودی به بازار می آید.

علاوه بر نسخه ساده ، Grove  یک سری هنری برای قاب های بامبو خود تدارک دیده  که این قاب های آیفون 4 در سری هنری. در مجموع 16 طرح  متنوع دارند.قاب  ساده بامبو برای آیفون 4 به قیمت 69 دلار به فروش می رسند.

به نقل از: grove

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. فضول می‌گوید

    جالب بود ولی آیفون 4 زد تو حالم با آنتن دهیش (حالا ما که دستمون به آیفون 4 نمیرسه بزار ازش بد بگیم) اصلا آیفون بدرد نمیخوره؛ این هم یه جوک فرنگی درباره آیفون:

    Two iPhones got married. It was a lovely ceremony, but the reception was awful… Apparently they held it in the wrong place

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت Grove یک قاب با طراحی ساده اما شیک با نام بامبو برای اپل آی فون 4 ارائه کرده است. از ویژگی های این قاب می توان به طراحی فلزی تخت قاب و امکان انتخاب از میان دو رنگ نقره ای و یا مشکی و طراحی ارگونومیک برای دسترسی راحت به همه دکمه ها