متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

معرفی یک قاب ابتکاری دیگر برای آی فون 4؛ قاب و استند!

12345 (بدون نظر)
Loading...
166


شرکت Quirly خبر از عرضه یک قاب محافظ ضد ضربه با نام Tilt برای اپل آی فون 4 داد که قادر است به عنوان یک پایه نگه دارنده (استند) گوشی در حالت افقی و عمودی نیز استفاده شود. Tilt  آی فون شما را به خوبی محافظت کرده و همراه با طراحی مدرنش به گوشی فوق مدرن آی فون 4 جلوه ای متفاوت می بخشد. بدنه این قاب از جنس پلاستیک با دوام با رویی لاستیکی نرم و طراحی ویژه  طرفین برای آسان در دست گرفتن گوشی و عدم سر خوردن گوشی از دست با این قاب است.

مزیت و ویژگی اصلی Tily قسمت پایین آن است که می تواند به صورت لولایی خم شده و  با گردش حداکثر 90 درجه ای خود 4 آی فون  را در حالت های افقی و عمودی  نگه دارد- که  برای تماشای فایل های چند رسانه ای یا استفاده از FaceTime  برای چت ویدئویی ایده آل است.

بنا به اعلام Quirky قاب Tilt به رنگ های مشکی و سفید همراه با رنگ بنفش عرضه می شود. این قاب هم اکنون در دسترس است و قیمتی حدود 28 دلار دارد.

به نقل از:  quirky

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت Quirly خبر از عرضه یک قاب محافظ ضد ضربه با نام Tilt برای اپل آی فون 4 داد که قادر است به عنوان یک پایه نگه دارنده (استند) گوشی در حالت افقی و عمودی نیز استفاده شود. Tilt آی فون شما را به خوبی محافظت کرده و همراه با طراحی مدرنش به گوشی فوق مدرن