تغییر دادن صفحه‌ی لوگین ویندوز 7

 • 1389/7/13
 • مهرداد ارجمندی
 • 9

فقط ویندوز

بعد از گذشت مدت زمانی خوب است که انسان ظاهر چیزهایی را که هر روز با آن کار می کند تغییر دهد. مطمئن هستم که بسیاری از ما صبح خود را با دیدن Windows login بر روی صفحه ی نمایش شروع می کنیم. خوب شما می توانید با یک جایگزین DLL سریع صفحه ی لوگین ویندوز را به طور کامل تغییر دهید طوری که با تمام ظواهری که از سیستم عامل استاندارد دیده اید فرق کند.

من در این جا قصد دارم تا شما را متوجه تصویر لوگینی که در بالا گرفته شده است جلب کنم این تصویر بعد از پروژه ی لانگ هورن شکل گفت و همان طور که می بینید بسیار به لوگین لانگ هورن شباهت دارد که شما می توانید در تصاویری که من آنها را تهیه کرده ام ملاحظه بفرمایید.

هنگامی که شما در این صفحه ی  DeviantArt هستید شما سه دسته ی مختلف از DLL ها را می بینید که می توانید آنها را انتخاب کنید. یکی پرچم ویندوز ندارد  و دیگری دارد( این چیزی است که در عکس بالا مشخص است.) و دیگری یک نسخه ی جاسازی شده دارد که در یک شیشه ی شفاف قرار دارد.  پس به سراغ چیزی بروید که مد نظرتان است و بسته به چیزی که باید نصب کنید ، اطمینان حاصل کنید که نسخه ی درست را گرفته اید. ( نسخه ی 32 بیتی یا 64 بیتی ) . حتی می توانید هرسه نسخه را بردارید و DLL را چندین بار جایگزین کنید تا بالاخره بفهمید که  ظاهر کدام یکی را دوست دارید.

فایلی که شما باید جایگزین کنید authui.dll است که در زیر شاخه ی C:WindowsSystem32 folder واقع شده است . به هر حال قبل از اینکه بتوانید فایل DLL را جایگزین کنید شما باید مالکیت فایل authui.dll را بدست آورید. برای این کار من به طور جدی به شما پیشنهاد می کنم که از کد ریجستری اسکریپی که در اینجا آمده است استفاده کنید. که به کمک آن آپشن “Take Ownership” به قسمت منو اضافه می شود. دانلود شامل یک کد اسکریپت ثانوی هست که به کمک آن شما می توانید این آپشن را بعد از اینکه کارتان به پایان رسید حذف کنید. یا بد نیست که آن را در جایی ذخیره و نگه داری کنید .

حالا که شما موفق به دریافت مالکیت فایل authui.dll شدید پیش بروید و آن را جایگزین کنید . بعد از آن شما قادر خواهید بود که لوگ آف کنید یا سیستم خود را به سرعت قفل کنید تا به سرعت تفاوتها را شاهد باشید.

صفحه ی DeviantArt همچنین به شما یک سری تصاویر پشت زمینه معرفی می کند که به صورت رایگان می باشد و احتیاج به نصب برنامه ای ندارد و شما می توانید پشت زمینه ی خود را با هر تصویری که دوست داشتید عوض کنید . شخصا خودم تصویر پشت زمینه ی اصلی ویندوز 7 را ترجیح می دهم بنابراین من سعی می کنم آن را برای خودم نگه دارم

منبع :CYBERNETNEWS

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 9 دیدگاه
  1. به نظر من که مطلب خیلی خوبی بود لینک ها هم مشکلی نداشت یک بار دیگر امتحان کن

  2. اما هيچ مشكلي وجود نداره همه چيز صحيحه

 1. باشه من تسلیم!

  ولی من که هنوزم نتونستم وارد هیچکدوم از لینک ها بشم
  3 تا لینکی که توی نوشته به کار برده شدن کار نمیکنن

 2. سلام کمی بیشتر توضیح بدهس=ید این رجستری مالکیت فولدر کارش چیه؟
  بعد جایی توضیح داده یک بک آپ بگیرید چه فایل یا فولدری باید بکاپ بگریم؟
  و آیا اگر بخواهیم برگردونیم به نمای اول چگونه است؟
  ممنون

 3. سلام کمی بیشتر توضیح بدهید این رجستری مالکیت فولدر کارش چیه؟
  بعد جایی توضیح داده یک بک آپ بگیرید چه فایل یا فولدری باید بکاپ بگریم؟
  و آیا اگر بخواهیم برگردونیم به نمای اول چگونه است باید چکار کنیم؟
  ممنون

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *