معرفي و دانلود رایگان نرم‌افزار TeamViewer 6.0 Build 9947

 • 1389/10/17
 • ITTeach
 • 8

TeamViewer یک راه حل ساده و سریع برای کنترل از راه دور، به اشتراک گذاری دکستاپ و انتقال فایل می باشد که با هر دیواره آتش و پروکسی NAT کار می کند. برای اتصال به کامپیوتر دیگر تنها کافی است نرم افزار TeamViewer بدون نیاز به روندهای نصب، بر روی هر دو کامپیوتر اجرا گردد. هنگامی که این نرم افزار برای بار اول بر روی کامپیوتر ها اجرا می گردد، به طور خودکار شماره شناسائی هایی برای هر دو کامپیوتر تولید می گردد.  شماره شناسایی کامپیوتری که قرار است با آن توسط این نرم افزار ارتباط برقرار نمایید را در نرم افزار TeamViewer وارد نموده و اتصال سریعا ایجاد می گردد. هزاران کاربر در سراسر دنیا از نرم افزار TeamViewer به عنوان ابزار استاندارد برای پشتیبانی و کمک از راه دور به افراد استفاده می نمایند. همچنین از این ابزار می توان برای ارائه گزارشات استفاده نمود به این طریق که می توانید مطالب موجود در صفحه دکستاپ خود را با کامپیوتر شریک کاری خود به اشتراک بگذارید. نرم افزار TeamViewer همچنین قابلیت نیز دارد و امکان انتقال داده به صورت امن و رمز شده با در نظر گرفتن بیشترین موارد امنیتی را دارد. نرم افزار TeamViewer قابلیت اتصال به هر کامپیوتر موجود در دنیا را تنها در عرض چند ثانیه را دارد.شما در صورتیکه دارای امتیازات لازم از سوی شریک خود باشید می توانید از طریق این نرم افزار کامپیوتر وی را از راه دور کنترل نمایید.

نرم افزار TeamViewer به طور کامل برای کاربردهای شخصی افراد رایگان می باشد.

خصوصیات:

 • یک راه حل برای تمامی موارد. در حالیکه سایر رقبا بسته های مختلفی برای انجام کارهایی از قبیل پشتیبانی از راه دور، مدیریت سیستم از راه دور، آموزش و فروش ( و همچنین هزینه های شارژ این خدمات …) ارائه می نمایند، با استفاده از نرم افزار TeamViewer می توانید راه حل مطلوب برای تمامی این موارد بدست آورید: نرم افزار TeamViewer تمامی ماجول های مورد نیاز را در یک بسته ساده و اجرایی ارائه می دهد.

انجام امور مدیریت از راه دور برای سرورهایی که هیچگونه اقدامی در این زمینه بر روی آنها انجام نشده است. نرم افزار TeamViewer همچنین برای کنترل کامپیوترها و سرورهایی که هیچ اقدام کنترلی بر روی آنها انجام نشده است، می تواند مورد استفاده قرار گیرد. در صورتیکه به عنوان یک سرویس سیستمی نصب شده باشد حتی می تواند توانایی راه اندازی مجدد و ارتباط مجدد از راه دور به کامپیوتر مورد نظر را نیز داشته باشد.

انتقال فایل. نرم افزار TeamViewer دارای قابلیت انتقال فایل می باشد که این امکان را به شما می دهد که فایل ها و فولدرهای مورد نظر را به کامپیوتر شریک خود انتقال داده یا از آن کپی نمایید- که معمولا این کامپیوترها در پشت دیواره های آتش قرار دارند.

بالاترین استانداردهای امنیتی. نرم افزار TeamViewer یک راه حل بسیار امن می باشد. تمامی نسخه های آن دارای کانال های داده امن کاملی همراه با تبادل کلید و کد کردن جلسات با استفاده از RC4 می باشند، استانداردهای امنیتی استفاده شده مشابه مواردی است که در https/SSL وجود دارند.

برای نصب به امتیاز خاصی نیاز ندارد. برای نصب نرم افزار TeamViewer نیازی به داشتن امتیازات مدیر سیستم نمی باشد.تنها نرم افزار را اجرا نمایید و روند نصب نرم افزار به طور خودکار انجام می شود.

قابلیت عملکرد بالا با روترهای شبکه بین المللی. این نرم افزار برای اجرا بر روی شبکه های محلی و اینترنت بهینه شده است، نرم افزار TeamViewer این قابلیت را دارد که به طور خودکار بر اساس میزان کیفیت پهنای باند موجود، تنظیمات خود را برای استفاده بر روی هر نوع ارتباطی بهینه نماید.

نرم افزار TeamViewer دارای شبکه سرور بین المللی گسترده ای می باشدکه سرورهای آن در مکان های مختلف دنیا قرار گرفته اند، درنتیجه هیچ اهمیتی ندارد که شما در چه مکانی قرار داشته باشید، ما این اطمینان را به شما می دهیم که با استفاده از روترهای دارای عملکرد و امنیت بالای خودمان که در نزدیکی مکان شما قرار دارند، بهترین عملکرد را برای شما فراهم آوریم.

پشتیبانی از راه دور بدون نصب. با استفاده از نرم افزار TeamViewer شما می توانید هر کامپیوتری را در هرجا از طریق اینترنت به صورت راه دور کنترل نمایید. نیازی به نصب ندارید، تنها نرم افزار را بر روی هر دو کامپیوتر اجرا نموده و به یکدیگر حتی از درون دیواره های آتش قوی وصل شوید.

ارائه محصولات، راه حل ها و سرویس ها از راه دور. مود دوم نرم افزار TeamViewer این امکان را به شما می دهد که دسکتاپ خود را برای شریک کاری خود نمایش دهید. دموها، محصولات و ارائه های خود را تنها در عرض چند ثانیه از طریق اینترنت برای شریک خود به طور زنده از طریق صفحه نمایش خود نمایش دهید.

امکان کار کردن از پشت دیواره های آتش. یکی از مهمترین مشکلاتی که نرم افزارهای کنترل از راه دور دارند وجود دیواره های آتش موجود در مسیر، پورت های مسدود شده و همچنین مسیر دهی NAT برای آدرس های IP محلی می باشند. اگر شما از نرم افزار TeamViewer استفاده نمایید دیگر نباید نگران دیواره های آتش باشید: نرم افزار TeamViewer مسیری برای راه یابی به شریک شما پیدا خواهد نمود.
قابلیت انعطاف پذیری برای برنامه های کاربردی مختلف. نرم افزار TeamViewer این امکان را برای شما فراهم می آورد که از طریق روش های بسیار گوناگونی به شرکای خود ارتباط برقرار نمایید: شما می تواند دسکتاپ شریک کاری خود را به منظور انچام امور پشتیبانی ان لاین مشاهده نموده یا آنها را کنترل نمایید؛  شما می توانید محتویات صفحه نمایش خود را به منظور ارائه مطالب برای شریک کاری خود ارسال نمایید- شما حتی می توانید به منظور انجام یک کار تیمی شفاف، در طول اجرای یک جلسه مسیرها را تغییر دهید.

تغییرات صورت گرفته در نرم افزار TeamViewer 6.0:

بینه شدن: قابلیت پشتیبانی سریع مشتری

هنگامی که شما  قابلیت پشتیبانی سریع مشتری مخصوص به خود را ایجاد می نمایید، داده های فهرست شریک کاری خود را باید وارد نمایید. به محض اینکه مشتریان شما سرویس پشتیبانی سریع را اجرا نمایند، اطلاعات آنها در فهرست شرکای شما نمایش داده شده و شما می توانید براحتی با یک کلیک ساده به آنها ، بدون نیاز به تبادل شماره شناسایی و کلمه عبور از طریق تلفن یا ای میل، مستقیما دسترسی پیدا نمایید.

روند عدم مسئولیت پذیری افراد در قابلیت پشتیبانی سریع از نظر قانونی به طور ایمنی درنظر گرفته شده است

اکنون شما می توانید به طور کاملا امنی کلمه عبود امنی برای خود تعریف نمایید

اکنون شما این قابلیت را نیز خواهید داشت که حتی اگر مشتری شما دارای یک اکانت فهرست شرکا نیز نباشد، قبل از برقراری اتصال TeamViewer ، از طریق قابلیت پشتیبانی سریع امکان تبادل پیام های متنی را با وی داشته باشید.
All new: QuickJoin

کاملا جدید: اتصال سریع

ماژول جدید اصال سریع برای کارهایی از قبیل ارائه گزارشات و نتایج و یا جلسات به صورت آن لاین ایده آل می باشد. با استفاده از تابع فراخوان دعوت به جلسه، شما اکنون می توانید داده های جلسه رابرای شرکت کنندگان جلسه در ابتدای جلسه ارسال نمایید. شرکت کنندگان جلسه می توانند از طریق برنامه های کاربردی ویندوز با شما ارتباط برقرار نمایند و نیازی به برنامه خاص دیگری ندارند.این عمل باعث می شود نیازی به ارسال داده ها برای تک تک شرکت کنندگان جلسه نداشته باشید. همچنین به عنوان ارائه کننده، شما می توانید زمانی را که شرکت کنندگان بتوانند برنامه های کاربردی شما را ببینند را نیز حتی در صورتیکه آنها اتصال لازم را برقرار نموده باشند تعیین نمایید.
با استفاده از قابلیت اتصال سریع، تمامی عملکردهای مهم برای ارائه گزارشات به صورت آن لاین از قبیل صدا بر روی IP (VoIP)، ویدیو، وایت بورد و چت در دسترس می باشند.

شخصی سازی: ماژول میهمان

نحوه تنظیم ماژول میهمان TeamViewer کاملا بر اساس مبانی شخصی و بر طبق نیازمندی های شما می باشد. مشابه پشتیبانی سریع شخصی شده، شما در اینجا نیز می توانید ماژول میهمان خود را با استفاده از لوگو و متن خودتان طراحی نمایید. شما می توانید هر دو ماژول را در منطقه مخصوص دانلود خود بر اساس نیازمندی های خود ایجاد نمایید.
سایر مواردبهینه سازی شده و عملکردهای جدید

بهینه کردن کارایی: اتصالات TeamViewer اکنون حتی سریعتر و دارای قابلیت ثبات بیشتری نیز شده اند.تقسیم بندی جدید بین مود های تعمیر نگهداری از راه دور و ارائه گزارشات به صورت کاربری راحتتری درآمده است و با شرایط طراحی احیا شده نرم افزار مطابقت دارد.
خودکار بودن: حالا  TeamViewer به طور خودکار بعد از هر بوت مجدد سیستم از راه دور یا به روز شدنی ارتباط را دوباره برقرار می نماید.

نسخه زبان جدید: TeamViewer حالا به زبان چینی نیز در دسترس می باشد.به طور کلی اکنون به 19 زبان  این نرم افزار قابل دسترسی است. سایر زبان ها نیز در نسخه های بعدی به آنها اضافه خواهند شد.

امنیت بیشتر: اکنون می توانید گزینه های مختلف موجود در TeamViewer را با استفاده از کلمه عبور محافظت نمایید.

دانلود نرم افزار TeamViewer 6.0 Build 9947

منبع: 2daydl

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 8 دیدگاه
 1. سلام حسین جان خسته نباشی.مطالب به روزت هر روز به من مایل میشه خیلی استفاده می کنم.فقط من وقتی وارد فیس بوک میشم واقعا سرعت پایین و تند تند هم قطع میشه.میشه یکی از اون برنامه خوشگلا رو که خودت باهاش میری فیس بوک و سرعتشم خوبه رو واسم ایمیل کنی؟ممنون میشم

 2. سلام خیلی ممنمون بابت اطلاعات مفیدتون
  خواستم بدونم کسی می تونه با استفاده از این نرم افزار از اطلاعات داخل سیستم من کپی کنه
  امنیت داره

 3. سلام
  خیلی ممنون به خاطر مقاله مفیدتون
  سوالم اینه که برای استفاده از نرم افزار حتما باید ورژن دو تا نرم افزار نصب شده رو دو تا سیستم یکی باشه یا اینکه ورژنش مهم نیست! ممنونن میشم راهنمایی کنید.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *