متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

افزودن یادداشت های چسبنده ی (Sticky Note) مفید به صفحات وب در فایرفاکس توسط افزونه ی Internote

12345 (بدون نظر)
Loading...
118

آیا در جستجوی راه حلی مناسب برای یادداشت های چسبنده­ای هستید که بتوانید در هنگام مرور اینترنت توسط فایرفاکس از آن استفاده کنید؟ پس افزونه­ی Internote می تواند دقیقا همان چیزی باشد که در جستجویش بوده­اید.

می توانید یادداشت ها را مستقیما با استفاده از منوی زمینه تغییر داده و یا با آن ها کار کنید. به لیست مدیریت یادداشت (Manage Note) هم توجه کنید…

کلیک بر روی Manage Note از منوی زمینه، پنجره­ای را  باز می کند که بهتر می توانید کارکرد یک یادداشت خاص را بهبود بخشید. شما می توانید گزینه هایی همچون “نمایش در تمام صفحات” یا “نمایش تنها در صفحات معین شده” را انتخاب کنید. هم چنین این امکان را دارید که رنگ افزونه را تغییر دهید و یا موقعیت یک یادداشت را مجددا تنظیم کنید.

توجه: ‌این پنجره مکانی است که می توانید در آن یادداشت هایی را وارد کنید، یادداشت های معینی را به بیرون انتقال (export) دهید و در صورت نیاز نسبت به صدور تمامی یادداشت هایتان اقدام کنید.

در این جا برای راحتی شما یک آیکون “نوار وضعیت” نیز موجود می باشد. کلیک چپ بر روی آن یک یادداشت چسبناک جدید را باز می کند و با کلیک راست به “منوی زمینه” ای دسترسی پیدا می کنید.

توجه: شما از منوی اصلی نیز می توانید نسبت به مدیریت بر افزونه اقدام کنید.

افزونه­ی Internote به همراه مجموعه­ی مطلوبی از گزینه­هایی (Options) ارائه شده است که به شما اجازه می دهند در صورت تمایل، حالت پیش فرض­تان را انتخاب کنید. هم چنین ممکن است بخواهید محل ذخیره­ی جدیدی را انتخاب کنید، در این صورت مطمئن شوید که یادداشت های موجودتان نیز به آن مکان منتقل شده اند.

منبع: How-To Geek

مقاله­ی مرتبط:

Add Sticky Notes to Any Page with Internote for Firefox

لینک های دانلود:

Download the Internote Extension [Mozilla Add-ons]

Visit the Internote Homepage [SourceForge]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
 1. سهيل می‌گوید

  سلام
  وروودت رو به جمع آی تی نویسان گویا خوش آمد میگم
  مطلب جدید و مفیدی بود
  با توضیحات مکفی
  البته من از اسکرپ بوک استفاده میکنم و رضایت هم دارم

  1. عباس كريمي می‌گوید

   سلام سهیل عزیز
   متشکرم از لطفت، حقیقتش رو بخوای من اینقد که از opera استفاده می کنم از فایرفاکس استفاده نمی کنم اما با توجه به تعداد زیاد کاربرای فایرفاکس در ایران به نظرم اومد که این مطلب می تونه مفید واقع بشه
   به امید شادکامی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

آيا در جستجوي راه حلي مناسب براي يادداشت هاي چسبنده اي هستيد كه بتوانيد در هنگام مرور اينترنت توسط فايرفاكس از آن استفاده كنيد؟