متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بررسی گوشی Sonim XP3300 Force

12345 (بدون نظر)
Loading...
216

اگر گوشی موبایلی داشتید که ادعا می کرد می تواند درون هر چیزی که بیفتد مقاومت کند، چه کار می کردید؟ قرار گرفتن در دمای زیر صفر، کوبیدن به بتن و رها شدن از ارتفاع خیلی زیاد، و باز هم بتواند سرپا بِایستد؟ این ها تمام انتظاراتی بود که در تخیلمان مجسم می کردیم، اما امروز وقتی که گوشی Sonim XP3300 Force را بدست گرفتیم، آن چیز لعنتی(damn thing!) حتا یک میلیمتر هم تکان نخورد چه برسد به یک اینچ! این گوشی دارای صفحه نمایشی است که با شیشه Gorilla محافظت شده و سخت افزار مقاومی که دارد هسته نرم الکترونیکی­اش را در برابر ضربه و آب محافظت می کند.

تغییرات در این آخرین مدل شامل طراحی مجدد سیستم عامل بر مبنای جاوا، منبع داخلی تامین کننده الکتریسیته،‌ ماژول GPS و آنتن می باشد. تمام این ها تحت نام افزایش بهره­وری قرار می گیرند و ادعا می کنند که این گوشی می تواند با یک بار شارژ تا ۲۴ ساعت زمان مکالمه داشته باشد. این گوشی در نوع خودش یک شاهکار محسوب می شود حتی اگرچه که نمی توانید ویدئوهای HD Flash را با استفاده از این گوشی چاقالو (chunky fella) به درستی پخش کنید. گوشی  XP3300 Forceامروز در حدود پنجاه کشور در دسترس می باشد. قیمت آن به طور آزاد حدود ۴۰۰ دلار است و اگر به همراه قرارداد با اپراتور عرضه شود بین ۵۰ تا ۱۵۰ دلار.

منبع: engadget

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

اگر گوشي موبايلي داشتيد كه ادعا مي كرد مي تواند درون هر چيزي كه بيفتد مقاومت كند، چه كار مي كرديد؟ قرار گرفتن در دماي زير صفر، كوبيدن به بتن و رها شدن از ارتفاع خيلي زياد،