متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

چیپست nHD Picoو پروژکتور USB Pico: محصول کمپانی Texas Instruments

12345 (بدون نظر)
Loading...
101

واقعا نمی توانیم بگوییم که انتظار دیدن  گروه Texas Instruments’ DLP را اینجا در کنگره جهانی موبایل (MWC) نداشتیم. در حقیقت کمپانی به بارسلونا آمده است تا مجددا باریک ترین و کوچک ترین پروژکتور اپتیکالش که تا به امروز ساخته شده را معرفی کند: nHD Pico. این دستگاه به اندازه کافی کوچک است که با هر وسیله­ای از قبیل موبایل ها و یا تبلت ها منطبق شود. به دنبال مشخصاتش می گردید؟ وسیله­ای اسپورت با رزولوشن ۳۶۰*۶۴۰ پیکسل، نسبت کنتراست ۱۰۰۰:۱، RGB LED واقعی و با گستره زیاد رنگ، متکی بر پردازشگر کم مصرف Pico DPP2601 / 2607 ASIC.

کمپانی TI (Texas Instruments) برای نشان دادن این چیپ از دستگاه جدید Acer (اگر بخواهیم دقیق بیان کنیم منظور گوشی C20 می باشد) که به تازگی تولید شده استفاده می کند. نمایندگان شرکت که در نمایشگاه حظور داشتند بیان کردند که گروه های دیگری نیز در حال توسعه کیت جدید می باشند، البته دستگاه ارزشمند دیگری نیز به نمایش درآمده که چون کاملا تکمیل نشده هنوز آماده ارائه به بازار نمی باشد. قطعه­ای که به اندازه کف دست است و آنرا در ردیف اول از تصاویر پایین مشاهده می کنید یک پروژکتور کاملِ pico می باشد که طوری طراحی شده است که تنها به USB متصل می شود. این مدل فاقد باطری داخلی می باشد و هیچ کس اعتراف نمی کند که کدام شرکت (یا شرکت ها) قرار است در سال جاری نسخه مارک­دار شدهِ آن را توزیع کنند، مطمئنا به زودی مشخص خواهد شد. حال می توانید شرط ببندید که ما چشمهایمان را بر روی این موضوع باز نگه خواهیم داشت! پس با خیال راحت به بررسی تصاویر زیر بپردازید.

پروژکتور USB Pico محصول Texas Instruments

چیپست nHD Pico بر روی گوشی Acer

منبع: engadget

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

واقعا نمي توانيم بگوييم كه انتظار ديدن گروه Texas Instruments' DLP را اينجا در كنگره جهاني موبايل (MWC) نداشتيم. در حقيقت كمپاني به بارسلونا آمده است تا مجددا باريك ترين و كوچك