متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

سرگرمی روز جمعه: کارخانه ی توپ – نسخه ی کریسمسی

12345 (بدون نظر)
Loading...
106

تعطیلات شما تقریبا در حال فرا رسیدن است، و ما برای زمانی که روز کاری­تان به پایان می رسد بازی­ای سرگرم کننده مهیا کرده­ایم. حجم این بازی فلش در حدود ۴ مگابایت هست و علیرغم ظاهر ساده­ش بسیار سرگرم کننده­ست.

کارخانه ی توپ – نسخه ی کریسمس

هدف از این بازی، آذین بستن/ رنگ آمیزیِ صحیحِ تزئینات درخت کریسمس است، البته دقیقا به همان صورتی که در “تصویرِ نمونه­ی” مربوط به هر سطح (level) نشان داده شده. به طور ساده، چیزی که این بازی به سرعت مجبورتان می کند حل کنید، ترکیب یا توالیِ صحیح برای تکمیلِ تزئین هر کدام از گوی­ها می باشد. آیا آماده­اید؟

اولین سطح، به عنوان یک خودآموز به شما کمک می کند تا که با نحوه­ی آذین بستن/ رنگ آمیزی تزئینات احساس راحتی کنید. برای حرکت دادن یکی از تزئینات به سطل رنگ و یا پوشاندن قسمتی از آن با یکی از آیتم های کمکی، تنها کافیست آن شیء را به سمت ناحیه­ی مورد نظر بکشید. وقتی که عمل مورد نظرتان تکمیل شد، آن شیء به طور خودکار به همان مکان ابتدایی­ش باز خواهد گشت.

ابتدا، یکی از گوی­ها را با لایه­ای از رنگ دلپذیر قرمز می پوشانیم، پس از آن نوبت به پوشاندن آن گوی با کمربندی افقی (که دقیقا در راس کاج قرار گرفته است) می رسد.

وقتی کمربند افقی روی گوی­مان قرار گرفت، آنرا با رنگ زرد پوشش می دهیم.

در گام بعد نیاز دارید که کمربند را از گوی جدا کنید، پس، گوی را به مکان اصلی کمربند حرکت دهید. با این عمل، کمربند به جای اولیه­ش بر ­می گردد.

کار تزئین یکی از گوی ها به پایان رسید. به محض این که کارِ آذین بستن/ رنگ آمیزی یکی از گوی­ها را به پایان رساندید، به سطح بعد می روید و “تصویر نمونه­ای” در گوشه­ی سمت راست و بالا، نشان داده خواهد شد.

مناسب به نظر می رسد که با یک لایه از رنگ نارنجی شروع کنیم.

کلاه “لبه دندانه دارِ” کوچک را در بالای گوی قرار دهید.

حال مقداری رنگ آبی به آن اضافه کنید.

تقریبا این تصویر را داریم.

اکنون “کلاهِ لبه دندانه دارِ” بزرگ را در بالای گوی قرار دهید.

یک بار دیگر گوی را در رنگ نارنجی فرو برید.

و این گونه تزئین دوم هم به پایان رسید. به نظر می آید سطح سوم اندکی مشکل تر است. فقط بر روی طرح­تان با استفاده از­ آیتم های کمکی و رنگ ها کار کنید و قطعا اون رو به دست خواهید آورد. از آذین و نقاشی نمودن آن تزئینات لذت ببرید.

توجه: وقتی که سطح چهارم را شروع می کنید نیاز خواهید داشت که برای تکمیل صحیح تزئینات (گوی ها)، در آنِ واحد شروع به استفاده از آمیخته ای از دو آیتم کمکیِ ترکیب شده، بنمایید.

کارخانه ی توپ – نسخه ی کریسمس را بازی کنید

منبع: HowToGeek

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تعطيلات شما تقريبا در حال فرا رسيدن است، و ما براي زماني كه روز كاري تان به پايان مي رسد بازي اي سرگرم كننده مهيا كرده ايم. حجم اين بازي فلش در حدود 4 مگابايت هست و عليرغم