متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بالاخره XBOX 360 میتواند روی حافظه ی ابری شبکه سیو کند، PS3 هنوز باید منتظر بماند

12345 (بدون نظر)
Loading...
197

بعد از اعلام رسمی در نمایشگاه E3 (مخفف Electronic Entertainment Expo به معنی نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی است که هر ساله برگزار میشود) بالاخره XBOX 360 دارای قابلیت سیو کردن بازی به طور مستقیم روی ابر شبکه شد. مایکروسافت این قابلیت را برای بازی های انتخاب شده فعال میکند.

تاکنون این قابلیت تنها برای بازی های XBOX Live Arcade فعال شده بود ولی در آینده ی نزدیک تمام بازی های XBOX 360 از این قابلیت جالب بهره مند میشوند. با ملحق شدن مایکروسافت به کلوپ سرویس های ابر شبکه، این روند تقریبا کامل شده است. سونی از ماه مارس به این کلوپ ملحق شده و متاسفانه نینتندو هنوز به این جمع ملحق نشده است.

گیمرها تاکنون نمیتوانستند از مکانی غیر از خانه ی خود به سیو بازی هایشان دسترسی داشته باشند ولی حالا با استفاده از ابر و ذخیره کردن سیو بازی روی آن میتوانند از هر مکانی به آن دسترسی پیدا کنند. دیگر نیاز نیست مموری کارت یا کنسول خود را دست بگیرند و به خانه ی دوستشان بروند!

منابع:

dvice

electronista

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

بعد از اعلام رسمی در نمایشگاه E3 (مخفف Electronic Entertainment Expo به معنی نمایشگاه سرگرمی های الکترونیکی است که هر ساله برگزار میشود) بالاخره XBOX […]