اپل در حال طراحی نوت‌بوک‌های فوق العاده باریک 15 اینچی MacBook Pro

  • 1390/5/7
  • عليرضا شیری
  • 1

تصور کنید که قدرت یک نوت بوک حرفه ای مثل MacBook Pro را در قالب یک نوت بوک باریک و سبک مثل MacBook Air در اختیار دارید! این کاری است که کمپانی اپل در فکر انجام آن است. اگر هوادار ویندوز هستید چندان برایتان مهم نیست ولی اگر جزء طرفداران نوت بوک ها و سیستم عامل اپل هستید از داشتن چنین نوت بوکی خوشحال خواهید شد.

بر اساس شایعاتی که اخیرا شنیده ایم، کمپانی اپل آخرین مراحل تست یک نوت بوک 15 اینچی بسیار باریک از سری MacBook Pro را پشت سر میگذارد. زمان عرضه ی آن مشخص نیست ولی شاید ان قدر نزدیک باشد که در تعطیلات فصل جدید بتوانید آن را خریداری کنید. البته با توجه به اینکه اپل به تازگی محصولات سری MacBook Pro و MacBook Air را با سخت افزار جدید به روز کرده، شاید لازم باشد که بیشتر صبر کنید تا آرزوی شیرین شما به حقیقت بپیوندد.

یکی از نکات جالبی که مطرح است این است که آیا شایعات پخش شده در مورد حذف درایو نوری حقیقت دارد؟ طبق شایعات پخش شده، اپل درایو نوری را حذف کرده و در تمام مدل های باریک خود از یک SSD مجتمع یا دیسک حالت جامد به جای هارد دیسک های دوار معمولی استفاده خواهد کرد. اگر شایعه واقعیت داشته باشد نشان میدهد که اپل به شدت روی رایانش ابری سرمایه گذاری کرده است. رایانش ابری به سرعت گسترش می یابد اما هنوز کمی زود است که اپل به شدت روی آن سرمایه گذاری کند.

منبع: hothardware

 

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *