متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

مایکروسافت ۴۰۰ میلیون لایسنس ویندوز ۷ را فروخته است

12345 (بدون نظر)
Loading...
57


مدیر عامل مایکروسافت استیو بالمر WPC 2011 که در لس آنجلس برگزار شد مختصر و مفید در اولین روز افتتاح شرحی از کارهای مایکروسافت که آنها توانسته اند ۴۰۰ میلیون نسخه از ویندوز ۷ از اولین حضور این سیستم عامل در بازار جهانی به فروش برسانند تقدیم حاضران کرد.


به گفته مایکروسافت، ۱ میلیارد کاربران ویندوز در سراسر جهان و بیش از ۲۰ درصد از رایانه های شخصی به اینترنت متصل سیستم عامل ویندوز ۷ وجود دارد.

علاوه بر این ، تیم ویندوز وبلاگ همچنین اشاره کرد که اینترنت اکسپلورر ۹ در حال حاضر محبوب ترین مرورگر مدرن، که در حال اجرا در ۱۷ درصد از رایانه های شخصی در سراسر جهان ویندوز ۷ اجرا می شود.

در مجموع، حرکت ویندوز ۷ هنوز هم ادامه دارد و با عبور از این شاهکار، ویندوز ۷ تا موفق ترین و پر فروش ترین سیستم عامل در تاریخ از هر سیستم عامل تبدیل شده است.

منبع خبر: windowsvalley

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
4 دیدگاه
 1. محمدحسین می‌گوید

  این کلمه لایسنس یعنی چی؟

  1. ناصر حردانی می‌گوید

   کد یا اعتبار نامه ای که شما از شرکت سازنده خریداری بکنید تا اون کالا برای شما فعال شده و بتونید از پشتیانی شرکت سازنده و بروزرسانی های احتمالی از طرف اون شامل شما شود

 2. ناشناس می‌گوید

  حاضران رو هم اینطوری مینویسند لطفا اصلاح بکنید

  1. ناصر حردانی می‌گوید

   ممنونم از اطلاع ارسانی

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مدیر عامل مایکروسافت استیو بالمر WPC 2011 که در لس آنجلس برگزار شد مختصر و مفید در اولین روز افتتاح شرحی از کارهای مایکروسافت که آنها توانسته اند 400 میلیون نسخه از ویندوز 7 از اولین حضور این سیستم عامل در بازار جهانی به فروش برسانند تقدیم حاظران کرد.