متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

تقویت توان مرورگری فایرفاکس به وسیله‌ی افزونه مارمُد

12345 (بدون نظر)
Loading...
67

می خواهید قابلیت های مرورگری، پشتیبانی، ترجمه ی بر خط و تغییرات بصری فایر فاکس را تقویت کنید؟ ما راه حلی داریم که ممکن است دقیقا چیزی باشد که شما لازم دارید! برنامه ی الحاقی مار مُد برای فایر فاکس تمامی این کارها را انجام داده و به شما امکان می دهد که حس و حال مرورگری با فایر فاکس را تغییر دهید و لحظات مرورگری بهتری را تجربه کنید.

از آنجاییکه این برنامه ی الحاقی جهت بهتر کردن عملکرد است، چیز آن چنانی به نام رابط کاربری وجود ندارد. تنظیمات مار مُد از طریق هفت تَب متفاوت به نام های: Icons،Favicon، Navigation،  Appearance،  Extensions،  Translator و Back Up، امکان اعمال تغییرات بر روی موارد مختلف را برای شما فراهم می کند. تب Icons به شما امکان می دهد آیکون های متفاوتی را به چک مارک ها و دکمه های رادیویی، بیافزایید. اصولا این آیکون ها به نوار منو افزوده می شوند. همچنین می توانید گزینه هایی را که برای یک صفحه ی خاص قابل اعمال نیستند، غیر فعال کنید. همچنین گزینه ای جهت برگرداندن به حالت اولیه فایر فاکس موجود می باشد.

تب Favicon به شما امکان این را می دهد که favicon یک وب سایت را با یکی از مال خودتان عوض کنید. حتی می توانید نگذارید وب سایتی از favicon اصلی خودش استفاده کند.

گزینه ی Navigation الحاقه ی مار مُد، به شما امکان بستن تب ها را به وسیله ی دکمه ی پیمایش میانی، وفقط با یک کلیک کردن روی نوار تب، می دهد. می توان یک آیکون پایین افتادنی به کنار دکمه های پس و پیش افزود تا بتوان به صفحاتی که به تازگی رویت شده اند، پیمایش کرد. همچنین یک دکمه یRSS در قسمت بوک مارک ها اضافه می کند. نهایتا، شما می توانید یک تب جدید به عنوان صفحه ی خالی، صفحه ی خانه، و یا رفتن به URL مورد دلخواهتان، باز کنید.

گزینه ی Appearance باعث ایجاد تغییرات زیادی در فایر فاکس می شود و دکمه های منوی فایر فاکس را از لحاظ زیبایی شناختی بهتر می کند. می توانید مکان نوار وضعیت را تغییر دهید، دکمه ی عنوان فایر فاکس را عوض کنید، و به منو رفته و اندازه ی فایل داونلود شده را نشان دهد.

وقتی روی دکمه ی لوگوی فایر فاکس کلیک کنید، یک منوی پایین افتادنی نشان داده می شود که دکمه ی Restart به آن افزوده شده است. گزینه ی Add-ons به شما امکان دسترسی سریعتر به بسط های الحاقی را می دهد و دیگر لازم نیست به مدیریت الحاقه ها بروید. جهت خروج از این منوی پایین افتادنی، کافی است روی علامت بعلاوه ی سرخی که در پایین منو نشان داده می شود، کلیک کنید.

گزینه های Extensions به شما امکان دیدن نسخه ها و آیکون ها و نمایش آن ها در نوار ابزار یا نوار عنوان را، می دهد. می توان به هنگام شروع فایر فاکس به روز شدن ها را چک کرده و در صورت موجود بودن، به طور خودکار نصب کرد.

مار مُد از قابلیت یک مترجم بر خط استفاده می کند که خیلی ساده، یک دکمه روی نوار ابزار در کنار منوی محتوا اضافه می کند و به شما امکان انتخاب زبان مورد نظرتان را از منوی پایین افتادنی فراهم می کند.

نهایتا، شما می توانید از الحاقه ها، تنظیمات، رمزهای عبور، نکات مهم، و … پشتیبان تهیه کرده و استفاده کنید.

من باب جمع شدن همه چیز، منوی محتوا نیز نغییر کرده و گزینه‌هایی برای پس، پیش، بارگذاری مجدد، توقف، و بوک‌مارک‌ها ارائه می‌کند.

مار مُد یک افزونه‌ی جذاب است که به شدت برای کاربران عادی فایرفاکس توصیه می کنیم. در حالت کلی، این افزونه مرور صفحات وب و اینترنت را از لحاظ بصری جذاب تر و خوش آیندتر می کند.

صفحه خانگی افزونه مارمُد (Mar Mod) در افزونه‌های فایرفاکس

دانلود افزونه مارمُد (Mar Mod) از دنیای افزونه

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. تقویت توان مرورگری فایرفاکس به وسیله‌ی افزونه مارمُد | پایگاه خبری آی تی نیوز

    […]   گویا ای تی […]

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مي خواهيد قابليت هاي مرورگري، پشتيباني، ترجمه ي بر خط و تغييرات بصري فاير فاكس را تقويت كنيد؟ ما راه حلي داريم كه ممكن است دقيقا چيزي باشد كه شما لازم داريد! برنامه ي الحاقي مار مُد براي فاير فاكس تمامي اين كارها را انجام داده و به شما امكان مي دهد كه حس و حال مرورگري با فاير فاكس را تغيير دهيد و لحظات مرورگري بهتري را تجربه كنيد.