متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

توشیبا فلش درایوهای بسیار سریع با سرعت ۲۲۰ مگابایت در ثانیه عرضه کرد

12345 (بدون نظر)
Loading...
117

کمپانی ژاپنی Toshiba در هفته ی جاری فلش درایوهای جدیدی با پروت USB 3.0 عرضه کرد. نام این سری TransMemory-EX است. قرار است در ماه فوریه ۲۰۱۲ یعنی حدود ۳ ماه دیگر این محصولات روانه ی بازار شوند. سرعت خواندن و نوشتن این فلش های بسیار سریع به ترتیب ۲۲۰ مگابایت در قانیه و ۹۴ مگابایت در ثانیه است. زمانی که آن را به پورت USB 2.0 وصل کنید، ارقام مذکور به ترتیب ۳۴ و ۳۰ مگابایت بر ثانیه می شود.

 

در این فلش های سریع از کنترلر کم مصرف برای پورت USB استفاده شده است، ابعاد محصول ۶۸.۸ در ۲۱ در ۱۰۵ میلی متر می باشد. این سری در ظرفیت های ۳۲ و ۶۴ گیگابایت موجود است.

در مودر قیمت خبر خاصی از کمپانی توشیبا منتشر نشده ولی برخی گزارشات حاکی از آن است که قیمت مدل ۳۲ گیگابایتی حدود ۱۰۲ دلار آمریکا و قیمت مدل ۶۴ گیگابایتی نیز ۱۵۰ دلار است.

منبع:techpowerup

 

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کمپانی ژاپنی Toshiba در هفته ی جاری فلش درایوهای جدیدی با پروت USB 3.0 عرضه کرد. نام این سری TransMemory-EX است. قرار است در ماه فوریه 2012 یعنی حدود 3 ماه دیگر این محصولات روانه ی بازار شوند. سرعت خواندن و نوشتن این فلش های بسیار سریع به ترتیب 220 مگابایت در قانیه و 94 مگابایت در ثانیه است. زمانی که آن را به پورت USB 2.0 وصل کنید، ارقام مذکور به ترتیب 34 و 30 مگابایت بر ثانیه می شود.