لومیا 900 برای نوکیا چقدر آب می خورد ؟

لومیا 900 برای نوکیا چقدر آب می خورد ؟
  • 1391/2/6
  • آزاد
  • 2

لومیا 900 برای نوکیا چقدر آب می خورد ؟

موسسه تحقیقاتی iSuppli  در گزارشی اعلام کرد که گوشی لومیا 900 نوکیا ، 217 دلار برای شرکت نوکیا هزینه ساخت در بر دارد که تنها 46 درصد قیمت 450 دلاری رسمی عرضه شده در فروشگاه ها به شمار می آید .

در تحقیقی که این موسسه تحقیقاتی روی سخت افزار این گوشی به عمل آورده است مشخص شده که این شرکت با به کارگیری پردازنده تک هسته ای 17 دلاری APQ8055  کوآلکام و محدود نگه داشتن مقدار DRAM  گوشی قادر به ارزان تمام کردن این گوشی شده است .

لومیا 900 برای نوکیا چقدر آب می خورد ؟

این موسسه این موضوع را با گوشی Galaxy S II Skyrocket  سامسونگ که تنها در ایالات متحده توزیع شده است مقایسه کرده است که به دلیل استفاده از پردازنده دوهسته ای APQ8060  کوآلکام  ، 8 دلار بیشتر قیمت دارد .

این موسسه در همین حال اعلام کرده است که با این وجود همچنان لومیا 900 هزینه ساخت بیشتری نسبت به قیمت تمام شده آی فون 4S  دارد که بیش از این و در تحقیق دیگری از این موسسه قیمت تمام شده آن تقریبا 190 دلار اعلام شده بود .

این موسسه در گزارش خود ادعا کرده است که نوکیا به همراه مایکروسافت و کوآلکام با عرضه گوشی لومیا 900 به دنبال تقلید از روش اپل در « رویکرد جامع به سخت افزار و توسعه همزمان نرم افزار » هستند و با استفاده از این رویکرد احتمالا خواهند توانست در آینده در برابر بازار گوشی آندروید حرفی برای گفتن داشته باشند.

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. یه مسابقه هست بین ویندوز فون و بقیه سیستم عامل ها به اسمه Smoked By Windows Phone . این مسابقه حدودا 90-100 بار برگذار شده و ویندوز فون فقط 5-6 بار باخته و همیشه برنده شده.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *