متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

نسخه جدید اپلیکیشن Google Search برای آیفون

12345 (بدون نظر)
Loading...
100

شرکت گوگل بروز رسانی جدید اپلیکیشن جستجوی خود برای گوشی های آیفون را عرضه کرده است که در ادامه به بررسی بهبودها و قابلیت های جدید آن خواهیم پرداخت . به صورت کلی در این نسخه بهبودهایی در قسمت سرعت جستجوها ، جستجوی تصاویر و دسترسی به اپلیکیشن های گوگل صورت گرفته است . با گویا آی تی همراه باشید ……..

 نکته : برای نمایش تصاویر در اندازه بزرگ تر باید روی تصاویر کلیک کنید .

۱- بهبود سرعت جستجوهای شما

یکی از مواردی که میتواند سرعت عمل شما در جستجو را بالاتر ببرد ، قابلیت پیشنهادهای جستجوی گوگل میباشد . با تایپ چند حرف از کلمه مورد نظر ، گوگل شروع به نمایش پیشنهادهای خود به شما خواهد کرد و شما نیز میتوانید پیشنهاد درست را برگزیده و سرعت جستجوی خود را بالاتر ببرید . در این نسخه از اپلیکیشن جستجوی گوگل ، این بهبود کاملا مشهود است . البته علاوه بر قابلیت پیشنهادهای جستجو ، سرعت نمایش نتایج نیز بالاتر رفته و با استفاده از پنل Slide-in میتوانید چندین صفحه را چک کنید .

جابجا شدن بین صفحات نتایج ( صفحات قبلی و صفحات بعدی ) نیز به سرعت انجام میشود . تغییر بین حالات جستجو هم راحت تر شده است . به عنوان مثال برای تغییر از حالت جستجوی وب به حالت جستجوی تصاویر میتوانید به راحتی در قسمت پایین صفحه گزینه Images را انتخاب کنید .

همچنین امکان جستجوی متون در یک صفحه نیز وجود دارد . کافیست روی آیکون ” ذره بین ” در پایین صفحه ضربه زده تا بتوانید این جستجوی متن مورد نظر خود را انجام دهید .

۲- جستجوی تصاویر

جستجوی تصاویر وب نیز بهبودها و پیشرفت هایی داشته است . زیبا سازی قسمت جستجوی تصاویر یکی از اهداف گوگل بوده است که در این نسخه شاهد آن هستیم . تصویر زیر نمایی از قسمت جستجوی تصاویر در حالت تمام صفحه ( Full Screen ) میباشد .


تصاویر با وضوح بالا در یک قاب زیبا نمایش داده میشوند . اسکرول کردن تصاویر نیز خیلی راحت و روان انجام میشود . با ضربه زدن روی یکی از تصاویر میتوانید اطلاعاتی را درباره آن مشاهده کرده و بین تصاویر جابجا شوید . به منظور ذخیره تصاویر نیز میتوانید روی تصویر مورد نظر ضربه زده و چند ثانیه انگشت خود را نگه دارید تا منوی ذخیره تصویر نمایش داده شود .

۳- دسترسی سریع و یکجا به اپلیکشن ها و سرویس ها گوگل

گزینه دیگری نیز در به نام Apps وجود دارد . پس از رفتن به این بخش میتوانید اکثر سرویس های گوگل را مشاهده کنید . این بخش به منظور دسترسی سریع تر به این سرویس ها ایجاد شده است . این بخش خود نیز به دو قسمت On the web و On my iPhone تقسیم میشود . با انتخاب گزینه On the web به سرویس های گوگل دسترسی خواهید داشت و با استفاده از گزینه On my iPhone نیز میتوان به اپلیکیشن های موجود در آیفون خود دسترسی داشته باشید .

نسخه جدید اپلیکیشن Google Search را میتوانید از اینجا دریافت کرده و نصب کنید .

منبع

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شرکت گوگل بروز رسانی جدید اپلیکیشن جستجوی خود برای گوشی های آیفون را عرضه کرده است که در ادامه به بررسی بهبودها و قابلیت های […]