رمز گشایی کد های OR به وسیله افزونه QRreader

  • 1391/4/25
  • حدیث دلبرد
  • 0

افزونه QRreader این امکان را برای شما فراهم میکند که بدون استفاده از وبکم یا موبایل کدهای QR را رمز گشایی کرده و آن ها را بخوانید .

امروزه در شرایط مختلف به رمز گشایی کد های QR بسیار نیاز پیدا می کنیم و ممکن است در آن زمان گوشی موبایل در دسترس نباشد و یا … .افزونه QRreader  که برای کروم طراحی شده است راه سوم خواندن کد های QR  را برای شما گشوده است .

شما میتوانید این افزونه را بر روی مرورگر کروم خود نصب کنید و با مشاهده هر گونه کد QR آن را رمز گشایی کنید ! توجه داشته باشید که اگر کد QR شما چندین متن را تشکیل دهد این متن در کلیپ برد کپی شده و یا اگر در یک URL تعبیه شده باشد یک تب جدید باز می شود .


زمانی که این افزونه را بر روی مرورگر کروم خود نصب کردید بر روی یک کد OR راست کلیک کنید تا محتویات منو باز شده و شما ببینید .در این زمان گزینه  Read QR code from image  را انتخاب کنید تا کد مورد نظر را رمز گشایی کند .

اگر کد مورد نظر در یک URL ذخیره شده باشد ، URLباید در یک تب جدید باز شود ريا، همچنین اگر کد شامل چند متن باشد یک اعلان برای شما ظاهر می شود که آیا می خواهید آن کد رمز گشوده شده را در کلیپ برد ذخیره کنید یا نه !

افزونه QRreader هم اکنون دوران ابتدایی خود را طی می کند که بسیار ساده است  غیر از این تعداد زیادی از مولد های کد OR وجود دارند که غیر از این افزونه می باشند ولی این افزونه در نوع خود اولین ابزار برای رمزگشایی بدون استفاده از موبایل و… می باشد .

دانلود افزونه  QRreader  از سرور افزونه‌هاي گوگل 

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *