نسخه بتا نوکیا چت برای ویندوز مبایل منتشر شد

نسخه بتا نوکیا چت برای ویندوز مبایل منتشر شد
  • 1392/2/21
  • امير
  • 0

آیا آزمایشگاه نوکیا یکی از مهم ترین قسمت های این کمپانی بزرگ است؟
آزمایشگاه نوکیا روی اپلیکیشن های اضافی و منحصر به فرد برای خود نوکیا کار میکند و این بار آخرین ورژن از نوکیا چت را برای گوشی های ویندوز مبایل عرضه و طراحی کرده است.

Nokia 1
چت یک سرویس جدید نیست و قبلا روی گوشی های سیمبیان و سری ۴۰ که شامل آشا هم میشد اجرا میشد اما الان لومیا که از ویندوز فون قدرت گرفته است هم به این بحث اضافه شود.
با نوکیا چت میتوانید با دوستان دیگرتون با استفاده از پیام نگار ،یاهو مسنجر بدون در نظر گرفتن سیستم عامل چت کنید یا مکان خود و جا به جایی خود را توسط این سیستم به اشتراک بگذارید.

اگر از ویندوز مبایل ۸ استفاده میکنید میتونید روی لاک اسکرین خود رویداد ها را دریافت کنید یا همچنین با استفاده از گفتار بتوانید آن را فراخوانی کنید
مثلا بگویید ” Chat with John” و صفحه چت با جان باز شود.
این اپلیکیشن میتواند خودش دفترچه تلفن گوشی شما را بررسی کند و با استفاده از آن افراد را در نوکیا چت یا یاهو مسنجر پیدا کند.
این اپلیکیشن الآن به صورت آزمایشی در کشور های ایالات متحده، انگلستان، ایرلند، هند، استرالیا، نیوزلند، آفریقای جنوبی و نیجریه منتشر شده است.
این اولین پخش این اپلیکیشن بوده و نوکیا به زودی آن را گسترش خواهد داد و در بقیه کشور ها هم موجود خواهد شد.

gsmarena_002

شما میتوایند آن را از این لینک دانلود کنید و پیشنهاد میشه که یک ثبت نام رایگان نیز انجام دهید.
http://betalabs.nokia.com/trials/Nokia-Chat

این اپلیکیشن یک برنامه خوب از نوکیا خواهد بود اما میتوان گفت بلکبری و اپل دو سرویس چت منحصر به فرد بهتر دارند با این حال اسکایپ و whatsapp هم به صورت آزمایشی برای  ویندوز مبایل منتشر شدند.

منبع

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *