6 بازی برای نصب بر روی فلش مموری

6 بازی برای نصب بر روی فلش مموری
  • 1392/3/20
  • روزبه رضوی
  • 3

فکرش را بکنید می‌توانستید روی فلش مموری خود بازی بریزید و روی کامپیوترهایی که اجازه‌ی نصب نرم‌آفزار نمی‌دهند، از آن استفاده کنید. حتماً در مورد نرم‌افزارهای پرتابل شنیده‌اید؛ امروز می‌خواهیم بازی‌های پرتابلی برایتان معرفی کنیم که بتوانید در اداره‌تان که اجازه نصب نرم‌افزار ندارید هم، بازی کنید!

توجه داشته‌باشید که اکثر بازی‌هایی که در زیر معرفی خواهند شد، نیاز به نرم‌افزار Portable Apps Suite دارند. پس ابتدا آن را دانلود کنید.

AssaultCube: تیر اندازی اول شخص

assault2

شما می‌توانید یک بازی تیراندازی روی فلشتان بریزید و با خود به اداره ببرید! باور نمی‌کنید؟ از این‌جا نسخه‌ی پرتابل AssaultCube را دانلود کنید.

در ضمن این بازی قابلیت شبکه کردن هم دارد. یعنی می‌توانید کامپیوترهای شرکت را که به هم شبکه شده‌اند به یک گیم‌نت تمام عیار تبدیل کنید و …

Cave Story: بازی 8-بیتی

cavestory2

ترجیح می‌دهید بازی تیراندازی‌تان دو بعدی باشد؟ این بازی را امتحان کنید. این بازی از سال 2004 ساخته شده ولی واقعاً اقلاً 20 سال قدیمی‌تر به نظر می‌رسد! این بازی را از این‌جا دانلود کنید.

FreeCiv: Empire Building

freeciv7

به بازی‌های استراتژیک علاقه‌ی بیشتری دارید؟ بهترین نوع بازی‌های استراتژیک بازی‌های تمدن‌سازی هستند. FreeCiv هم یک نمونه از آن‌هاست. این‌جور بازی‌ها برای محیط کار مناسب‌تر هستند. چون به اندازه‌ی کافی شما را به مانیتور خیره می‌کنند و هرکس نداند فکر می‌کند چه کار مهمی دارید انجام می‌دهید! در هر حال این بازی از این‌جا قابل دانلود است.

Battle For Wesnoth

wesnoth4

ذهنتان را کاملاً درگیر می‌کند. این یک بازی ماجراجویی با موسیقی بسیار مهیج است. برای دانلودش این‌جا کلیک کنید. ارتش خود را بسازید و لذت ببرید.

Hedge Wars

hedgewars-gameplay-1

بازی Worms دهه‌ی 90 را یادتان است؟ اگر از این سبک بازی‌های استراتژیک خوشتان می‌آید، Hedge Wars را به شما پیشنهاد می‌کنم که از این‌جا می‌توانید دانلودش کنید.

OpenTTD: شبیه‌ساز شبکه‌ی حمل و نقل عمومی

openttd

اگر از طرفداران و دوستداران بازی Transit Tycoon که دهه‌ای پیش معرفی شده‌بود، هستید، مطمئناً OpenTTD هم می‌تواند شما را ساعت‌ها سرگرم کند. در این بازی شما باید مدیریت حمل و نقل عمومی یک شهر را به دست بگیرید. به نظر یکنواخت می‌آید، اما جداً اعتیادآور است. برای دانلودش سری به این‌جا بزنید.

امیدوارم کاری نکنید که بعداً پشیمان شوید! 🙂

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 3 دیدگاه
  1. سلام میشه در مورد خود نرم افزار Portable Apps Suit بگئارید به خصوص در مورد این که به محض این که می خواهی نرم افزار نصب کنی پیغام اجکت فلش رو میده و در واغه همچی به هم می خوره ممنون میشم اگه راه نماییم کنین

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *