لوگوی جدید فایرفاکس رونمایی شد

لوگوی جدید فایرفاکس رونمایی شد
  • 1392/4/8
  • علیرضا
  • 2

Love-It-or-Hate-It-You-Can-t-Ignore-the-New-Firefox-Logo

مرورگر موزیلا از آن دسته از مرورگرهای محبوبی است که سعی کرده در چند سال اخیر مقابل رقیب قدرتمندش یعنی گوگل کروم مقاومت کند. فایرفاکس پس از ارایه قابلیت های مختلف در نسخه های جدید خود، این بار سعی کرده است تا یک تغییر ظاهری را نیز در دستور کار خود قرار دهد و آن هم تغییر لوگوی این مرورگر است. لوگویی که تا کنون سه بار دستخوش تغییر شده است و این بار چهارم است که تغییر جدیدی را شاهد خواهیم بود.

البته در حال حاضر نمی توان گفت که این لوگو خیلی بهتر از لوگوهای قبلی است. در واقع لوگوی جدید صاف تر، با شیب رنگ و جزئیات کمتری طراحی شده است. همچنین آن حالت براق بودن که در لوگوهای قبلی بود دیگر زیاد به چشم نمی خورد.

موزیلا توضیح می دهد که این لوگو در پلتفرم های مختلف، صفحات نمایش کوچک تر و تصاویر پس زمینه مختلف بهتر کار می کند. بر خلاف نسخه های قبلی، لوگوی جدید بیشتر با تمرکز بر روی دستگاه های موبایل طراحی شده است. همچنین ما فکر می کنیم که این لوگو در اندازه های مختلف بهتر به نظر می رسد. در عین حال لوگوی تر و تمیزتری برای صفحات کوچک و با رزولوشن پایین است.

موزیلا در ادامه اضافه می کند: این لوگو برای صفحات نمایش با کیفیت رتینا بسیار بهتر عمل می کند. در حالی که لوگوهای قبلی اینطور نبودند.

لوگوی جدید برای اولین بار در نسخه ۲۳ بتای فایرفاکس به کار رفته است که هم اکنون می توانید آن را دانلود کنید.

منبع

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. تغییرات زیادی نداشته!
    فقط یخرده ابیش کمرنگ تر شده و این باید معنی خاصی داشته باشه
    ممنون از اطلاعات

  2. من اصلا تو این چند سالی که داشتم از فایرفاکس استفاده میکردم به تغییرات لوگوش دقت نکرده بودم!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *