متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بچه گربه های ایرانی مظنون حمله به تاسیسات نظامی اسرائیل!

12345 (بدون نظر)
Loading...
101

خبرگزاری رویترز با ذکر دلایلی مدعی شد احتمالا ایران پشت کمپین هک علیه تاسیسات نظامی اسراییل و اتحادیه اروپا بوده است.
خبرگزاری رویترز امروز (یک‌شنبه) اعلام کرد حملات سایـبری اخیر علیه تاسیسات نظامی اسراییل و اتحادیه اروپا توسط کشوری صورت گرفته که از نرم‌افزارهای آمریکایی ساخت آمریکا استفاده کرده است. به ادعای رویترز، این نرم افزارها توسط شرکت سازنده آمریکایی برای فروش به شرکت‌ها و مشتریانی است که قصد دارند از آن برای سنجش توانایی دفاعی خود استفاده کنند.
هکرها سال‌ها از ابزارهای نفوذی مانند «متا اسپلویت» استفاده می‌کردند اما هکرهای دولتی با ابزارهای خاصی دست به حمله سایبری می‌زنند که با برنامه های رایگان نوشته می‌شوند چرا که اگر این ابزارها با برنامه‌های خریداری شده نوشته شوند به راحتی قابل ردیابی خواهند بود.
رویترز در ادامه ادعاهای خود نوشت، «گادی اروان» مدیر اجرایی شرکت کامپیوتری «ورنر و کیمرتیا» با اشاره به حملات سایبری علیه تاسیسات هسته‌ای ارتش اسراییل و حملاتی از این دست مدعی شد با توجه به نوع قربانیان، یکی از مظنونان این کمپین هک، ایران است. وی ادامه داد پژوهشگران سایبری، در راستای نام‌گذاری هکرهای ایرانی به بچه گربه، این کمپین هک را«بچه گربه راکت» نامیدند.
رویترز برای اثبات ادعای خود ادامه می‌دهد، ایران قابلیت عملیات اینترنتی خود را بعد از حمله سایـبری ویروس استاکس نت علیه تاسیسات هسته‌ای اش، افزایش داده است.
اورون گفت تیم واکنش اضطراری کامپیوتری اسراییل، هفت حمله سایبری علیه تاسیسات نظامی خود را از ماه آوریل شناسایی کرده است که شامل حملات سایبری برای سرقت اطلاعات شرکت اسراییلی مرتبط با صنایع دفاعی و هوایی، یک موسسه آکادمیک اسراییلی، یک آژانس دفاعی که به زبان آلمانی اداره می‌شود و یک وزارت دفاع شرق اروپا بوده اند. وی افزود تلاش برای هک اهداف اسراییلی با شکست مواجه شد.
وی در خصوص نوع حملات اظهار کرد این حملات ابتدا با فایل الصاقی به ایمیل‌هایی که با «اکسل» باز می‌شوند آغاز شد و بدین ترتیب عمل می‌کرد که برای ارتقای اکسل کاربر فایلی را دانلود می‌کرد و در صورت دانلود فایل برنامه هک در سیستم فرد نصب می‌شد.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
12 دیدگاه
 1. اپل می‌گوید

  حالا موفق به هک شدن واقعا یا نتونستن نفوذ کنن؟

  1. سجاد می‌گوید

   اگر نفوذ موفقیت امیز هم باشه میگن نبوده.

 2. خسرو می‌گوید

  دمتون گرم بچه گربه های ایرانی بزنید بترکونید این اسرایلهای *** رو

 3. علی ثابتی می‌گوید

  خسرو خان خیلی تند نره حالا معلوم نیست اونا چه عکس العملی داشته باشن

  1. سجاد می‌گوید

   حالا تا ببینیم.

 4. علی می‌گوید

  اسراییل هیچ غلطی نمیتونه بکنه

 5. جمال می‌گوید

  اپل دوست عزیز
  چرا بد بینی . بچه های ایرانی هر کاری بخواهند می تونن بکنن

 6. رضا می‌گوید

  من که امیدوارم این اسراییل نابود بشه هر چه زود تر

  1. سجاد می‌گوید

   همه امید واریم

 7. اجرای سرامیک خشک در نما می‌گوید

  پرچم بالاست

 8. احسان چهری می‌گوید

  خوبکاری میکنن واقعا آفرین ادامه بدین تخریبشون کنید بدونن مارو دست کم نگیرن

 9. omid می‌گوید

  دمشون گرم , همیشه تو جنگ سایبری پیروز بودیم

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

خبرگزاری رویترز با ذکر دلایلی مدعی شد احتمالا ایران پشت کمپین هک علیه تاسیسات نظامی اسراییل و اتحادیه اروپا بوده است. خبرگزاری رویترز امروز (یک‌شنبه) […]