متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

Lizard Squad سایت گوگل ویتنام را برای لحظاتی از سرویس‌دهی خارج کرد

12345 (بدون نظر)
Loading...
89

کنسرسیوم هک بخوبی آگاه است که گروه هکری Lizard Squad سابقه زیادی در نفوذ به هدف های بزرگ داشته که برخی از آنها از کار انداختن شبکه اکس باکس لایو و پلی استیشن بود. حالا ظاهرا گروه یاد شده توانسته اند یک هدف بزرگ دیگر را نیز به مجموعه سایت های هک شده خود اضافه کنند. امروز مشخص شده که گروه هکری مورد بجث توانسته برای مدت کوتاهی سرویس دهی وب سایت گوگل ویتنام را مختل کند و آن را به حالت آفلاین ببرد. این گروه در واقع DNS های سایت ویتنام گوگل را از کار انداخته. البته هم اکنون وب سایت مذکور به حالت آماده بکار قرار دارد و مشکلی در عملکردش دیده نمی شود اما این اتفاق باعث شده بسیاری از کاربران ویتنامی، در مورد امنیت خود در کار با وب سایت گوگل ویتنام احساس نگرانی کنند.

اما گروه Lizard Squad چگونه مسئولیت این هک را به عهده گرفته است؟ در یکی از حساب های کاربری توییتر این گروه اعلام شده که چهره گوگل ویتانم دچار تغییرات شده. این توییت، بازنشر فراوانی داشت و سریعا خبر هک گوگل ویتنام پخش گردید، اما مدت از کار افتادن سایت یاد شده زیاد نبود و تنها پس از چند لحظه به حالت اولیه خود بازگشت و تا کنون هم دیگر مشکلی در عملکرد آن دیده نشده. هنوز دلیل مشخص برای هدف قرار دادن گوگل ویتنام توسط گروه هکری Lizard Squad اعلام نشده و بنظر نمی رسد در آینده نیز از دلیل این هک آگاه شویم!

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

کنسرسیوم هک بخوبی آگاه است که گروه هکری Lizard Squad سابقه زیادی در نفوذ به هدف های بزرگ داشته که برخی از آنها از کار […]