با PlayBox هر دو کنسول xBox One و PlayStation 4 را همزمان داشته باشید!

با PlayBox هر دو کنسول xBox One و PlayStation 4 را همزمان داشته باشید!
  • 1393/10/25
  • مجتبی
  • 0

اکس باکس وان یا پلی استیشن ۴؟ اولی ساخت شرکت مایکروسافت است و دومی توسط سونی تولید شده. این سوالیست که در میان بسیاری از افراد علاقمند به دنیای بازی های رایانه ای بیان می گردد. در این بین برخی افراد یکی از کنسول ها را به دلایل مختلفی انتخاب می کنند. اما خیلی ها آرزوی داشتن همزمان آنها را دارند چرا که هر کدام یکسری ویژگی مثبت خاص خود را دارند. در هر صورت اگر کسی بخواهد حسابی برای لذت بردن از بازی های ویدئویی پول خرج کند باید بگوییم اکنون دستگاهی ساخته شده که هر دو کنسول یاد شده را در خود جای داده است.

Ed Zarick قبلا هر اکس باکس وان و پلی استیشن ۴ را به صورت جداگانه و در غالب یک محصول مانند لپ تاپ بهمراه صفحه نمایشی ۲۲ اینچی ساخته بود. اکنون از همان فرمول برای ساخت دستگاهی که هر دو کنسول مورد بحث را در خود جای داده استفاده کرده است. همچنین این محصول از صفحه نمایشی ۲۲ اینچی بهره می برد درست مانند مدل تک کنسوله قبلی که در بالا اشاره کردیم. اگر از گیمرهای فعال باشید حتما این دستگاه شما را به یاد xBox Duo انداخته که هر دو کنسول اکس باکس ۳۶۰ و اکس باکس وان را در خود جای داده.

در ادامه همراه با گویا آی تی باشید.

 playbox-02_story

اما در مورد محصول مورد بحث باید بگوییم هر دو کنسول موجود در آن به صورت جدا از هم کار خود را انجام میدهند. اما خروجی هر دو آنها همان صفحه نمایشی است که به آن اشاره شد. این دستگاه همچنین از پورت HDMI پشتیبانی می کند و می توانید خروجی را در تلویزیون ها و دستگاه های دیگر مشاهده کنید. اما جالب اینجاست که کناره های بخش اکس باکس وان امکان دسترسی به پورت USB را برای این کنسول به کاربر نمی دهد!

این دستگاه PlayBox نام گرفته و به صورت معمول بفروش نمی رسد. بلکه بر اساس سفارش مشتری یک دستگاه از این محصول برای وی ساخته خواهد شد. Zarick اعلام کرده که می خواهد تعداد بیشتری از این دستگاه برای مشتریانی که به آن جذب شده اند تولید کند. اما در مورد قیمت این کنسول دو منظوره هیچ حرفی به میان نیامده ولی با توجه به قیمت محصول قبلی Zarick، می توان قیمتی حدود ۱۵۰۰ دلار را برای آن در نظر گرفت.

[منبع: Neowin]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *