ویژگی جدید فیس بوک: ورود به برنامه ها ازطریق فیس بوک بصورت ناشناس

ویژگی جدید فیس بوک: ورود به برنامه ها ازطریق فیس بوک بصورت ناشناس
  • 1393/10/29
  • مرتضی بیاتی
  • 0

 

روز چهارشنبه گذشته مدیرعامل فیس بوک, مارک زوکربرگ ویژگی “ورود بصورت ناشناس” (anonymous login) را برای فیس بوک معرفی کرد که بوسیله آن کاربران می توانند به برنامه های خود بروی گوشی های هوشمند و تبلت ها دسترسی داشته باشید بدون آنکه اطلاعات شخصی ذخیره شده در شبکه اجتماعی خود را با آن برنامه به اشتراک بگذارند.

این خبر درطول کنفرانس برنامه نویسان F8 منتشر شد که براساس آن Anonymous Login یک مکانیزم ورود به برنامه ها بدون به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی موجود در پروفایل فیس بوک است. براساس گزارش منتشر شده, ویژگی Anonymous Login به شرکت کمک می کند تا نگرانی ها موجود در رابطه با حریم خصوصی کاربران را بر طرف کند. در این گزارش آمده:

“مردم به ما می گویند که گاهی اوقات از به اشتراک گذاری اطلاعات خود با نرم افزارها نگرانند و می خواهند انتخاب و کنترل بیشتری نسبت به اطلاعات شخصی که برنامه ها دریافت می کنند داشته باشند. اطلاعیه امروز مستقیما کنترل و قدرت را در دست افراد می گذارد.”

Anonymous Login: شیوه ای برای تست کردن برنامه ها بدون به اشتراک گذاری اطلاعات شخصی فیسبوک با آن برنامه.

Facebook Login : نسخه ای جدید که به افراد قدرت مشخص کردن اطلاعاتی که برنامه می تواند دریافت کند را می دهد.

A Redesigned App Control Panel(برنامه کنترل پنل دوباره طراحی شده): قسمتی مرکزی که افراد می توانند از طریق آن برنامه های خود را ببینند و مدیریت کنند.

Login-Facebook-e1398883556224

 

Anonymous Login

به زبان ساده ویژگی Anonymous Login برای افرادی ایجاد شده است که می خواهند برنامه های جدید را امتحان کنند ولی اطلاعات شخصی خود را در هنگام ورود به برنامه با آن به اشتراک نگذارند.

“این ویژگی به افراد اجازه می دهد که بدون نیاز به حفظ کردن نام کاربری و کلمه عبور وارد برنامه ها شوند ولی اطلاعات شخصی خود را با برنامه به اشتراک نگذارند. بعد ها زمانی که فرد شناخت بیشتری از برنامه پیدا کرد می تواند انتخاب کند که چه اطلاعاتی با برنامه به اشتراک گذاشته شود.”

برای کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه کار این ویژگی این ویدیو را مشاهده فرمایید.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *