دانلود ویدئوها و تصاویر از اینستاگرام با اپلیکیشن Insta Download

دانلود ویدئوها و تصاویر از اینستاگرام با اپلیکیشن Insta Download
  • 1393/11/5
  • مجتبی
  • 1

اگر از کاربران اینستاگرام باشید حتما می دانید که تصاویر و ویدئوهایی که در این شبکه اجتماعی قرار داده می شوند را نمی تواند برای خود ذخیره نمود. حالا اپلیکیشنی با نام Insta Download برای سیستم عامل اندروید تولید شده که به شما اجازه می دهد بتوانید تمامی تصاویر یا ویدئوهای دلخواهتان را براحتی از اینستاگرام دانلود کنید.

کافیست برای اینکار لینک آن تصویر یا ویدئو را کپی نموده و در اپلیکیشن Insta Download وارد نمایید. این اپلیکیشن به صورت خودکار محتوای مورد نظر شما را دانلود خواهد کرد و سپس می توانید آن را بر روی دستگاه خود ذخیره نموده یا مجددا آن را از طریق حساب کاربری اینستاگرام خود ارسال نمایید. امکان اشتراک گذاری تصاویر و ویدئوهای ذخیره شده به فیسبوک، توییتر و سایر شبکه های اجتماعی نیز وجود دارد.

در ادامه مطلب همراه با گویا آي تی باشید.

از قابلیت های مهم این اپلیکیشن که ما آن را در گویا آی تی بررسی کرده ایم، می توان به عدم نیاز به ثبت نام و ورود به آن اشاره نمود. یعنی بدون هیچگونه کار اضافه ای می توان مستقیما از اپلیکیشن Insta Download استفاده کرد. مراحل دانلود توسط این اپلیکیشن به آسانی و فقط طی ۲ مرحله صورت می گیرد. در هر تصویر یا ویدئویی که در اینستاگرام وجود دارد گزینه ای برای به اشتراک گذاری وجود دارد که دو واقع لینک آن تصویر یا ویدئو است. با قرار دادن این لینک در اپلیکیشن مورد بحث می توانید به راحتی آنچه را که مد نظر دارید دانلود نمایید.

قطعا پس از اینکه عکس یا ویدئو مورد نظر را دانلود کردید می توانید آن را بر روی دستگاه خود ذخیره کنید و از آن در هر جای دیگری بهره ببرید. حتی می توانید پس از دانلود آن را مستقیما به حساب کاربری اینستاگرام خود بفرستید یا در شبکه های اجتمای دیگر به اشتراک بگذارید. برای دانلود این اپلیکیشن از ایران اپس بر روی تصویر زیر کلیک کنید.

noskhe-android-w19

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. یه برنامه فوق العاده بهتر هست که به صورت خودکار دانلود رو انجام میده (کافیه لینک شیر کپی بشه در کلیپبورد)…
    اسمش easydownloader هست که از تمامی اپ استورها هم بصورت رایگان قابل دریافته
    ضمن اینکه برای تصاویر و ویدیوی vine هم استفاده میشه!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *