متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

اپلیکیشن پیش نمایش آفیس برای ویندوز ۱۰ منتشر شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
56

در ماه گذشته شرکت مایکروسافت در یک رویداد سیستم عامل جدید خود را معرفی کرد و ویژگی های جدید آن را به رخ کشید. اکنون نسخه پیش نمایش ویندوز ۱۰ در دسترس قرار دارد.

همانطور که می دانید آفیس ۲۰۱۶ قرار است که در سال جاری منتشر شود امروز شرکت مایکروسافت آفیس جهانی را برای ویندوز ۱۰ منتشر کرد البته این فقط نسخه پیش نمایش آفیس ۲۰۱۶ است و شامل ورد، اکسل و پاورپوینت نیز می شود.

این اپلکیشن پیش نماش می تواند روی رایانه های شخصی، لب تاپ و تبلت هایی که دارای سیستم عامل ویندوز ۱۰ هستند نصب شود. مایکروسافت وعده داد که نسخه ای برای تبلت ها و گوشی های هوشمند تا اواخر هفته آینده نیز منتشر شود.

همانطور که می دانید ویندوز ۱۰ به گونه ای طراحی شده است که برای دستگاه های لمسی بسیار مناسب است و در دستگاه های مختلف نیز کار می کند. این شرکت می گوید که در ماه های آینده بیش تر درباره  افیس ۲۰۱۶ به اشتراک خواهیم گذاشت و انتشار بعدی مربوط به نسخه رمسی آفیس ۲۰۱۶ برای دسکتاپ خواهد بود.

کسانی که قبلا به ویندوز ۱۰ ملحق شده اند می توانند نسخه پیش نمایش این اپلیکیشن را به صورت رایگان در ویندوز استور بتا دانلود کنند. اگر شما از ویندوز ۱۰ استفاده می کنید حتما این اپلیکیشن را نصب و بررسی نمایید. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع : [ubergizmo]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
2 دیدگاه
  1. جعفر می‌گوید

    نسبت به آنچه که پیش از این در ویندوزفون دیده بودیم، Word، پاورپوینت و Excel تفاوت ظاهری بسیاری با گذشته خود پیدا کرده اند و البته که بهتر شده اند.

    1. مبين محمدي می‌گوید

      بله دوست عزیز مایکروسافت از تغییر ظاهر این نسخه ها حرف هایی زده بود و با وجود سیستم عامل مدرن ویندوز ۱۰ باید هم ظاهر متفاوتی داشته باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

در ماه گذشته شرکت مایکروسافت در یک رویداد سیستم عامل جدید خود را معرفی کرد و ویژگی های جدید آن را به رخ کشید. اکنون […]