اپلیکیشن پیش نمایش آفیس برای ویندوز 10 منتشر شد

اپلیکیشن پیش نمایش آفیس برای ویندوز 10 منتشر شد
  • 1393/11/16
  • مبين
  • 2

در ماه گذشته شرکت مایکروسافت در یک رویداد سیستم عامل جدید خود را معرفی کرد و ویژگی های جدید آن را به رخ کشید. اکنون نسخه پیش نمایش ویندوز 10 در دسترس قرار دارد.

همانطور که می دانید آفیس 2016 قرار است که در سال جاری منتشر شود امروز شرکت مایکروسافت آفیس جهانی را برای ویندوز 10 منتشر کرد البته این فقط نسخه پیش نمایش آفیس 2016 است و شامل ورد، اکسل و پاورپوینت نیز می شود.

این اپلکیشن پیش نماش می تواند روی رایانه های شخصی، لب تاپ و تبلت هایی که دارای سیستم عامل ویندوز 10 هستند نصب شود. مایکروسافت وعده داد که نسخه ای برای تبلت ها و گوشی های هوشمند تا اواخر هفته آینده نیز منتشر شود.

همانطور که می دانید ویندوز 10 به گونه ای طراحی شده است که برای دستگاه های لمسی بسیار مناسب است و در دستگاه های مختلف نیز کار می کند. این شرکت می گوید که در ماه های آینده بیش تر درباره  افیس 2016 به اشتراک خواهیم گذاشت و انتشار بعدی مربوط به نسخه رمسی آفیس 2016 برای دسکتاپ خواهد بود.

کسانی که قبلا به ویندوز 10 ملحق شده اند می توانند نسخه پیش نمایش این اپلیکیشن را به صورت رایگان در ویندوز استور بتا دانلود کنند. اگر شما از ویندوز 10 استفاده می کنید حتما این اپلیکیشن را نصب و بررسی نمایید. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع : [ubergizmo]

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. نسبت به آنچه که پیش از این در ویندوزفون دیده بودیم، Word، پاورپوینت و Excel تفاوت ظاهری بسیاری با گذشته خود پیدا کرده اند و البته که بهتر شده اند.

    1. بله دوست عزیز مایکروسافت از تغییر ظاهر این نسخه ها حرف هایی زده بود و با وجود سیستم عامل مدرن ویندوز 10 باید هم ظاهر متفاوتی داشته باشد

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *