متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

باز کردن و ذخیره سازی فایل های زیپ در اندروید با WinZip

12345 (بدون نظر)
Loading...
1

فایل های فشرده از دیر باز در رایانه ها مورد استفاده قرار می گرفتند. عموما پسوند این فایل ها Zip, Rar و … است. از سیستم فشرده سازی زیپ برای کم حجم کردن فایل ها استفاده می شود تا بتوان آنها را راحت تر و سریعتر در اینترنت به اشتراک گذاشت یا برای دیگران ارسال نمود. اما مشکلی که در حین کار با این فایلها ممکن اس پیش بیاید عدم پشتیبانی دستگاه های اندرویدی به صورت پیشفرض از فرمت Zip است.

اپلیکیشن های مدریت فایل زیادی برای پلتفرم مورد بحث وجود دارند که توانایی فشرده سازی و خاج کردن از این حالت را به صورت داخلی در امکانات خود قرار داده اند اما مانند سیستم عامل ویندوز، در اندروید هم شاهد حضور اپلیکیشن هایی هستیم که انحضارا برای این منظرو ساخته شده اند. قطعا هنگامی که یک ابزار فقط بر روی انجام یک کار تمرکز داشته باشد، امکانات و قدرت بیشتری در آن زمینه ارائه خواهد داد.

اپلیکیشن winZip یکی از برترین و محبوب ترین ابزارهای اندرویدی برای فشرده سازی و خارج کردن فایل های فشرده است. با اپلیکیشن یاد شده می توانید تمامی فایل های Zip را بصورت مستقیم در دستگاه اندرویدی خود باز کرده و از آنها استفاده کنید. همچنین اگر قصد دارید فایلی را کم حجم کنید می توانید با اپلیکیشن مورد بحث آن را فشرده کرده تا راحت تر و سریعتر بتوانید فایل مورد نظر را با دیگران به اشتراک بگذارید.

علاوه بر فرمت Zip این اپلیکیشن فرمت های پرطرفدار دیگری مانند Rar را هم پشتیبانی می کند. همچنین می توانید با ابزار مورد اشاره فایل های موجود در حافظه داخلی و حافظه جانبی را باز کرده یا آنها را فشرده کنید.

noskhe-android-w19

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. میثم می‌گوید

    برنامه ی خوبیه ولی برنامه ی RARهمه فرمتارو پشتیبانی می کنه وکار باهاش راحت تره

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

فایل های فشرده از دیر باز در رایانه ها مورد استفاده قرار می گرفتند. عموما پسوند این فایل ها Zip, Rar و … است. از […]