متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

امکان برش ویدئو به اپلیکیشن YouTube اضافه شد

12345 (بدون نظر)
Loading...
1,292

تقریبا غیر ممکن است که بخواهیم ویدئویی را در شبکه های اجتماعی قرار دهیم یا برای دیگران بفرستیم و نیاز به برش بخشی از ویدئو نداشته باشیم. انجام اینکار در تلفن های هوشمند امروزی سخت تر هم می شود. اما به لطف بروزرسانی جدید که در اپلیکیشن یوتیوب صورت گرفته، حالا می توان بخشی از ویدئوی خود را که نیاز دارید برش دهید تا کوچکتر شود.

البته اپلیکشن های ویرایش ویدئو دیگری هم وجود دارند که دقیقا برای همین کارها ایجاد شده اند، اما کثر آنها غیر رایگان هستند. اما با امکان چدید یوتیوب می توانید نقطه آغاز و پایان دلخواه خود را بر روی ویدئوهایتان مشخص کنید و با یک کلیک بقیه کار ره به اپلیکیشن یوتیوب بسپارید تا دقیقا ویدئو از فریم انتخابی شما آغاز و در فریم پایانی مورد نظرتان خاتمه یابد.

در ادامه مطلب با گویا آی تی همراه باشید.

امکان خوب دیگری که باید در مورد این ویژگی جدید بیان کنیم، قابلیت مشاهده پیشنمایش فریم انتخابی شماست. بنابر این قبل از ارسال ویدئوها به دوستان یا اشتراک گذاری آنها بر روی وب، می توانید دقیقا ببینید که چه بخشی را می خواهید آپلود نمایید.

اگر شما هم از جمله افرادی هستید که زیاد با دوربین تلفن هوشمندتان فیلم میگیرد، این ویژگی جدید در اپلیکیشن یوتیوب برای شما بسیار کارایی خواهد داشت.

دانلود از گوگل پلی

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

تقریبا غیر ممکن است که بخواهیم ویدئویی را در شبکه های اجتماعی قرار دهیم یا برای دیگران بفرستیم و نیاز به برش بخشی از ویدئو […]