اپلیکیشن Slingshot حالا امکان دنبال کردن افرادی محبوب را فراهم کرده است

اپلیکیشن Slingshot حالا امکان دنبال کردن افرادی محبوب را فراهم کرده است
 • 1393/12/14
 • مجتبی
 • 4

اپلیکیشن Slingshot که توسط فیسبوک توسعه داده شده، قرار است رقیب مستقیم سرویس مشهور و پرطرفدار SnapChat شود. این اپلیکیشن حالا امکانت جدیدی را اضافه کرده. قابلیت های جدید اضافه شده در هر دو نسخه اندروید و iOS اعمال شده و می توانید هم اکنون از آنها استفاده کنید.

حالا در اپلیکیشن مورد بحث، از سراسر جهان افراد خلاق و کسانی که به محبوبیت میرسند، لیست می گردند. شما می توانید بلافاصه آنها را بر اساس علایق خود دنبال نمایید.

از آنجا که بنظر می رسد قابلیت یاد شده به صورت پیشفرض در Slingshot برای همه فعال باشد، امکان دارد برخی افراد علاقه ای به استفاده از این قابلیت جدید نداشته باشند. برای این افراد امکان فعال یا غیر فعال کردن ویژگی مورد اشاره، در بخش تنظیمات اپلیکیشن، در دسترس است. ندرسخه جدید Slingshot همچنین بسیاری از باگ ها رفع شده و فرآیند دنبال کردن در حین مشاهده فعالیت آنها، بسیار آسان تر از قبل گشته.

[button color=”gray2″ link=”https://itunes.apple.com/us/app/slingshot/id878681557?mt=8″ align=”center” target=”_blank”]دانلود از اپ استو[/button]

[button color=”green2″ link=”https://play.google.com/store/apps/details%3Fid%3Dcom.facebook.slingshot” align=”center” target=”_blank”]دانلود از گوگل پلی[/button]

[منبع: GsmArena]

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه
 1. آقای بولحسنی من از طریق تماس با ما چندبار پیام دادم ولی پاسخی دریافت نکردم لطفا پاسخ بدید.

  1. تماس باما مربوط به مدیریت سایت هست.

 2. اقای بوالحسنی با گذاشتن شماره ی خودتون مستقیم میتونیم راجبه برنامه ها سوال بپرسیم

  1. با مشکل مواجه شدم عایا کسی راه ارتباطی رو برا ما مشخص نمیکنه؟؟؟؟؟؟؟؟ایمیل من rezapaydar08@gmail.com
   لطفا راه ارتباطی رو برا ما مشخص کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *