آیا وان‌پلاس درحال کار بر روی پهپاد است؟

آیا وان‌پلاس درحال کار بر روی پهپاد است؟
  • 1394/1/8
  • مجتبی
  • 1

هفته قبلی واپ‌پلاس یک تصویر تبلیغاتی را منتشر کرد که بنظر می رسید که محصول مرتبط با گیم را شاهد خواهیم بود. اما در تصاویر منتشر شده محصول یاد شده در زیر پوششی قرار داشته بود.

درهر صورت حالا بنظر میاید که شانس معرفی کردن یک پهپاد از سمت ایم شرکت بیشتر باشد. در حقیقت مدیرعامل وان‌پلاس اخیرا در پستی در شبکه اجتماعی Reddit تاصویری منتشر کرده که نشان دهنده این است آنها در حال کار بر روی یک پهپاد هستند. اگر شما فرک می کنید که این قضیه شاید صحت نداشته باشد، باید بگوییک که چند ماه پیش نیز صحبت هایی از یک ایده توسط این شرکت بیان شده بود که مضمون مشابهی داشت.

images

اما سوال اینجاست که آیا شاهد یک پهپاد برای بازی خواهیم بود؟ تعداد زیادی پهپاد شگفت انگیز وجود دارد که برای مشتریان هم اکنون در دسترس هستند بنابر این چرا با وجود تولید کنندگان زیاد در این حوزه شرکتی مانن وان‌پلاس باید اقدام به ساخت چنین محصولی نماید؟ اگر نظر ما را بخواهید شاید رقابت از نظر بخش قیمت یکی از مهمترین عواملی باشد که این شرکت اقدام به تولید پهپادی نماید که دسترسی کاربران به آن با قیمتی بسیار مناسب امکانپذیر باشد. همانند کاری که برای تلفن هوشمند خود نمود.

در هر صورت باید منتظر بمانیم تا ببینیم وان پلاس چگونه از پس این نقش برمیاید. احتمالا در روز معرفی این محصول جدید می توانیم پاسخ این سوال را دریابیم.

[منبع: Ubergizmodo]

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *