آپدیت اندروید ۵ برای Galaxy Note 2

آپدیت اندروید ۵ برای Galaxy Note 2
  • 1394/2/19
  • حسین محمودزاده
  • 1

شرکت سامسونگ هیچگاه سرعت عمل خوبی در ارائه آپدیت برای دستگاه های اندرویدی خود نداشته است، اما این غول کره ای این بار در مورد آپدیت اندروید آبنبات چوبی (Lollipop) حسابی سنگ تمام گذاشته است.

این شرکت در طی چند ماه گذشته این بروزرسانی را برای بیشتر پرچمداران خود منتشر کرده و در این بین حتی  galaxy Note 3 و Galaxy S4 نیز از این آپدیت بی بهره نمانده اند. اما در مورد Galaxy Note 2 چطور؟ آیا این گوشی تقریبا قدیمی، اندروید آبنبات چوبی را بر روی خود خواهد دید؟

در حالی که چند وقت پیش شعبه لهستان شرکت سامسونگ از ارائه این آپدیت برای Galaxy Note 2 خبر داده بود، اخیرا شعبه خاورمیانه سامسونگ اعلام کرده که برنامه ای برای بروزرسانی این گوشی ندارد. کدام یک واقعیت را بیان می کنند؟ شاید هر دو!

این بار شعبه دانمارک سامسونگ توییتی منتشر کرده که موضوع را کمی شفاف تر می کند. بر طبق این توییت، آپدیت آبنبات چوبی برای Note 2 در برخی مناطق عرضه خواهد شد و در برخی مناطق نه. البته این که این بروزرسانی در چه مناطقی عرضه خواهد شد مشخص نشده است و شاید حتی بزودی شاهد انتشار آن در آمریکای شمالی نیز باشیم، اما این ها تنها در حد گمانه زنی هستند.

note-2-lollipop-tweetبا توجه به اینکه ۳ سال از عمر گوشی Galaxy Note 2 می گذرد، این اقدام سامسونگ باعث امیدواری خواهد بود که این حد از پشتیبانی از محصولات، در آینده نیز توسط این غول کره ای ادامه یابد. حتی اگر این بروزرسانی برای همه در دسترس نباشد، باز هم ارائه آپدیت برای دستگاهی که ۳ سال از عمرش می گذرد، بسیار قابل ستایش است.

باید منتظر ماند و دید، این آپدیت دلچسب، کی و در چه مناطقی ارائه خواهد شد؟ امیدواریم دارندگان گوشی Note 2 در آینده ای نزدیک شاهد این اتفاق باشند و چنین سیاستی در مورد سایر محصولات این شرکت نیز ادامه داشته باشد.

منبع: [androidauthority]

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *