دو گوشی Oppo R7 و Oppo R7 پلاس در اواخر این ماه معرفی می شوند

دو گوشی Oppo R7 و Oppo R7 پلاس در اواخر این ماه معرفی می شوند
  • 1394/2/21
  • مبين
  • 0

شرکت Oppo در حال آماده سازی گوشی هوشمند Oppo R7 است اکنون به نظر می رسد که این شرکت بزرگ می خواهد گوشی هوشمند جدید دیگری را با نام Oppo R7 پلاس در اواخر ماه جاری معرفی کند.

Oppo اخیرا چند تصویر تیزر از گوشی هوشمند Oppo R7 منتشر کرد و همچنین این عکس ها به نسخه بزرگتر با جزئیات بهتر اشاره می کردند. حال به نظر می رسد که این دستگاه R7 پلاس است. شایعه شده که دستگاه Oppo R7 دارای صفحه نمایش ۴٫۷ اینچی و Oppo R7 پلاس دارای صفحه نمایش ۵٫۵ اینچی می باشد.

r72پیش از این شایعه شده بود که این دستگاه دارای وضوح صفحه نمایش ۲۵۶۰ در ۱۴۴۰ پیکسل است و انتظار می رود که دو دستگاه اگرچه در اندازه صفحه نمیاش تفاوت دارند وضوح یکسانی داشته باشند. همچنین انتظار می رود که این دو گوشی هوشمند دارای سخت افزار های مشابهی باشند و آنگونه که پیداست هردوی آن ها دارای پردازنده هشت هسته ای و رم ۳ گیگابایتی هستند و هردو مدل آن ها از آلیاژ منیزیم ساخته شده است. متاسفانه جزئیات انتشار یافته درباره این دو دستگاه بسیار ناچیز است اما با توجه به شایعات در تاریخ ۲۰ مه برابر با ۳۰ اردیبهشت به صورت رسمی معرفی خواهند شد. نظر شما درباره این خبر چیست؟

منبع: [Phandroid]

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *