متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

ال جی تلویزیون های ۴K OLED را با قابلیت HDR در IFA به نمایش می گذارد

12345 (بدون نظر)
Loading...
0

با نزدیک شدن به رویداد IFA 2015 که در هفته آینده برگزار می شود شرکت های مختلف اعلام حضور خود را در آن با ارائه محصولات جدید در رسانه ها و شبکه های اجتماعی اعلام می کنند. شرکت ال جی امروز اعلام کرد که طیف وسیعی از تلویزیون های OLED با قابلیت HDR و کیفیت ۴K در IFA سال جاری معرفی می کند.

در این بیانیه ال جی اعلام شده است که خط تلویزیون های OLED این شرکت ۵۵ و ۶۵ اینچی ۴K خواهند بود که شامل تلویزیون های HDR OLED و  تلویزیون های منحنی OLED نیز خواهند بود.

صنعت پیشرو فناوری صفحه نمایش های ال جی تضمین می کند که تصاویر را در کیفیت کامل و رنگ طبیعی نیز نمایش دهد. این چیزی است که باعث می شود تلویزیون های OLED برای محتوای HDR به ایده آل ترین روش ممکن تصاویر را به نمایش بگذارند و در رنگ های روشن نگاه چشم گیری را داشته باشد. تلویزیون های OLED قادر به ارائه طیف وسیعی از نورهای HDR در پایین ترین سطح ممکن را به اوج برساند و در نتیجه مشاهده استثنایی و راحت تر است. چیزی بیش تری که وجود دارد این است که تلویزیون های OLED با قابلیت HDR به مصرف کنندگان اجازه می دهد که از هر دو حالت استریم و منابع خارجی استفاده کنند.

بهبود عملکرد تلویزیون های ال جی متوقف نمی شود و در طراحی هم ارتقا لازم را داشته است. برخی سخت بر این باورند که تلویزیون ها نمی توانند باریک باشند اما ال جی این عمل را ممکن کرده است و هر دو مدل EG9200 و EG9100 دارای ضخامت کم تری نسبت به بیش تر گوشی های هوشمند موجود در بازار هستند. می توان گفت که ناهنجاری های لبه های کناری تلویزیون ها تقریبا نامرئی هستند و تصاویر در لبه صفحه نمایش نیز وجود دارد. علاوه بر این با هر دو گزینه منحنی و صاف تلویزیون های OLED برای همه محیط ها و هر نوع اتاقی مناسب هستند.

متاسفانه هنوز جزئیات بیش تری درباره تلویزیون های OLED ال جی نداریم و انتظار می رود و تا زمان رسمی شدن آن ها در رویداد IFA 2015 نیز باید صبر کنیم. می توانید تمام اخبار مربوط به IFA 2015 را نیز در اینجا مشاهده کنید.

منبع: [geeky-gadgets]

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

با نزدیک شدن به رویداد IFA 2015 که در هفته آینده برگزار می شود شرکت های مختلف اعلام حضور خود را در آن با ارائه محصولات […]