قابلیت Stories به اینستاگرام اضافه شد

قابلیت Stories به اینستاگرام اضافه شد
  • 1395/6/9
  • زهرا معبودی
  • 1

به تازگی اخباری به گوش می رسد که قرار است اینستاگرام قابلیت Stories را به اپلیکیشن خود بیافزاید. بنابر اخبار رسیده به نظر می رسد اینستاگرام به زودی و با استفاده از الگوریتم تخصصی فیسبوک، می خواهد تا داستان های (Stories) افرادی که دنبالشان نمی کنید را نیز در تب Explore به شما پیشنهاد داده و به نمایش بگذارد. در ادامه با گویا آی تی همراه باشید تا اخبار دقیق تری را در این باره به اطلاعتان برسانیم.

instagram2-600x398

اینستاگرام به زودی قصد دارد ویژگی Stories‏ ‏اسنپ چت را کپی برداری نماید و ظاهرا این نقطه شروعی برای رقابت میان این دو اپلیکیشن خواهد بود. این خبر که توسط مسئولان کمپانی اینستاگرام تایید شده است  بیان گر این است که به زودی این قابلیت با ارائه پیشنهادات در قسمت بالای صفحه اکسپلور اینستاگرام به نمایش درآمده و بسته به علایق شما و صفحاتی که دنبال می کنید انتخاب خواهند شد.

کمپانی اینستاگرام در مصاحبه ای با Mashable، اعلام نموده است که قصد دارد به زودی این قابلیت را به اپلیکیشن محبوب خود بیافزاید. براساس اظهارات اینستا گرام این پیشنهادات به غیر از داستان های دوستان شما، ممکن است از حساب های کاربری پرطرفدار روز و حساب هایی باشند که داستان هایشان بازدید خوبی داشته اند.

instagram2-600x398

افزودن این قابلیت به تازگی در شبکه های اجتماعی مختلف رونق یافته و گاهی نیز با انتقاداتی مواجه شده است به عنوان مثال پس از اضافه شدن این قابلیت به شبکه اجتماعی تویتر برخی کاربران از این که این امکان می تواند برای برخی افراد استثناء قائل شود و به افزایش فالوئر هایشان کمک نماید شاکی بودند.

اما با توجه به اینکه ساختار قابلیت Stories در اینستا گرام بیشتر بر پایه علاقه مندی و ارتباطات شخصی شما عمل می نماید می تواند با استقبال خوبی مواجه شود.

instagram2-600x398

براساس یافته های مجله اینترنتی گویا آی تی این قابلیت در حال حاضر در مرحله آزمایشی به سر می برد اما به زودی و در چند هفته آینده به یکی از قابلیت های دائمی این اپلیکیشن بدل خواهد شد.

به نظر شما این قابلیت تا چه اندازه می تواند در اپلیکیشن اینستاگرام مفید بوده و با آیا با اقبال کاربران مواجه خواهد شد؟ نظرات خود را درباره این مطلب با ما درمیان گذاشته و این خبر را با دوستانتان نیز به اشتراک بگذارید.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *