جزئیات آپدیت جدید تلگرام | آشنایی با امکانات تازه تلگرام

جزئیات آپدیت جدید تلگرام | آشنایی با امکانات تازه تلگرام
  • 1400/5/9
  • محمدرضا مرتضایی
  • 0

آپدیت جدید پیام رسان تلگرام منتشر شد . در ادامه توجه شما را به جزئیات امکانات جدید در به روزسانی جدید تلگرام جلب می نمائیم.

 

جزئیات آپدیت جدید تلگرام | آشنایی با امکانات تازه تلگرام

🔹بالاخره کاربران میتونن در تماس های بین دو نفر، قابلیت به اشتراک گذاری صفحه (Screen Sharing) فعال کنن و دیگه نیازی به ساختن گروه و انجام تماس در اونجا برای بهره مندی از این قابلیت نیست.
🔸تلگرام همچنین در قابلیت Screen Sharing پشتیبانی از صدا رو اضافه کرده و حالا در صدای کامپیوتر یا موبایلتون هم موقع به اشتراک گذاری صفحه توسط طرف مقابل شنیده خواهد شد.
🔹تلگرام حالا محدودیت تعداد نفرات حاضر در تماس های گروهی تصویری رو به ۱۰۰۰ نفر افزایش داده و تا ۳۰ نفر از اونها به طور همزمان میتونن تصویر دوربین یا صفحه اشون رو با اون ۱۰۰۰ نفر به اشتراک بزارن. تلگرام گفته این محدودیت هارو تا وقتی کل ادم های کره زمین رو در بر بگیرن، افزایش میده.
🔸تلگرام در این اپدیت نسخه ۲ قابلیت Video Messages رو عرضه کرده که در اون ویدیوها کیفیت بالاتری دارن، امکان بزرگ کردن اونها وجود داره و میشه اونهارو عقب و جلو کرد.
🔹از حالا کاربران میتونن سرعت پخش ویدیوهارو تغییر بدن و سرعت اونهارو کندتر (۰.۵x) یا سریعتر (۱.۵x و ۲x) کنن. کاربران اندروید به یک گزینه اضافه تر یعنی ۰.۲x هم دسترسی دارن. برای تغییر سرعت پخش ویدیوها فقط کافیه یک ویدیو رو به صورت تمام صفحه باز کنید، روی دکمه سه نقطه کلیک کنید و گزینه Speed رو انتخاب کنید.
🔸قابلیت حذف خودکار پیام ها که قبلا فقط برای ۱ روز یا ۱ هفته قابل تنظیم بود حالا گزینه ۱ ماه هم به اون اضافه شده و با انتخاب اون هر پیامی که بیشتر از ارسال اون گذشته باشه به طور خودکار حذف میشه.
🔹و در نهایت در هنگام ویرایش عکس ها و نقاشی کشیدن از اونها، در صورتی که روی عکس زوم کنید، ضخامت قلم هم به برحسب زوم شما کاهش پیدا میکنه تا بشه دقیقتر روی جاهای ریزتر نقاشی کشید.
🔸این آپدیت از حالا برای اندروید و iOS قابل دانلود هست.

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *