چطور تلفن را قطع کنیم و وانمود کنیم آنتن نداریم

چطور تلفن را قطع کنیم و وانمود کنیم آنتن نداریم
  • 1403/2/26
  • زهرا معبودی
  • 0

در این آموزش قصد داریم یک روش تفریحی و تفننی برای قطع کردن تلفن به طور جعلی به شما یاد دهیم که میزان دلخوری طرف مقابل شما را به صفر می رساند. وقتی که در حال صحبت کردن با آیفون هستید و به طور معمولی گوشی را قطع می کنید یک پیام Call Ended روی گوشی طرف مقابل نمایش داده می شود. این نشان دهنده این واقعیت است که خودتان عمدا گوشی را قطع کرده اید. در حالی که وقتی به دلیل عدم پوشش خوب شبکه تماس ضعیف و قطع می شود پیامی به صورت Call Failed روی گوشی طرف مقابل می افتد که نشان می دهد تماس توسط خودتان عمدا قطع نشده است.

قطع کردن تلفن

اگر در بین مخاطبین خود کسی دارید که صحبت کردن با او همیشه به درازا می کشد طبیعی است که در روزهای پر مشغله بخواهید از دست تماس طولانی او راحت شوید.

کاربران آیفون (و احتمالا کاربران اندروید) وقتی که در حال صحبت با مخاطب خود هستند می توانند به راحتی با فعال کردن حالت هواپیما تماس را به حالت غیر عمد قطع کنند. وقتی این اتفاق می افتد روی گوشی طرف مقابل Call Failed مجددا نقش می بندد این یعنی مکالمه بدون تقصیر شما به پایان رسیده است.

نحوه استفاده سریع از حالت هواپیما برای قطع کردن تلفن

سریعترین راه برای روشن کردن حالت هواپیما از طریق مرکز کنترل است. از گوشه سمت راست بالای صفحه به صورت مورب به پایین بکشید (اگر آیفون شما دارای دکمه Home است، از پایین صفحه به بالا بکشید). سپس روی دکمه ای که شبیه هواپیما است ضربه بزنید تا نارنجی شود و دکمه سلولی سبز رنگ کنار آن خاکستری شود. با این کار نام ارائه‌دهنده تلفن همراه در گوشه بالا سمت چپ نیز با نماد صفحه جایگزین می‌شود.

قطع کردن تلفن

این باید فوراً تماس را پایان دهد، و تنها چیزی که فرد طرف مقابل می بیند این است که تماس “شکست خورده است”. اگر به نظر می رسد هنوز در حال تماس هستید، به احتمال زیاد تماس Wi-Fi را فعال کرده اید، در این صورت به سادگی روی دکمه آبی Wi-Fi در مرکز کنترل ضربه بزنید تا تماس Wi-Fi پایان یابد.

آیا این ترفند برای شما نیز کاربردی است؟‌ نظر خود را در بخش نظرات برای ما بنویسید.

منبع کمکی:

وبسایت macrumors

دیدگاه خود را وارد کنید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *