متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شرکت Newsmy به تازگی محصول جدیدی را به بازار عرضه کرده!

12345 (بدون نظر)
Loading...
48
Newsmy عرضه کرده است
PMP با نمایشگر بزرگ و امکان اجرای بازی‌های کامپیوتری

شرکت Newsmy به تازگی محصول جدیدی را به بازار پررونق انواع دستگاه‌های پخش چندرسانه‌ای قابل حمل معرفی و عرضه کرده است.
این دستگاه PMP که با مدل A18HD به بازار معرفی شده است، طراحی ساده، اما نسبتا سبک و قابل حملی دارد که می‌تواند به این دلیل مورد توجه اغلب کاربران و خریداران قرار بگیرد.
A18HD مجهز به یک نمایشگر LCD بزرگ با اندازه ۵ اینچ است که تصاویر را با وضوح ۴۸۰×۸۰۰ پیکسل برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد. این نمایشگر تصاویر ویدئویی را با وضوح HD برای کاربرانش نمایش می‌دهد. فایل‌های ویدئویی با فرمت‌های
RM، RMVB، AVI و FLV امکان پخش و اجرا در این محصول را دارند و کاربران آن می‌توانند به فایل‌های موسیقی با فرمت‌های mp3، WMA، FLAC، OGG و APE هم گوش کنند.
نکته جالب توجه برای طرفداران و علاقه‌مندان به بازی‌های کامپیوتری این است که آنها می‌توانند با استفاده از این محصول بازی‌های کامپیوتری ۶۴ بیتی را اجرا کنند. A18HD در دو نسخه ۸ و ۱۶ گیگابایتی طراحی و تولید شده و به تازگی روانه بازار شده است.
به این ترتیب شرکت Newsmy اعلام کرده است که این محصول جدیدش را با قیمت ۱۰۲ دلار برای نسخه ۸ گیگابایتی و ۵۰/۱۱۷ دلار برای نسخه ۱۶ گیگابایتی به بازار عرضه کرده و به فروش عمومی می‌رساند.

Newsmy عرضه کرده استPMP با نمایشگر بزرگ و امکان اجرای بازی‌های کامپیوتریبازار دیجیتال- شرکت Newsmy به تازگی محصول جدیدی را به بازار پررونق انواع دستگاه‌های پخش چندرسانه‌ای قابل حمل معرفی و عرضه کرده است.

این دستگاه PMP که با مدل A18HD به بازار معرفی شده است، طراحی ساده، اما نسبتا سبک و قابل حملی دارد که می‌تواند به این دلیل مورد توجه اغلب کاربران و خریداران قرار بگیرد.A18HD مجهز به یک نمایشگر LCD بزرگ با اندازه ۵ اینچ است که تصاویر را با وضوح ۴۸۰×۸۰۰ پیکسل برای کاربرانش به نمایش می‌گذارد. این نمایشگر تصاویر ویدئویی را با وضوح HD برای کاربرانش نمایش می‌دهد. فایل‌های ویدئویی با فرمت‌هایRM، RMVB، AVI و FLV امکان پخش و اجرا در این محصول را دارند و کاربران آن می‌توانند به فایل‌های موسیقی با فرمت‌های mp3، WMA، FLAC، OGG و APE هم گوش کنند. نکته جالب توجه برای طرفداران و علاقه‌مندان به بازی‌های کامپیوتری این است که آنها می‌توانند با استفاده از این محصول بازی‌های کامپیوتری ۶۴ بیتی را اجرا کنند. A18HD در دو نسخه ۸ و ۱۶ گیگابایتی طراحی و تولید شده و به تازگی روانه بازار شده است.به این ترتیب شرکت Newsmy اعلام کرده است که این محصول جدیدش را با قیمت ۱۰۲ دلار برای نسخه ۸ گیگابایتی و ۵۰/۱۱۷ دلار برای نسخه ۱۶ گیگابایتی به بازار عرضه کرده و به فروش عمومی می‌رساند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شركت Newsmy به تازگي محصول جديدي را به بازار پررونق انواع دستگاه‌هاي پخش چندرسانه‌اي قابل حمل معرفي و عرضه كرده است. اين دستگاه PMP كه با مدل A18HD به بازار معرفي شده است، طراحي