متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

شركت Newsmy به تازگي محصول جديدي را به بازار عرضه كرده!

12345 (بدون نظر)
Loading...
49
Newsmy عرضه كرده است
PMP با نمايشگر بزرگ و امكان اجراي بازي‌هاي كامپيوتري

شركت Newsmy به تازگي محصول جديدي را به بازار پررونق انواع دستگاه‌هاي پخش چندرسانه‌اي قابل حمل معرفي و عرضه كرده است.
اين دستگاه PMP كه با مدل A18HD به بازار معرفي شده است، طراحي ساده، اما نسبتا سبك و قابل حملي دارد كه مي‌تواند به اين دليل مورد توجه اغلب كاربران و خريداران قرار بگيرد.
A18HD مجهز به يك نمايشگر LCD بزرگ با اندازه 5 اينچ است كه تصاوير را با وضوح 480×800 پيكسل براي كاربرانش به نمايش مي‌گذارد. اين نمايشگر تصاوير ويدئويي را با وضوح HD براي كاربرانش نمايش مي‌دهد. فايل‌هاي ويدئويي با فرمت‌هاي
RM، RMVB، AVI و FLV امكان پخش و اجرا در اين محصول را دارند و كاربران آن مي‌توانند به فايل‌هاي موسيقي با فرمت‌هاي mp3، WMA، FLAC، OGG و APE هم گوش كنند.
نكته جالب توجه براي طرفداران و علاقه‌مندان به بازي‌هاي كامپيوتري اين است كه آنها مي‌توانند با استفاده از اين محصول بازي‌هاي كامپيوتري 64 بيتي را اجرا كنند. A18HD در دو نسخه 8 و 16 گيگابايتي طراحي و توليد شده و به تازگي روانه بازار شده است.
به اين ترتيب شركت Newsmy اعلام كرده است كه اين محصول جديدش را با قيمت 102 دلار براي نسخه 8 گيگابايتي و 50/117 دلار براي نسخه 16 گيگابايتي به بازار عرضه كرده و به فروش عمومي مي‌رساند.

Newsmy عرضه كرده استPMP با نمايشگر بزرگ و امكان اجراي بازي‌هاي كامپيوتريبازار ديجيتال- شركت Newsmy به تازگي محصول جديدي را به بازار پررونق انواع دستگاه‌هاي پخش چندرسانه‌اي قابل حمل معرفي و عرضه كرده است.

اين دستگاه PMP كه با مدل A18HD به بازار معرفي شده است، طراحي ساده، اما نسبتا سبك و قابل حملي دارد كه مي‌تواند به اين دليل مورد توجه اغلب كاربران و خريداران قرار بگيرد.A18HD مجهز به يك نمايشگر LCD بزرگ با اندازه 5 اينچ است كه تصاوير را با وضوح 480×800 پيكسل براي كاربرانش به نمايش مي‌گذارد. اين نمايشگر تصاوير ويدئويي را با وضوح HD براي كاربرانش نمايش مي‌دهد. فايل‌هاي ويدئويي با فرمت‌هايRM، RMVB، AVI و FLV امكان پخش و اجرا در اين محصول را دارند و كاربران آن مي‌توانند به فايل‌هاي موسيقي با فرمت‌هاي mp3، WMA، FLAC، OGG و APE هم گوش كنند. نكته جالب توجه براي طرفداران و علاقه‌مندان به بازي‌هاي كامپيوتري اين است كه آنها مي‌توانند با استفاده از اين محصول بازي‌هاي كامپيوتري 64 بيتي را اجرا كنند. A18HD در دو نسخه 8 و 16 گيگابايتي طراحي و توليد شده و به تازگي روانه بازار شده است.به اين ترتيب شركت Newsmy اعلام كرده است كه اين محصول جديدش را با قيمت 102 دلار براي نسخه 8 گيگابايتي و 50/117 دلار براي نسخه 16 گيگابايتي به بازار عرضه كرده و به فروش عمومي مي‌رساند.

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

شركت Newsmy به تازگي محصول جديدي را به بازار پررونق انواع دستگاه‌هاي پخش چندرسانه‌اي قابل حمل معرفي و عرضه كرده است. اين دستگاه PMP كه با مدل A18HD به بازار معرفي شده است، طراحي