JXD عرضه مي‌كند:PMP با نمايشگر 7 اينچي

  • 1388/12/10
  • ITTeach
  • 1
شركت JXDهنگ كنگي به تازگي يك دستگاه پخش چند رسانه‌اي قابل حمل را به بازار معرفي كرده است.
اين محصول كه با مدل A30 به بازار معرفي شده است، مبتني بر حافظه فلش بوده و امكان ارتقاي حافظه از طريق كارت‌هاي حافظه SD و SDHC را در اختيار كاربرانش قرار مي‌دهد.
A30 مجهز به يك نمايشگر بزرگ LCD لمسي با اندازه 7 اينچ است كه تصاوير را با وضوح920000 پيكسل براي كاربرانش به نمايش مي‌گذارد.
اين دستگاه امكان نمايش فايل‌هاي ويدئويي با وضوح 768 پيكسل را داشته و داراي يك خروجي HDMI براي اتصال به دستگاه‌هاي HD ديگر است.
فايل‌هاي ويدئويي با فرمت‌هاي RM، RMVB، AVI، FLV، MP4، VOB، MOV، 3GP، MPG و DAT در اين دستگاه به نمايش درآمده و فايل‌هاي موسيقي با فرمت‌هاي mp3، WMA، APE و FLAC هم در آن اجرا مي‌شوند. با اين همه، اما هنوز اطلاعاتي درباره زمان و قيمت عرضه اين محصول جديد اعلام و منتشر نشده است.

JXD عرضه مي‌كندPMP با نمايشگر 7 اينچيبازار ديجيتال- شركت JXDهنگ كنگي به تازگي يك دستگاه پخش چند رسانه‌اي قابل حمل را به بازار معرفي كرده است.
اين محصول كه با مدل A30 به بازار معرفي شده است، مبتني بر حافظه فلش بوده و امكان ارتقاي حافظه از طريق كارت‌هاي حافظه SD و SDHC را در اختيار كاربرانش قرار مي‌دهد.A30 مجهز به يك نمايشگر بزرگ LCD لمسي با اندازه 7 اينچ است كه تصاوير را با وضوح920000 پيكسل براي كاربرانش به نمايش مي‌گذارد.اين دستگاه امكان نمايش فايل‌هاي ويدئويي با وضوح 768 پيكسل را داشته و داراي يك خروجي HDMI براي اتصال به دستگاه‌هاي HD ديگر است.فايل‌هاي ويدئويي با فرمت‌هاي RM، RMVB، AVI، FLV، MP4، VOB، MOV، 3GP، MPG و DAT در اين دستگاه به نمايش درآمده و فايل‌هاي موسيقي با فرمت‌هاي mp3، WMA، APE و FLAC هم در آن اجرا مي‌شوند. با اين همه، اما هنوز اطلاعاتي درباره زمان و قيمت عرضه اين محصول جديد اعلام و منتشر نشده است.

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. مدلهای جدیدتر JXD رو میتونید تو سایت www.jxd.hk یا www.jxdiran.com ببینید، دستگاه فوق و سایر مدلها هم در تهران و با گارانتی شرکت نگین خاورمیانه موجوده.

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *