سازگاری و ادغام Nitro PDF Reader با ویندوز 7

 • 1389/3/25
 • مهرداد ارجمندی
 • 4

آیا دوست دارید پی دی اف خوانی کم حجم  که بخوبی با ویندوز 7 و آفیس، سازگارباشد، داشته باشید ؟ در اینجا ما Nitro PDF Reader  جدید را بررسی می کنیم .

نمایش دهنده ی  پی دی اف خوبی که به  بیننده این امکان را میدهد که بتواند فایل های  PDF درست کند و آنها را ویرایش کند .

Adobe Reader برنامه ای استاندارد برای مشاهده ی فایلهایPDF است ، اما تنها به شما اجازه مشاهده فایل هایPDF را می دهد و نه چیز دیگری . علاوه بر این، به طور کامل با نسخه های 64 بیتی ویستا و ویندوز 7 سازگاری کامل  ندارد. پی دی اف خوان های متناوب زیادی وجود دارد ، اما Nitro PDF Reader یک  راه برد جدید در این زمینه ارائه می دهد که امکانات بیشتری رانسبت به بیشتر PDF خوان ها دارد .

این برنامه که کاری از  سازندگان چاپگر مجانی محبوب PrimoPDF بوده ، به شما این امکان را  می دهد تا  فایلهای PDF جدید از انواع فرمت ها  درست کنید و همچنین فایلهای PDF را با افزودن متن ویرایش کنید. برجسته کنید ، مهر بزنید و کارهای دیگری علاوه بر مشاهده ی فایلهای PDF انجام دهید . همچنین این برنامه  با ویندوز 7 بوسیله ی نوار رابط Office 2010 سازگاری دارد .

شروع

از طریق لینک زیر نسخه ی رایگان نیترو پی دی اف ریدر را دانلود کنید و به صورت عادی نصب کنید. .  Nitro PDF Reader  نسخه های مجزا برای ویرایش های  32 و 64 بیتی ویندوز دارد ، بنابراین نسخه ی درست را برای کامپیوتر خود دانلود  کنید

توجه : نیترو پی دی اف ریدر هنوز در نسخه  بتا است ، بنابراین  فقط در صورتی که  شما در استفاده از نرم افزارهای بتا مشکلی ندارید ، آن را نصب کنید .

در اولین اجرا ، نیترو پی دی اف ریدر از شما خواهد خواست تا اگر می خواهید آن را به نمایش دهنده ی  PDF  پیش فرض خود  تبدیل کنید . اگر نخواستید این کار را انجام دهید ، مطمئن شوید که جعبه ی کناری را بدون تیک گذاشته اید .همیشه این کار را انجام دهید تا از باز شدن آن جلوگیری شود این پیام همیشه در هنگامی که از آن استفاده می کنید به سرعت نمایان می شود .

علاوه بر این در هنگامی که برای اولین بار از آن استفاده می کنید یک آشنایی مقدماتی PDF باز می شود بنابراین شما می توانید یک آشنایی سریع با امکانات آن پیدا کنید.

سازگاری و ادغام با  ویندوز 7

یکی از اولین چیزهایی که شما متوجه آن خواهید شد این است که Nitro PDF Reader به طور عالی با Windows 7 سازگاری دارد . نوار رابط ، به خوبی Office 2010 ، با برنامه های کاربردی بومی مثل  WordPad و Paint جفت و جور است

اگر شما Nitro PDF Reader را به عنوان نمایش دهنده ی PDF پیش فرض خود درآورده اید،عکسهای ریزی از فایلها یPDF را در Windows Explorer  خواهید دید . این فقط درنسخه های 32 بیتی  ویندوز کار می کند . اگر شما از نسخه ی 64 بیتی استفاده می کنید فقط لوگوی Nitro PDF را بر روی فایلهایPDF مشاهده خواهید کرد . خوشبختانه  این مسئله تا قبل از انتشار نسخه ی نهایی درست خواهد شد.

اگر شما پنجره پیشنمایش را روشن کنید  ، شما می توانیدفایلهایPDFرا به طور  کامل در ویندوز اکسپلورر بخوانید.  Adobe Reader به شما اجازه انجام این کار را در نسخه های 32 بیتی می داد ، اما نیترو پی دی اف در نسخه های 64 بیتی هم این کار را انجام می دهد.

حتی در Outlook  نیز پیش نمایش پی دی اف کار می کند. اگر شما یک ایمیل با یک  فایل پی دی اف  که به آن پیوست شده است دریافت کردید ، می توانید پی دی اف را انتخاب کنید و آنرا به طور مستقیم در قاب خواندن مشاهده کنید . در صورت تمایل با کلیک بر روی دکمه پیشنمایش فایل، شما می توانید با بدون تیک گذاشتن  جعبه ملاحظه ، فایل های  PDF  را به طور اتوماتیک برای مشاهده باز کنید .

حالا شما می توانید بدون اینکه فایلهای PDF  را به صورت جداگانه  باز کنید آن هارا  Outlook مطالعه کنید . این کار هم در  Outlook 2007 و هم در 2010  شدنی است .

فایل های PDF خودتان را ویرایش کنید

ادوبی ریدر تنها به شما اجازه مشاهده فایل های پی دی اف را می دهد  و شما نمی توانید  اطلاعات خود را به صورت PDF ذخیره کنید. با این حال Nitro PDF Reader ، به شما چند ابزار مفید می دهد که شما می توانید با استفاده از آنها فایلهای PDF  خود را ویرایش کنید. وقتی که کار شما انجام شد ، شما می توانید پی دی اف نهایی که شامل اطلاعات وارد شده در آن است را به صورت فرم ذخیره کنید .

بانوار ابزار کاربری آن شما به راحتی می توانید ابزاری برای ویرایش فایلهای PDF خود داشته باشید

در اینجا ، ما متن پی دی اف  را برجسته  کردیم  و به آن یک  متن اضافه کردیم. ما هم اکنون می توانیم این تغییرات را ذخیره  کنیم. آنها در هر پی دی اف ریدری از جمله Adobe Reader  مشابه هستند  .

شما همچنین می توانید متن جدید را درفایلهای PDF وارد کنید. این کار  تب  جدیدی را در نوار ابزار باز می کند که در آن شما می توانید تنظیمات اولیه  فونت را انجام دهید .  بعد از اینکه ویرایش را به پایان رساندید کلید اتمام را فشار دهید .

یا اگر شما مایل به استفاده از متن یا تصاویری از فایل پی دی اف در یکی دیگر از برنامه  ها هستید ، می توانید این طور انتخاب کنید که  آنها را به طور مستقیم  از Nitro PDF Reader استخراج کنید

ایجاد فایلهای PDF

یکی از بهترین ویژگی های نیترو پی دی اف ریدر توانایی ایجاد  فایلهای PDF  از تقریبا هر نوع فایلی می باشد. نیترو چاپگر مجازی جدیدی را به کامپیوتر شما اضافه می کند که شما می توانید از هر فایلی که بتوان آن را پرینت کردفایل PDF  تهیه کنید .فایلهای خود را به طور معمولی پرینت کنید ولی  Nitro PDF Creator (Reader) printer را انتخاب کنید .

یک نام  را برای پی دی اف خود وارد کنید ، اگر میخواهید خواص پی دی اف  را ویرایش کنید گزینه مورد نظر را  انتخاب کنید ، و روی Create کلیک کنید.

اگر انتخاب کنید که  می خواهید خواص پی دی اف را ویرایش  کنید ، شما می توانید نام و اطلاعات خود  را به فایل اضافه کنید . مشاهده اولیه ، رمز آن ، و محدود کردن دسترسی به آن را نیز می توانید انتخاب کنید .

همچنین ، شما می توانید به سادگی با  کشیدن و رها کردن در Nitro PDF Reader از تقریبا هر فایلی پی دی اف تهیه کنید .  این فایل به طور خودکار به پی دی اف تبدیل می شود  و در تب جدیدی در نیترو پی  دی اف گشوده می شود

حالا از منوی فایل شما می توانید  به عنوان ضمیمه ایمیل ،فایل پی دی اف ارسال کنید و  هر کسی می تواند آن  را مشاهده کند..

اطمینان حاصل کنید که قبل از بستن نیترو  پی دی اف ، فایل PDF را ذخیره کرده اید. ، چرا که به طور خود کار ذخیره نمی شود.

نتیجه

Nitro PDF Reader  جایگزین خوبی برای  Adobe Reader است ، و ویژگی هایی را ارائه می دهد که فقط در Adobe Acrobat های گرانتر موجود است  .با ادغام و سازگاری عالی با ویندوز 7 ، از جمله پشتیبانی کامل از نسخه های 64 بیتی ، نیترو با ویندوز و آفیس در عمل به خوبی جفت و جور شده است. اگر شما تاکنون   از Nitro PDF Reader  استفاده کرده اید در این جا نظری بگذارید  تا ما از نظر و طرز فکر شما آگاه شویم.

دانلود Nitro PDF Reader

منبع : HOWTOGEEK

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 4 دیدگاه
 1. سلام ممنون از این مقاله ی خیلی عالی و جالبتون لطفا از این مقالات بیشتر بذارید

 2. خیلی برنامه خوبی هست ولی کیفیت رندر تصاویر توش پایین هست. خود برنامه acrobat reader کیفیت بهتری داره. من از محصولات foxit هم خوشم میاد.
  برنامه های مشابه:
  Adobe Acrobat 9 Pro ME
  Foxit PDF Editor v2.1.0 Build 0119
  Foxit Phantom v2.0.0.0424
  Investintech Sonic PDF Creator v2.0
  novaPDF Pro 7.1.336
  PDF Suite Professional Edition 2010 v9.0.32
  PDF-XChange 4.0181.51

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *