سرگرمی روز جمعه : بمباران همبرگری!

  • 1389/8/7
  • محمدرضا ارجمندی
  • 2

جمعه، روز مورد علاقه هر کدام از ما دوباره از راه رسید، پس وقت کمی تفریح و سرگرمی فرا رسیده. همه چیز در بازی امروز خلاصه می شود به خوراندن غذاهای خوشمزه به شخصیت محبوب تاسمانیان شیطون  به حد انفجار!

معرفی بازی Burgers-n-Bombs

هدف بازی این است که تمام غذاهایی که از بالای دیوار به پایین می افتد را قبل از برخورد به زمین در دهان شخصیت کارتونی «تاز» انداخته تا دلی از عزا درآورد! اما باید مراقب مواد منفجره هم بود!

انجام این بازی آسان است… و همه دکمه های کنترلی که نیاز به استفاده دارید کلید های جهتی چپ و راست صفحه کلید رایانه برای کمک به تاز برای رفتن به راست و چپ و خوردن مواد غذایی خوشمزه است.

خب، وقت غذا خوردن است! تاز به صورت خودکار غذایی را که زیرش قرار می گیرد  به مجرد رسیدن به دهانش خواهد بلعید، کاری که شما باید انجام دهید تنها این است که او را با بیشترین سرعت ممکن به طرفین صفحه حرکت دهید.

اوخ! این  مواد منفجره لعنتی  واقعا به شخصیت شما احساس بدی از هضم و نوعی  سوء هاضمه داده و باعث می شوند برای لحظاتی نتوانید غذاهای دیگری را که فرود می آیند بلعیده و امتیاز کسب کنید.

هام هام هام!

خوردن قرص های ضد اسید به  تاز «تلالو غیر عادی» می دهد. تا وقتی شخصیت تاز دارای این تلالو غیر عادی است می تواند مواد منفجره را بدون صدمه ببلعد، اما قرص ها مدت زیادی دوام نمی اورند.

به خوردن غذاها ادامه دهید تا نوار Dropped Food کامل شود. پس از آن شما می توانید تاز را ببینید با آن تکیه کلام همیشگی اش که می گوید “ها؟” و دوباره در صورت دلخواه بازی را از ابتدا و برای کسب امتیاز بیشتری شروع کنید.

بازی Burgers-n-Bombs

منبع: howtogeek

دیدگاه خود را وارد کنید
تعداد دیدگاه ها : 2 دیدگاه
  1. سلام،سایتش فیلتر بود میشه تو یه سایتش آپلودش کنین اینجا لینکشو بذارین ، ممنون 🙂

    1. از وی پی ان یا …شکن استفاده کنید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *