شرکت AU Optronics کیبرد لمسی خورشیدی خود را ارائه می کند

  • 1389/8/15
  • مهدی صمصامی
  • 1


اوایل این هفته، شرکت بزرگ Logitech مدل جدیدی از کیبردهای خود را معرفی کرد. این کیبرد که قبلا در سایت معرفی شد، K750 نام دارد که بدون سیم می باشد و از پلاستیک قابل بازیافت ساخته شده و با استفاده از انرژی خورشیدی فعالیت می کند. ممکن است مدل K750 جزء اولین ها در این گروه از محصولات باشد؛ اما مطمئنا آخرین نیست.

چهارشنبه امروز، شرکت تایوانی AU Optronics جزئیاتی درباره کیبرد جدید خورشیدی خود ارائه داد. طبق گزارش ها، صفحه کلیدهای AUO اساساً از ورق خورشیدی با ضخامت 2.1 میلیمتر و همراه با حسگر لمسی ساخته شده اند. در واقع می توان گفت این محصول ترکیبی کامل از یک پنل خورشیدی و یک صفحه کلید است. سطح آن کاملا صاف و تا حدی منعکس کننده مانند پنل های خورشیدی است؛ در کل می توان گفت فقط در قالب یک طرح کلی صفحه کلید است.

مانند کیبرد K750 لاجیتک، این نسخه از صفحه کلید هم استفاده از نور طبیعی و یا مصنوعی را برای شارژ کردن وعده داده است. با این حال برخلاف مدل لاجیتک، مدل های 14 اینچی لمسی AUO درون مجموعه تولید کنندگان لپتاپ تولید خواهد شد و پیش بینی می شود که به همراه لپتاپ ها ارائه می شود.

این شرکت مدل های آزمایشی از این محصول خورشیدی را در طول هفته آینده در نمایشگاه بین المللی FPD در ژاپن به نمایش عموم قرار خواهد داد.

منبع : www.TechCrunch.com

دیدگاه خود را وارد کنید
1 دیدگاه
  1. سلام
    مرسی از اطلاعات جالب وجدید شما
    امید وارم در کارت موفق باشی ولیاقتش را هم داری

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *