متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

بلوک‌های کامیکاز(Kamikaze Blocks) یک بازی فوق‌العاده وقت تلف کن

12345 (بدون نظر)
Loading...
71

زمانی که ما یک بازی را به طور کامل برنامه‌نویسی میکنیم ، معمولا باید آن را دریک گروه و یا در گروه دیگر دسته ‌بندی کنم : یا این یک بازی از نوع مرحله‌ای است ، یا بیشتر فکری است . خوب ، بلوک‌های کامیکاز بازی است که می‌گوید “چرا مر انتخاب کردی؟”

قضیه بازی بسیار ساده است : این یک تیرانداز فیزیکی است ، نوعی که شما باید آن را منفجر کنید یا از مواد منفجره بیشتر برای ازبین بردن تمام بلوک‌ها استفاده کنید . اما نکته منحصر به فرد این بازی اینست که در هر مرحله شما می‌توانید انتخاب کنید که آیا دوست دارید مهمات محدود برای تیراندازی داشته باشید یا نه . بنابراین اگر شما یک بازی مرحله‌ای ساده می‌خواهید ، در اختیار شماست کافی است که از تیراندازی نامحدود استفاده کنید و تمامی بلوک ها را از صفحه محو کنید .

به عبارت دیگر ، اگر شما واقعا علاقه‌مند به داشتن یک تجربه سخت هستید ، به سادگی تیر محدود را انتخاب کنید و ادامه دهید . هر مرحله بسته به پیچیدگی مرحله ، سهمیه تیر متفاوتی دارد .

چیز دیگری که من در این بازی دوست دارم قسمتی است که ماهی بلوکهایی را که از صحنه می‌افتد می‌خورد . واقعا صدای جویدن قشنگی تولید می‌کند .

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
۱ دیدگاه
  1. سعید صحرایی می‌گوید

    امیدوارم روز به روز بهتر بشه
    خیلی ممنون

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

زمانی که ما یک بازی را به طور کامل برنامه‌نویسی میکنیم ، معمولا باید آن را دریک گروه و یا در گروه دیگر دسته ‌بندی کنم : یا این یک بازی از نوع مرحله‌ای است ، یا بیشتر فکری است