متفاوت ترین مجله اینترنتی ...

وب ترین؛ مرجع کامل طراحی وب‌سایت و خدمات دهندگان وب

12345 (بدون نظر)
Loading...
63

وب سایت های مختلفی در دنیا  با موضوع جمع آوری و انتشار طراحی های خلاقانه وب مشغول فعالیت هستند که اصطلاحا به آنها css gallery  نیز گفته میشود ، وب ترین عنوان وب سایتی  تازه تاسیس است که برای اولین بار در وب فارسی بصورت جدی این موضوع را دنبال می کند (  هر چند که در گذشته نیز  سایت های دیگری با این عنوان در وب فارسی شروع به کار کردند و البته در حال حاضر تعطیل هستند)

اما  این وب سایت که کمتر از ۶ ماه ار عمر آن می گذرد با رویکردی بسیار جدی تقریبا هر روز چند مطلب جدید را منتشر میکند و حتی میتوان گفت بسیاری از نمونه سایت های خارجی در وب ترین بسیار  زودتر از گالری های خارجی منتشر میشوند . و این نشان از اهمیت و پیگیری تیم مدیریت وب ترین دارد .

وب ترین نه تنها به عنوان یک گالری کامل از طراحی های خلاقانه روز دنیا ، بلکه شامل چند بخش مختلف دیگر  برای معرفی طراحان وب ، برنامه نویس ها ، شرکت ها ، هاستینگ ، مدیران سایت ها ، اخبار و مقالات  وب و تکنولوژی های بکار رفته در وب سایت ها نیز می باشد .

فرض کنیم شما قصد سفارش طراحی وب سایت را دارید ، وب ترین در واقع  منبع مناسبی هست برای این که براحتی بتوانید با طراح یا شرکت مورد نظر خود آشنا شوید ، نمونه کارهای افراد مختلف رو در کنار هم و در کنار نمونه کارهای خارجی مقایسه کنید ، از طرح های مختلف ایرانی و خارجی ایده بگیرید ، با تکنولوژی های به کار رفته در وب سایت ها آشنا بشوید و در نهایت بتونید بهترین انتخاب رو داشته باشید .

و یا اگر شما یک طراح وب یا برنامه نویس مستقل یا مدیر یک شرکت خدمات دهنده هستید ، وب ترین محلی هست برای این که نمونه کارهای خود را در کنار دیگران منتشر کنید تا تفاوت و برتری های کمی و کیفی کار شما به معرض نمایش گذاشته شود .

و یا اگر شما یک وب مستر هستید  ، وب ترین بخشی دارد با عنوان ” ۱۰۰ ثانیه ها ” که شما میتوانید سایت خود را در یک پادکست ۱۰۰ ثانیه ای معرفی کنید

ممکن است به این مطالب نیز علاقمند باشید
3 دیدگاه
 1. زیبا می‌گوید

  خیلی خیـــــــلی ممنون سایت خوبی بود.

 2. maasoum می‌گوید

  سایت خیلی خوبی بوود…ایده اش حرف نداره

 3. محمد رضا می‌گوید

  این لینک ۱۴ مرجع محبوب طراحی وب سایت را به شما معرفی میکنه
  میتونه خیلی کمکتون کنه

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

وب سایت های مختلفی در دنیا با موضوع جمع آوری و انتشار طراحی های خلاقانه وب مشغول فعالیت هستند که اصطلاحا به آنها css gallery نیز گفته میشود ، وب ترین عنوان وب سایتی تازه تاسیس است که برای اولین بار در وب فارسی بصورت جدی این موضوع را دنبال می کند ( هر چند که در گذشته نیز سایت های دیگری با این عنوان در وب فارسی شروع به کار کردند و البته در حال حاضر تعطیل هستند)